Moze li neko da mi prevede ovo ali sto tacnije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Trazio si? Izvoli :)))

oproštajno pismo kurta cobaina

za boddaha


govoreći jezikom iskusne budale koja bi očito radije bila ponižena,djetinjasta tužna ova bi poruka trebala biti prilično jasna.sva upozorenja ,od mog upoznavanja sa etikama zajedno sa nezavisnošću i zagrljajem vaše zajednice,su se pokazale veoma istinitim.nisam osjećao uzbuđenje slušajući glazbu,koliko stvarajući i pišuci glazbu toliko godina.osjećam se krivim zbog ovih riječi.kada se povučemo sa bine i svijetla se pogase i gomila nas zove na bis to ne utječe na mene na način na koji je tujecalo na freddy mercurya koji je volio,uživao u ljubavi i obožavanju gomile,što je nešto čemu se potpuno divim.činjenica je,nemogu vas zavarati,nikoga od vas.to jednostavno nije fer za vas ili mene.najveći zločin bi bio oderati ljude pretvaranjem dase 100% zabavljam.ponekad mi se čini da bih se trebao osvijestiti prije nego izađem na binu.učinio sam sve što je u mojoj moći,Bože vjeruj mi,ali to nije dovoljno.cijenim činjenicu da sam utjecao i zabavio mnogo ljudi.mora da sam jedan od onih narcisiodnih ljudi koji cijene stvari tek kad one nestanu.ja sam previše osjećajan.na naše 3 zadnje turneje počeo sam više cijeniti ljude koje osobno poznajem i fanove nirvanine glazbe,ali još nemogu prijeći preko frustracije,krivnje i empatije koju osjećam prema svakom.u svakom od nas ima nešto dobro i mislim da jednostavno previše volim ljude,toliko da me to čini jebeno tužnim.tužnog malog,osjećajnog,nepoštovanog čovjeka,Isuse,čovjeka.zašto jednostavno ne uživaš?ne znam!imam božicu od žene čije slatke ambicije i empatia i kćer koja me previše potsjeća na ono što sam bio,pun ljubavi i radosti,ljubeći svaku osobu koju sretne jer svi su dobri i neće joj naškoditi.to me užasava do točke da nemogu funkcionirati.ne mogu podnijeti pomisao da Frances postane jadni,samouništivi,mrtvi rocker koji sam ja postao.bilo mi je dobro,veoma dobro ,i zahvalan sam,ali od 7 godine postao sam mrzovoljan prema svim ljudima općenito.samo zbog toga jer se činilo previše lako za ljude da budu zajedno i empatični.samo zbog toga što previše volim i žalim ljude.hvala vam iz dubine mog gorućeg želudca za vaša pisma tijekom ovih godina.previše sam zlovoljan,baby.nemam više strasti i koliko se sjećam bolje je izgorjeti nego nego izblijedjeti!mir,ljubav,empatija.
kurt cobain
frances i Courtney bit ću na vašem oltaru.molim te nastavi,za Frances čiji će život biti sretniji bez mene.
VOLIM VAS!VOLIM VAS!!


google je mocna stvar a i internet :) samo treba upisati sta te zanima i PUF poput magije dobijes sto trazis :)) nisam ovo ja prevodila da se razumije, internet mi rekao :))) svaki drugi Blog ima nekog fana koji je to preveo...

Uzivaj :carrot:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja i ako se ubijem bice zbog nekog prelaska u bolje Ja i trenutka kad se planete poklope. Ne mogu reci da nisam razmisljao o samoubistvu. Inace zivot me bas sere koliko mi je dobro, a opet sam razmisljao onako kako bi kad bi.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ma nista Artifex... cas posla :))

pa svi smo se nasli u situaciji kada smo razmisljali kako bi bilo kada bi bilo da si okoncamo zivot...ah te divne suicidalne misli :))) bilo to davne 90-te...hahah
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja imam neke idiotske suicidalne misli onako hodam ulicom i čisto mi padne na pamet neda mi se i da se ubijem i tak totalno bezveze onak razmišljam tu i tamo kak bi bilo da se ja sad fino ubijem jer mi se neda živjet trenutno
ali nije mi namjera u praksu provodit