MRZIM DILERE!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Naravno da su papci..pogotovo kad prodaju ljudima koji niti neznaju kakva je prava za upusit se!
Ma na kraju Ko ih je..
Sala mala za EU,eto! :D
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
imam sad jednog dilera, i u zadnje vrijeme stalno kod njega nabavljam, uvik mi da dosta i dobru, jer pozna ovog mog prijatelja, a posto mi zajedno uzimamo sve super... ovih dana je trebo ic nabavit za 100g...i sad se nadam da je bio na kopno po to
inace nece bit dobro...jer ce bit sranje vikend....a sad se ne javlja na mob. :(
 
27.08.2006
0
15
0
45
@ P.P. - Au batice, koji si ti super-krimos...
Drogu shvercujesh sa kopna u gliseru, imash veze u muriji, provalili ste snitch-a (drukaru), itd...
Verujem da je tvoj zhivot zaista zanimljiv za razliku od nas likova koji ne zhivimo na ostrvima...ja samo odem 5 metara dalje do bashte, uberem shta mi treba i koliko mi treba, a nekad se eventualno iscimam do komshije i zavrshim paket-e,to je vec malo monotono :(
Shalim se naravno, nemoj da se ljutish na mene... tebi onda nije ni malo lako oko nabavke grass-a ali valjda je dobar grass pa je sve to cimanje vredno truda :?:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
hehehhe....
sa otoka sam... pa kad neko od ekipe ide u split, onda uzmemo malo vise kod ovog jednog lika.... a inace se moze i tu nabavit....

a ono...nema veze... znaju se ljudi zabunit, nekako mi nick ne zvuci zensko.... a jebi ga...
 
27.08.2006
0
15
0
45
Ehmmm,da...pogotovo shto ti ispod nicka pishe istripovani... :arrow: a to onda nas istripuje da si ti stvarno istripovani a ne istripovana... hehehehehe :rofl:
Ja sam za to da se pod hitno uvedu unisex titule na ovom forumu :idea: :!:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
geckO je napisao(la):
Ja sam za to da se pod hitno uvedu unisex titule na ovom forumu :idea: :!:


Zar nije lijep i Energetski ispunjavajuæ Osjeæaj sada kad si saznao da je P.P. djevojèe? Najprije je prièa zapoèela tako da ste došli u situaciji izazvanu šaljivom dosjetkom, onda su tu uletili i intervenirali drugi èlanovi, oni iskusniji po pitanju spola P.P. :D , i kazali ti sa smajlom na licu, tj. pružili ti tu spoznaju realnog stanja situacije... Tada si i mogao shvatiti samim Životom kako je sve to bila velièanstvena Igra Sluèaja :D Onda shvatiš da je razgovor bio namjenjem muškoj osobi, tj. u obliku korištenja lica po pitanju obraæanja i opet se sve sa šalom i završava. Osim toga, što više uvodimo granica po pitanju naše razlièitosti tim gore. Pa brate, dosta je više tih ogranièavanja, dijeljenja, razlikovanja, distanciranja, hijerarhiziranja na "mi"-"vi"... previše štete su poèinili i èine. Muškarac i žena mogu biti Jedno tek zajedno, pritom meðusobno se nadopunjujuæi u svoj svojoj raritetno-unikatnoj jedinstvenosti u Harmoniju Komplementarnosti prožete Ljubavlju. Tada nestaju sve "granice" i dolazimo u meðusobno su-Osjeæanje, Proživljavanje i Bivanje Jednim, Postojanjem.


Ljubav braæo i sestre, Ljubav...
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ja neznam za vas..ali veæ 3 godine kupujem od istoga èovjeka..nikada me u životu nije zajbao.Nikada nisam dobio niti jednu granèicu kada sam kupovo kod njega..sve što dobijem su samo cvjetovi,i uvijek dobijem malo više kada naruèim kod njega.Nikada me nije zajbao i super je ispravan ovaKO!
 
18.09.2006
1
0
0
samo da upozorim..

P.P. neznam koliko ti je pametno iznositi toliko informacija o sebi... na temelju informacija koje si dala, da sam ja policajac iz splita (ili sa hvara), u roku od 15 minuta bi mogao znat tvoje ime i prezime..

takoder se nadam da P.P. nisu tvoji inicijali.. :D

Domba je takodjer mamlaz.. heboga covjece mjenjaj nick, pa to su osnove predstroznosti..
 
27.08.2006
0
15
0
45
ZHIVEO D.O.P... ZHIVELA KAMATA, EMMM PARDON, LJUBAV... :hail: :ludaci_lol: :hippy:
 
27.08.2006
0
15
0
45
@ Growster:

Brate, nemoj da paranoishesh P.P. i Dombu, josh si mlad i zalen za tako neshto :!:
Hocu reci, logovao si se sada prvi put na ovaj forum, i prva poruka ti je bila tipa da prozivash nekoga... chudi me samo kako ti GreenMan nije objasnio neke stvari... :?
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
vidi
ti možeš imati nick isus marijin 3.
ako oni hoæe upasti ti u kuæu oni to mogu za 1 dan.Punku da vide odakle ti je IP [pogoto se ja mogu jebati jel sam na ruteru...] i u mojoj su kuæi za 30 sata....
nick nema veze i neigra nikakvu ulogu...

i btw.
Prije bi riknuo nego rekao od koga nabavljam!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
domba je napisao(la):
Prije bi riknuo nego rekao od koga nabavljam!
Da i ja isto, ali pazi lukavi su oni. Prièa frenda koji je pao s par grama: Lijepo su ga odveli na stanicu u sobu za ispitivanje i tamo ga pokušali slomiti da druka. Rekli su mu da ga mogu pustiti bez posljedica, bez dosjea, samo da im reèe ime, onda su mu poèeli govoriti posljedice dosjea o kažnjavanju, rekli mu kako se neèe moèi zaposliti u državnoj firmi, a teško i u nekoj privatnoj, govorili mu da æe mu dosje promjenit cijeli život, da æe ga ispitivati, pregledavati i maltretirati uvijek dok ga vide na ulici. Govorili su mu kako æe ga zaštititi od dilera, pa onda polako pendrek dolazi u ulogu. E onda se èovjek zapita da li je diler vrijedan svega toga, i onda se slomi i druka, i svi sretni, veseli osim dilera.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
Growster je napisao(la):
samo da upozorim..

P.P. neznam koliko ti je pametno iznositi toliko informacija o sebi... na temelju informacija koje si dala, da sam ja policajac iz splita (ili sa hvara), u roku od 15 minuta bi mogao znat tvoje ime i prezime..

takoder se nadam da P.P. nisu tvoji inicijali.. :D

Domba je takodjer mamlaz.. heboga covjece mjenjaj nick, pa to su osnove predstroznosti..





a jebi ga ono.... e sad cu vam ispricat pricu, od sinoc, kad si vec spomenio policiju....hehehehhehe

ovako...
sjedimo ja i prijatelj na nasem starom mjestu, u sumici i pusimo... vec smo bilo onako malo unisteni...a mrkli mrak... i vidim dolazi neko ne bas poznat i to sa lampom(inace nasi ljudi svijetle mobitelom) i ja viknem ko je- a on:policija :shock:
mi se usrali ja sve skupila i gurnila u jedan grm do nas...bez puno micanja... a on samo prode... proso je 10m od nas.... a pusili smo...truba mi je bila u ustima dok sam spremala i sakrivala travu... ali jednostavno nije ni doso do nas.... a mi svjetlimo svjetlom, muzika svira i sve to.... hehehhehee to se sigurno nikome nije dogodilo???? hehhehehe to ti je nasa policija... mi mozemo pusit i po gradu :D
posli smo se makli jer smo imali paranoje, isli smo zapalit na jedno drugo mjesto jos nekoliko komada...
u blizini inace zivi jedan policajac, pa je valjda isao doma sa posla, jer je bio u uniformi....ehehhehe.. ali nemogu vjerovat-proso je 10m od nas i nije se doso ni javit.... hehehhhe srecaaaaaaaaaaa...jebena sreca..... hehehehe
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Weedran je napisao(la):
domba je napisao(la):
Prije bi riknuo nego rekao od koga nabavljam!
Da i ja isto, ali pazi lukavi su oni. Prièa frenda koji je pao s par grama: Lijepo su ga odveli na stanicu u sobu za ispitivanje i tamo ga pokušali slomiti da druka. Rekli su mu da ga mogu pustiti bez posljedica, bez dosjea, samo da im reèe ime, onda su mu poèeli govoriti posljedice dosjea o kažnjavanju, rekli mu kako se neèe moèi zaposliti u državnoj firmi, a teško i u nekoj privatnoj, govorili mu da æe mu dosje promjenit cijeli život, da æe ga ispitivati, pregledavati i maltretirati uvijek dok ga vide na ulici. Govorili su mu kako æe ga zaštititi od dilera, pa onda polako pendrek dolazi u ulogu. E onda se èovjek zapita da li je diler vrijedan svega toga, i onda se slomi i druka, i svi sretni, veseli osim dilera.

ah sad...

pa nije taj diler pao nego ti,e sad,zasto mora i on da padne zbog tvoje gluposti...ako su tebe uhvatili ti si kriv sve preuzimas na sebe i tu se krug zatvara...dobar dan i dovidjenja..

nego sta sam hteo da vam ispricam...
negde 1997 u srbiji ludnica,ludaka pun biiip,policija ima ovlascenja veca od samog stvoritelja....
a ja sam tada ima nesto malo i resio da prodam...zeznem se i zapakujem u celofan..ispadaju iza coska 3 policajca...(sto verovatno nije slucajno)

-policajac pita sta imas
-kazem ne znam sta trazite

naravno sledilo je bez "gospodine vasu licnu kartu.." STANI UZA ZID I RASIRI NOGE !!
stanem uza zid i on krene da pretresa...noge nista...pojas nista...ruke nista...grudi (pocinje nesto da shuska-celofan)
otvori on meni dzep i izvadi 3 paketa...

-kaze idemo..(u stanicu policije)

naravno privede me u stanicu policije....
(e sada mali deo da bi razumeli o kakvom se policajcu radi)
"On je inspektor,6 god stariji od mene,nalozen na akcione holivudske filmove,pokusava da se uvuce u pojedine krugove tako sto nas poziva da duvamo sa njim(valjda je to video u nekom filmu),diluje vutru i ima svoje dilere(ali nema dobru vutru pa mu ja smetam)"
u stanici policije sledi obicno pitanje ODAKLE TI?

-kazem ja sam gajio
-ih ti si gajio (i cinican osmeh na licu)
-kazem verovao ili ne ali to je licno moja vutra

i tako nam se razgovor malte ne 20 minuta vrteo u krug..nakon cega (sve ostale kolege izlaze iz kancelarije kao po komandi) nas dvojica ostajemo sami...
(pandurska fora,posle stresa pokusava da te smiri i postanete ortaci)

-kaze kakva je?
-kazem nikada bolju nisi probao

gleda u mene ..gleda gleda...

-kaze hoces da radis za mene
-ja kazem ja za tebe?

on samo klimne glavom
ja se onako blago osmehnem i kazem mu

-vise bi ti se isplatilo da ti radis za mene

hahahah pa izgledao je smesno zbunjeno,zatecen i svestan da nista nece uraditi da me drzi i 10 dana...
nije pristao,a sigurno bi mu se isplatilo
uzeo mi je tri paketa,napisao prijavu i ja sam je potpisao...
sada je 2006 godina a meni nikada poziv za sud nije stigao...a znate li zasto? :wink:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.