moze li murija doci do mene preko foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Ljudi nemojte se zavaravat... Jedino sigurno je ne postat info koji vas
može spakovat na duže od godinu dve.... Iako...
Mislite da se murji da ***** i trazit biljke po ormarima?
Ljudi padaju samo zbog jezičine.
Tko god je pao zbog tog sta je sadio, ili dilo, pao je jer ga je netko druko.
Moj savjet je jezik za zube. Prije nego li kažete ikom, razmisli dobro, zašto bi
taj netko čuvao tvoju tajnu kad ni ti nemožeš? Kako se taj netko neće pohvalit nekom,
kad si ti morao, iako ti visi 5 godina robije?
A što se tiče ISP-a, jel netko od vas možda pročitao Terms of use od b-neta?
Neznam jel se šta promjenilo ali tamo u ugovoru je lijepo pisalo da će bnet dat
tvoje logove "zainteresiranim stranama", i svi to lijepo potpišu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Strijela

friška figa

Aktivan Član
19.06.2011
54
11
0
57
Neznam dal mogu doć do mene preko foruma , ali kad se to dogodi javit ću vam!!!!
Inaće vjerujem ljudima sa foruma i još nisam ćuo da se to dogodilo nekom sa foruma!!!
Zato sam opušten i nikome ništa ne prićam....ovo radim iz ljubavi prema biljki i sebi a zbog zarade i zbog toga da glumim djeda mraza....pees on earth...
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Cim ti ovo radis zbog zarade nece te trebati traziti preko foruma nego ce im neka musterija reci.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Šta ste se tolko nakačili na tu zaradu, pa jel ne vidite da lik ispustio jednu vrlo važnu riječ. Kad malo bolje pročitate rečenicu, sve je jasno :)
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
moze li murija doc do mene priko foruma?hm pa masu vas je ode ili mozda svi a to ce bi prije koji neznaju odgovor na to pitanje pa opet growaju cemu onda ova tema pitam se...
 
20.03.2012
30
1
0
31
sve ce nas pohapsit i bit ce na dnevniku. Bez obzira sadio il ne sadio, dovoljno je da si clan foruma. bajbukana !!! :vb_kez:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
procitao sam po stoti put naslov ove teme i fakat je tema :signs054: mozemo raspravljati o njoj beskrajno a odgovor je jasan koliko god mi bjezali od istine ona je tu.ako se bavimo dilanjem i komercijalnim uzgojem Da mogu pantagane doci do nas i to je jedina istina
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Netreba ga na groblje zakopati neke stvari su realno i pitane i objašnjene....možda zakljućat temu eventualno
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
105
Mislim da bi bilo ok zakljucat i da netko u prvi (i u zadnji isto mozda) post napise summary
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pošto je pitanje "dali murija može doći do mene preko foruma"... nema nekog smisla prevelikog...
evo kod mene su bili jučer, pa sad, dali je to zbog foruma ili ne.... razlučite sami...

nebih pisao ovdje da se već 1000000 puta nije objasnilo na kakvom principu ovaj forum radi... preko foruma ne, ali preko ostalih sajtova npr. gdje stavljate slike itd... oni nemaju enkripciju...

želite li da zaključamo ovu temu??? prvih 3 glasa prihvaćamo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.