MRZIM DILERE!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
edited by admin: pravilnik, član 5.

Upravo to brate... i ono kad otvoriš panj, a u njemu nema èega nema (èak sam i kamenja ja nalazio...), a inaèe kod nas su panjevi od 5km (2,5€) i 10km (5€), a kolièina zavisi od dilera do dilera kao i svuda, a neka srednja granica je da za petaèu (5km) dobiješ 2-3 a za cenera dobiješ nekih 5 kom. Samo prava je lutrija kakva je vutra....ovdje kod mene u "mahali" da tako kažem, znaju da ja ne dajem pare za vuvu (jedino kad ovi ovdje kod mene nemaju....) onda mi donesu neku od nekog koja qrcu ne valja....šinapra prava nane mi... to i ne pušim !!!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
edited by admin: pravilnik, član 5.

Znaaam, znaaam... ne samo dilerima, nego i raji (trenutno sad, mislim šta radim i to)... pošto me svi znaju kao lika koji brzo gubi živce itd itd... mislim to i jeste istina :(, razbio sam laptop jedan (isto u huji ono što se kaže..itd itd...ono pravo belaja napravim ili u stanu ili bilo gdje...) tako da sam konto da im sad ovih dana prospem prièu kako me je stara nešto iznervirala ovo ono a nisam imao apaurina i sve razvalio. Povjerovaæe 100%, samo što poslije toga, niko neæe ulaziti više u stan. Samo kažem stara mi se vratila itd itd...i gotovo :)
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
227
242
43
mislim da bi ti to bilo pametno iz više razloga....
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Razglasio sam nekim ljudima.... jos æe oni izmedju sebe, ali ja cu jos ovih par za svaki slucaj ono u prici bezze, i kad me pita za biljke onda mu kazem, jer stalno, odmah poslije pozdrava, slijedi pitanje :"Kako napreduju biljke" !!!...
i onda više niko u stan uæi .... !!! i gotovo... danas šmekeri na svakom æošku, na kraju krajeva, uvijek æu morati strahovati (još ako se posvaðam sluèajno uhhh) da ne ofira muriji... npr: radi joint-a (vjerujte ima i takvih ljudi)....
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Meni je jedan lik zavrsio za 10eura 2 jointa...
poludeo sam. Jos su bili zivo sranje...
Osvetio sam mu se tako sto sam mu dao da proba nesto sto sam ja gajio... Ha ha... lik se odneo ko sveska... I posle me molio da ja njemu zavrsim i verovali ili ne zavrsio sam mu isto toliko koliko i on meni ali uz njegovu saglasnost :twisted:

I JA MRZIM DILERE !!!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
edited by admin: pravilnik, član 5.

Vratio bi on meni pare sigurno, i to istog momenta :twisted: :evil:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
edited by admin: pravilnik, član 5.

On je dosao, ja sam mu dao kes a on meni dao neki veliki umotan papir i rekao da se zuri...
Kad ja razvijem papir imam sta da vidim, unutra jos jedan papir pa jos jedan, a u sredini celofan sa malo vutre...
Nisam hteo da prljam ruke pa sam mu vratio drugacije...
 
15.07.2006
3
0
0
Pozz ljudi! Veceras je ono vece kada sasvim neocekivano naletis na lika koji je spreman na ``kako treba`` robo-novcanu transakciju bez posrednika...ekstra...jos da pomenem da je u mom mestu nestasica dobrog zelenisa koja traje vec dve sedmice...ekstra...lepo je naleteti na finog dilera...bas lepo zar ne!?...skrecem paznju da ima i takvih... Pozz!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vala kako god okrenes, svi mi smo u neku ruku i sami bili dileri... LOL :)
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
Inq je napisao(la):
edited by admin: pravilnik, èlan 5.

On je dosao, ja sam mu dao kes a on meni dao neki veliki umotan papir i rekao da se zuri...
Kad ja razvijem papir imam sta da vidim, unutra jos jedan papir pa jos jedan, a u sredini celofan sa malo vutre...
Nisam hteo da prljam ruke pa sam mu vratio drugacije...

od takvih se uzima panj na ler a nikad nece vidit novce...
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Da pa posle da se cimam kad ga vidim sa par drugara!
 
15.07.2006
3
0
0
To stoji ``Bezze_Sa``! U mom slucaju je to bilo ,ono imam kolicinicu i pustim koji paketic ekipama koje znam u gradu, ok likovi naki, te ima ekipa da pusi te mi dodje dzeba-ali ne tako cesto samo kad je situacija... Posetio sam lika od sinoc i na njemu se vidi da je na hemiji n`akoj i da ga zanima novac i samo novac (``jedina kritika zuto, belo i politika``) te se njegov nacin i motivi rada razlikuju od mojih... Pozz
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa naravno drug moj, ja sam bio 7 god. na heroinu
(I.V.) smrkanje 2 god. ne racunam.... i dan danas sam ja na moetadonskoj terapiji (cist vec dvije godine...) ali da ne peglam ode u OT...
Isto tako, haveru, meni je samo bilo bitno gdje naci pare i svaki, svaki pfenning dam na zuto... trava ni druge gudre me nisu interesovale.. samo da skinem krizu da sam ustvari regaa kao i svi ostali... zaglavio do p.m. Sreca pa nisam "fasovo" nikakve zajebancije (Hepatitis A,B,C, HIV) nista od toga... cak i nulta kr. grupa kad sam radio krvnu sliku, kaze super zdrava krv. Ali to sve opet zahvaljujuci apoteci koja je u mojoj zgradi, tako da nikad nisam koristio (fakat) dva puta spricu (svojuuu, aaa tudju da ne govorim), dok da nije te apoteke bilo i ja bi sigurno kao i ostali... mrsko otici cak (jos ako je kasno...sjeb) do dezurne apoteke radi "gan-a" aa ima recimo jedan sa kojim se sredio vec jednom...i samo ga ispere vodom i haj ponovo... mislim tako rade svi,....svi (a o razmjeni da ne govorim...) kazem i ja bih tako isto, (ne razmislja se tada ni o cemu, samo kako u venu "strpati" to... ali et' imao srece i ovaj ispod mene nikad mi nije naplatio (znaci ja sam mu po nekoliko puta dnevno dolazio po sprice...) i tako godinama... Ja fakat ne znam kako da se oduzim liku tom, evo i dan danas ima ispod mene apoteku...
Otisao ja u OT praaavo, izvinjavam se....
Zato ljudi, nemojte se igrati i zajebavati sa heroinom, to nije ni za probati....!!!!
Ja sam dil'o sa svim i svacim, od vuve, bijelog (od kojih para sam kasnije sebi zuto uzimao, a bijelo nisam ni ocima mogao pogledati a kamoli uzeti...) Samo nisam mogao sa zutim raditi (naravno :)) ali sta kod da sam radio, radio sam koliko toliko da "nadomjestim" da imam za sebe uvijek šut!!!
Sad kako sam cist, (21.09.2004 poceo sa terapijom) dvije godine, jos uvijek sam na met. smanjivam laganice (nista naglo, da ne bih se za par mjeseci opet vratio ispocetka na metadon, neka laganice....) i evo zanimaciju nasao extra, uzgajam biljke, investirao neke monete za opremu (dok prije ne bih 5€ dao za travu, nema sansee, ako ima dzaba ok, i to da mi se donese, tj. ili ako naletim na nekog i on haj haj da zapalimo, ali da dam neke monete za vuvu nema te pite sviju mi...Sad sam skroooz drukciji covjek, evo zapalim nekoliko džoksova uz terapiju (12 heptanon tbl. + 8 apaurina od 10mg) to je terapija samo sto na to ja jos ispusim trave kamara...(1 heptanon tbl. = 5mg metadona) pio sam 130Mg met. sad sam na 60mg)...
Izvinjavam se na OT-u jos jednom, ali pokusah da nekako docaram kako je onom na her. jer znam iz licnog iskustva... i sada kad sam cist i sve to...
Sa vuvom poceo, na vuvu se vratio...
 
15.07.2006
3
0
0
U tvom slucaju ``back to basic``, drago mi je sto to cujem. Mada nisam dobar sa svim tim miligramima al...nisam se ja nikada bavio nekim ``dilanjem`` i odradjivao ``velike`` dilove, nekako mi se neda zajebavati se sa svim tim svetom takvim kakav jeste...pa da!... poslic...stancic...kintica od poslica...laganica...to je neki moj ritam...volis li ritam ```Bezze SA``??? U zivotu kojim si ziveo ritam lici na neki jungle ritam...previse dinamican i napet biva covek...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vjeruj mi, nisi nista propustio, naprotiv, takav tempo zivota je katastrofa, svako jutro daj 50eur da sebi sredim za danas...normalno i ja sam MORAO dilati sve i svasta kako bi ipak koliko toliko manje davao monete za heroin. Da ne spominjem ljude i krug ljudi u kojem se odjednom nadjes...i isto živo blato, vadis ti se rukama ali ides dole lagano... Droga ne bira jel neko siromasan, bogat itd itd..."ona" udara svakog isto i SVI na kraju isto zavrste ukoliko se ne trgnu, ja sam "uhvatio mislim zadnji voz" što se kaze... JA sam bio koš. sudija, sudio u BIH A1 ligu, trebao polagati za FIBA sudiju (najmladji sudija u BIH, aa FIBA sudija mislim u evropi), ipak tu su pare bile ogromne svake subote kad su utakmice bile... prestao sam radi ofirnih ruku...ove godine sad za par mjeseci cu ponovo ici na seminar da polazem za slijedecu sezonu (tu se skupe sve sudije iz BIH i kao neki seminar od 3 dana, radimo testove (to svi prodju) ali fizicki dio jebem pravo... raja nema kondicije aaa trci se opasno...normalno kad me gudra uhvatila, nisam mogao istrcati normu (kao i dosta drugih, ali oni zbog debljine itd..)
Sto se tempa tica....sad mi je super, vec dvije godine, nigdje ne hodam, citav dan sam kuci (malte ne) odem u jutro samo na terapiju (heptanon-metadon) i kuci... i poslije 80mg apaurina, i pusttim neko vrijeme i onda zapalim joint i "fisne" me kooooo budali šamar nane mi :) LOL
Jooooo ovo je fakat OT i prekidam, iako o ovome se moze pricati daaanima....
P.S. Zato raja, koja nisu zaglavila, bjezite od hemije ko od kobre, bolje se sa njom igrati nego sa heroinom, i druge teske droge...
Dr. jedan gore na Narkomaniji fino mi rekao, da bolje zapaliti dva - tri jointa nego sto pijes toliko "apacha"... misilim ima toga, ali kad je to doktor rekao pred starom sve, od tada stara drugacije gleda na vuvu, ev' cak i pored mene sta sve trpi (mislim svjetlo itd itd...) radi mene...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
bezze ko ti predpisao 8 apaurina dnevno, da mi je znati?
:shock: :shock:
cool je, da ustraješ na svom putu i želim ti sve naj
ali smanji malo te "bonbone"-bit èe ti loše :)
kad veè imaš vuju
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa znas kako je bilo, imam nalaze (prvo tramali (lafo, to moze pomoci nekome ko je tek ono i na nosu) ja sam 7 godina na iv bio, plus 2 god. na nosu koje ne racunam... Pio sam po 140 - 150mg (tablu, dodje 15 tbl.) dnevno, sad gore na Crnom Vrhu (tako se naselje zove... :)) gore je posebno kao ustanova gdje se dijeli metadon. U SA (juce gledao) ima nas gore 251, s tim da se broj mijenja iz dana u dan...svaki dan izbace nekog, jer mi gore imamo testove (na urin) koji pokaze 6 stavki od analgetika (Tramal, Trodon, Tramadol isto sve), BZO (apaurin, bosaurin, lexilium i tako ti diazepami, Exstasy, THC, Metadon, Kokain(speed takodje ovdje se vidi, mislim reagens je isti) s tim da naravno svi smo (+) pozitivni na metadon, jer to nam daju gore svakodnevno), to nam je terapija :) i oni koji jebi ga ono "šaraju" njih izbace (ovo jedino postoji u SA, dok nigdje drugo u BIH ne postoji ovakav nacin lijecenja. SRAMOTA) Ovo je ustvari napravljeno da sklone one naj najgore s ulice, i gudriraju se gore dzaba...
Ja priznajem, bio sam na 26 tbl. heptanona (vjerujem da dosta raje ovdje zna sta je heptanon) ili u soluciji 130mg metadona (rastvor, koji ti daju sa cedevitom)... trenutno sam na 60mg metadona (isto kao i 12tbl. heptanon) uz to kazem pio sam praavo puno apaurina od 10mg (jace nema), sad gore mi oni (to sve vode neuropsihijatri, i oni samo mogu izdati takve lijekove i tolike kolicine) smanjuju po 1/4 apaurina (2,5 mg) sedmicno) trenutno kazem pijem 80mg (8tbl. dnevno po potrebi... ali gledam da u jutro popijem 4 i pred sovu 4)... Evo nalaz ako treba od ZZAIN SA (Zavod Za Alkoholizam i Narkomniju) novi odjel na Koševo bolnici (mislim novi, od poslije rata...)
Naravno niko meni nije prepisao ni kutiju kad sam pio (30 kom. = 300mg) i onda budaleso po kuæi, kasnije nièeg se ne sjeæam, belaje pravio... dobro pa nekog nisam ubio ili tako...)
Ja dobijam dvije kutije apaurina 10mg svaku sedmicu, i opet mi nekad zafali majke mi.... a bude tako isto i dana kad recimo po nekoliko dana ne popijem ni jedan...
Ja cim ustanem, odmah popijem 4tbl=40mg apaurina, onda stavim kaficu, dok taman pocne apaurin ono djelovati upalim komp i uz kaficu zapalim joint. Odem oko 12:00 gore na terapiju (metadon) i kad se vratim (12:30) zapalim opet, (ili ako imam jedan samo, gledam da odem na terapiju ranije, i kad se vratim onda upalim komp. kafica i zapalim poslije terapije, jer ono pravo sjedne sto se kaze (ko budali šamar LOL :))
Htjedoh ovo reci, gore na C.V. i u bolnici (jer doktori njih par se mijenjaju stalno... i ova jedna doktorica Marjanovic, fino kaze :"Bolje ti je zapali koji vise joint, a gledaj da manje pijes apaurine". Moj naravno svaki test je sve negativan na hemiju (osim BZO gdje spadaju apaurini, lexiliumi, bosaurini itd itd...sve isto) i THC (vuva...:) a test radimo ono svakih od prilike 14 dana, mada znaju zaredati dva puta u 7 dana..ono mi nikad ne znamo... a nekad te pusti i po mjesec dana.. (to ono bas da te navuce...) znaci THC i BZO tolerisu max. sto jes' jes' (ako neko ima iz SA ovdje a gore je, moze potvrditi sve ovo)....Svi koji su rega, ono sto se kaze (znaci nije bio poz. (+) na MOP (morphine, osnovni sastojak diacetylmorphine (heroin)) oni imaju kao i ja naravno :) kao povlastice, recimo daju mi terapiju da nosim kuci, (vikend povlastica) recimo danas evo popio za danas gore pred njima, i dali mi do ponedeljka. (120mg ukupno (2x60) u bocicu mi naspe) i razrijedi malo vodom (sa spricom 10ml vode)
Evo kako dobijem za vikend (subota i nedelja)


Ko je "dobar" sto se kaze njemu daju i za odmor sad preko ljeta za 7 dana (a samo da napomenem, da recimo ja svoju terapiju trnutnu mogu prodati za 80km (40€) odmah ko iz pièke sto se kaze...aaa kad sam bio na 130mg tad sam mogao za 80 - 100€ prodati. Caka je u tome sto na MST (tako se zove Metadonska Supstituciona Terapija) praaaaavo tesko doci, tj. da te prime... ja sam cekao 2 godine (2 i pol mozda) s tim da sam bio u bolnici na detoks. i isto dobijao metadon ali minimalno 4tbl. i odmah ti skidaju drugi dan...tako da sam pobjegao odmah odozgo...Ovo je sad vise "Održavanje na metadonu" jer mi svi koji smo gore, mozemo dizati i smanjivati terapiju kako je nama klincu æejf... Znaèi oni baš narkomani pucaju po 20 i više tbl. i zapale joint i kljucaju èitav dan...

Razlog što sam ovo napisao, ne da sebe nešto pokažem u nekom šta ja znam.... nego prvenstveno što sam 100% siguran, da ili raja koja direktno su na forumu, imaju možda problema kao i ja što sam imao, ili neko njegov bliži (Daj Bože da nije tako....ali), i nije mi bilo mrsko pisati....

P.S. Svi koji su u ovakvim govnima, nek mi se jave da kako tako skontamo što prije lièenje.... jer meni da nije metadona bilo, ja ne bih sad 100% prièao sa vama, ja nisam takva vrsta osobe koja može podnijeti karantin u bolnici, ili neku komunu (TZ-Terapijska Zajednica) pogotovo što sam ateista praavi...
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Bezze_Sa je napisao(la):
...prvo tramali ...

Moram ovo prokomentirati. Dakle, moj stari ima amputiranu nogu i èesto ga muèi fantomska bol (boli ga dio tijela koji je amputiran tj. više ga nema). I doktor mu je prepisao tramal.

Mene je jedno jutro probudila opaka zubobolja i u cijeloj kuæi nisam imao ništa protiv bolova... a onda sam našao tatine Tramale :D i okom preletio upute da vidim èemu služe... onako na brzinu sam vidio da imaju analgetsko djelovanje... super! ... zveknem ja jedan i nazad u krevet. Budim se nakon nekog vremena (prošlo je cca 20min samo ja tog nisam bio svjestan) zub i dalje rastura... odoh ja po još jednu... i nazad u krevet.

07:00 zvoni budilica, moram na posao... zub ne boli... a ja... imam osjeèaj da imam rukavice, pod nogama kao da je debeli tepih... ni ravnoteža baš nije bila najbolja u poèetku, a malo je utjecalo i na koordinaciju pokreta.
Tako je bilo prvu polovicu dana, a poslije sam polako dolazio k sebi.
Drugi dan sam pronašao nekoliko modrica po tijelu i èudio se od kud mi :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.