Mrežica za hash - gdje nabaviti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Ako ste to negdje kupili ili znate gdje ima za uzeti. Nekakav hobi shop ili ako znate nekog ko se bavi sitotiskom. Gledao sam po forumu ali ne nađoh info.
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Zašto ne, to mi se čini kao naj jednostavniji način? Za druge metode opet trebam mrežicu samo u vreći???

Daj koji info više kad već pišeš.
 
07.06.2010
31
1
0
44
Nisam neki ekspert, ali znam da se ovde na forumu diskutovalo o tome. Mrežice su jako skupe, trebaju ti minimalno dve ne znam u detalje oko veličine rupica ( potraži temu bubble hash ), a za ISO ili BHO ti je dovoljan filter za kafu, cedilo ili sito za brašno. Potraži na youtube how to make iso ili bho hash ima dosta klipova.
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Ne, ne trebaju ti dvije, ostale metode također zahtjevaju mrežicu sa oko 150 mikrona, razlika je samo u postupku i iskoristivosti. Bit postupka je u tome da kroz mrežicu prođe samo ono što želimo, znači jedino mrežica te veličine je obavezna i zadržava ostalo gore a plodnu tvar propušta dolje, potrebna je bez obzira na metodu.
 
07.06.2010
31
1
0
44
Kod bubble hasha mrežica od 150 mikrona će da zadrži ganju a propusti kristale thc-a, a ona mrežica od 70 mikrona će da spriječi kristale da prođu u kantu sa vodom. Dakle izvadiš 1. mrežu sa ganjom i ono što ti ostaje u drugoj je samo hash. Možeš kod bubble hash-a da koristiš jednu mrežicu ali ako planiraš da i vodu iz kante staviš u rizlu :D hehe A kod one druge 2 metode ( BHO, Iso) je dovoljna bilo kakva tkanina samo da fizički ne propušta travu. Sačekaj nekog ko je već radio pa neka ti objasni...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ne treba ti nikakva mrežica.
Trebaš vodu, led, posudu, cjediljku kuhinjsku najobičniju, mixer i to je to.
Sve ostalo je bacanje love u vjetar.

Eh da, i marihuanu, ovaj pardon cannabis trebaš :D
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Imas metoda di ti ne trebaju bubble vrece...gumby metoda...to sto tarki govori..travu stavis u kantu s vodom hladnom,led i udri mixat bar 15-20min...nakon toga travu pokupis s cjediljkom ili ako si imo vrecu za rad(radna vreca je otprilike 220mikrona)ocjedis travu i ostavis kantu da se voda smiri i da se slegne(bar 3h)...nakon toga vodu mozes prvi dio crijevom izvuc van,pripazi da nejdes blizu dna da ne povuce kristale..pri kraju mozes sa raznim metodama se posluziti da izvuces s to vise vode da se sto brze osusi ostatak,,kupi u apoteci onu velku spricu...od 50ml ili vise ak ima..i s njom je lako,ja to koristim..a kad sam spomenuo i vrece..i njih koristim..ak te zanima di sam kupio i koje da ti preporucim i na sta da pripazis ako ces kupovati vrece,cimni pm.a sto se tice gumby metode...imas i na forumu i na jubitou..za nju ne trebas nista vise nego sto smo rekli:travu,led,vodu,kantu,mixer...i 1/4konjske snage za mjesanje:D
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Sito sam si napravio od svilenog zenskog sala:)(kosto nekih 60-70kn..zena ga nije uopce koristila,nov je,a meni dobro doso i iskoristio ga:))....nesto vise je od 250 mikrona..al nie previse...nade se po ducanima tkanine..carape...treba malo potraziti ak nemres do sitotiska nekog..ili nekog ducana sto prodaje opremu za printere masine za tisak itd.