mp3 vs. laptop problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
da opet imam problem..
hehe nisam ni onaj prvi rješio a imam već drugi..
uglavnom od nedavno imam mp3 i na starom kompjuter kad bih ubacio mp3 u usb ulaz sve bi radilo normalno no radi i na laptopu al imam problem..
kad ubacim mp3 u laptop pojavi se ovo


nigdje nema one opcije da otvorim folder od mp3-a i ubacim nove stvari a stare pobrišem..

mp3 je marke sony

http://www.sony.hr/hub/walkman/block/5


ne znam u čemu je problem..
na starom kompu nisam niš ni instaliravao ni nš.. ne znam u čem je problem..
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
ipod tj apple ima politiku da sve njihove uredjaje nemozes koristiti kao prijenosnu memoriju u pokretu s kojom bi ti mp3 player postao visenamjenski uredjaj u kojeg bi mogao pohranjivati bilo kakve data fileove, nego iskljucivo kao mp3 player. Apple se koristi Itunes-om za sve svoje modele. Koliko me sjecanje sluzi mislim da i soni ima nekakvu zastitu, znaci moras instalirati nekakav software pomocu kojeg punis pjesme u mp3 player i koji ti neda da ti mp3 bude "prijenosni medij" na kojeg ces filat bilo sta.Znaci drag and drop nepostoji!
Mozda sam sad izbacio hrpu gnojiva al mislim da sam u pravu :D

edit
na sonyu se to zove sonic stage zar ne?
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
evo upravo sam ga skinuo i instaliravam ga.. pa bum vidio.. al hvala puno stvarno. evo..
ne znam tak imam uvijek nekakve jebade sa tim uređajima da mi je pun ***** toga uz sva sranja koja već imam.

hvala još jednom svima.
 

Anarhoster

Aktivan Član
22.10.2007
100
8
18
45
Koristim Ipod, ali ne i Itunes. Samo prebacim mp3-e pomocu programa sharepod. Inace Ipod radi kao i svaki drugi externi hard. Itunesi mi idu na k____ jer su mi par puta izbrisali sve sa iPoda iako to nisam htio.
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
evo instalirao mi se taj sonic stage i kolko sam shvatio to služi za stvaranje mp3 cd-ea i ostalog al nigdje nema za prebacivanje stvari na mp3 ako si ti na to msilio..
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
da skužio sam u ćem je problem..
ovak na kutiji piše da trebam imat windows media player 11
a ja imam stariju verziju 10
probam skinut 11
i skinem ju i idem instalirat i treba mi neki drek šta jaznam

pa ako netko ima wmp11..