MRZIM DILERE!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Jeli kriminalno djelo npr. ak imaš viška vutre , naravno feminizirane prvake zamjenit npr paketić- i paketiće od 2000-3000 kn za nekaj kaj tebi treba, mixer, playstation, možda koji korišteni mobitel , sir, stolicu , itd
2crslqr.gif
znam da je još kriminalno, ali da li je prihvatljivije

oh ovo je tooolika lolčina
2crslqr.gif
 
03.05.2010
40
9
0
31
hehe kakve su ovdje provale i što su svi nešto moralni,onak ljudi da nije bilo tih dilera nebi vi ni čuli za vutru u večini slučajeva i još bi smišljali s čim da se urokate drugim tako da molim vas nemojte srat...u biti nije to pozitivno što uopče trebamo takve dilere ali desi se da se mora i njih zvat pa rješavat,a koliko god reko da to nevolim uvijek se skoro ugodno iznenadim kakve travice znaju uletit,uvijek se zapitam dal se isplati kupovat ovo sjemenje s pedigreom kad sam znao opakije stvari pušit s ulice...a vi skank/hibrid hehehe niste vi u životu ni zapalili ni pošten skunk,a neču sad reć ni pošten hibrid kad je skunk hibrid u biti hehehe :) ajde smirite malo brije u glavi i nemojte za svaku bolju travicu koja vam uleti govorit da je skunk!muka mi je više od takvih okolo!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
uvijek se zapitam dal se isplati kupovat ovo sjemenje s pedigreom

.a vi skank/hibrid hehehe niste vi u životu ni zapalili ni pošten skunk,a neču sad reć ni pošten hibrid kad je skunk hibrid u biti hehehe

Sad lijepo sjedi, zanemari svoje pravopisne greške i uoči svoje bisere mudrosti
21mt9wk.gif


skunk je naziv za hibrid, skunk dolazi s vlastitim pedigreom, skunk je ulični naziv za razne stvari u Hrvatskoj , u potpunosti nekoherentno baljezgaš i djeliš svoje misli

http://en.seedfinder.eu/index.php?SUCHE=SEEDS&GO=GENLIST

idi obrazuj se , tu su ti prikazane sorte skunka nastalih iz čistih linija i hibridne, jesi ikada pravio genetsko mapiranje biljaka?

ajde ajde
 
25.04.2010
15
1
0
32
Poreč hrvatska

gras je klasicna bosanka dobijes puno puca malo,svako toliko uleti neka jebena albanka..a sada do kraja ljeta stize fina skuna iz slovenie njami :)))
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Pa u ovo vrijeme nemos toko dbro cesto ocekivat,jednostavno od kog kupujes trebas bit dobar snjim dobro ga poznavat i znat da te nece sjebat,danas mnogi oni uvaljuju pilja neke slabe hedove ili te skidaju po par fruli ovisi o kolicini koju kupujes,tesko brate
-zbog svjetske krize nemam za rizle nemam ni hanđe aman bas bi mi sjelo taman,e upravo to :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja
15.12.2010
7
0
0
30
u zg znam lika koji nabavi dobru stvar za 50kn g. I pravi skank da se nabavi. A osim njih dvoje sve drugo za k... Da ne govorim kada mladima od mene daju losije i manje (pogotovo srednjoskolcima) sve stabljike i lisce. Moze se nabavit i za 30kn i manje, al je za k.... radije bi si visibabe smoto jos ti i persina stave. Da negovorim kako vecina koju znam nabavlja iz 5. 6. ruke to je pogotovo lose. Il kak ak ih pitas neznaju jel ce ti moc il moras unaprijed pare dati jer nabaveiz stopete ruke :( :(
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ja nigdar nebi kupio... kad nemam zovem kompića da udijeli nešto, kad imam ( a imam stalno) duvam svoje!

nema tu računice...
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
a kupio bi da nemas uvjete za uzgoj...
a ono ima i ok dilera... ono ima tu i tamo nekih koji to rade velikim dijelom zbog gusta, bas vole svoje zanimanje i rade to kako spada ali nazalost vecina su pohlepni gadovi...jebiga.. ali opet je najbolje potrudit se sto prije dovest u situaciju u kojoj se u miru moze uzgajati...
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
upoznao sam korektne dilere trave, iskreno ti kažu kakav je dim,
vagne pred tobom, nesamljeveni vrhovi.
ne dilaju da zgrnu lovu već samo da imaju za sebe.
Neprodaju klincima, ni kome bilo.
Tako da dilere nebi svrstao sve u isti koš.
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Pa ako ih tolko mrzite kaj ih zovete tolko? :) (Napisem ovo i skuzim da je tema iz proslog desetljeca....)
A mozete ih mrzit kolko god ocete ali znate i sami kolka je sreca nama vutropljupcima koji su morali nabavljati na taj nacin,kad ti diler se javi i kaze može..Ja sam jedino u ekipi uzimao od dilera pa bi tad bilo narodno veselje kad bi se javio i mogli bi ici po dim..Nikad nisam imao posla s dilerima koji se bave bas s drogom ali ovi koji su samo ganju sredivali drugima su bili pristojni dobri sprzeni likci tak da nemam nista protiv..Zalosno je kaj se ljudi koji prodaju marihuanu zovu Dileri..Kako je General Woo rekao: Nisam diler, ja sam narodni terapeut ne prodajem lijekove, ko otrove farmaceut..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.