MRZIM DILERE!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.01.2007
7
0
0
32
U zagrebu uvijek ima dobre vutre samo treba znat ljude.Ja ponekad nabavljam cak od murjaka. Tu sam pusio puno vrsta kao mothers finest, hydro skunk, orange bud, white russian, afganistanca itd... bilo je dobro
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Narquila je napisao(la):
E moji ljudi kod mene je sasvim druga situacija, ja zivim u bosni a vutre za pet maraka dobije se puno a odlicna je


:sick:Nije nemoguće(mislim ovo šta kažeš da ima dobre u Bosni) ali čisto sumnjam da je dobra ,pogotovo zato što puno dobiješ za 5 maraka i samo mi ne moj reći "znam ljude,pa mi daju" ,bilo bi lijepo da uslikaš i staviš koju sliku toga što dobiješ za 5 maraka ali malo izbližeg pa da se vidi šta dobiješ ,zelje bez kristala, ili možda s kristalima ali PCP-a
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma štajaznam meni problem što ja neznam nikog ko se baš bavis tim izravno i tak to pa onda bude svakako
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Sad vise nemam dilera, tako da se moram snalaziti na razne nacine...:icon_mad:
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
pa da i ja postam nešto na ovu temu...
čitam malo kakvo je stanje u ex yugi...vidim ima nas od vardara pa do triglava lool...
moram priznat da u splitu nije tako loša situacija sa nabavkom trave (ako si malo dulje u tim krugovima) vjerojatno je to zbog blizine osunčanih nam otoka,al može bit i mentaliteta ljudi,poznam ih dosta koji su da pravo kažem zadrti perfekcionisti što se tiče svih droga a ne samo trave,oću reć oni ne žele ništa osim najboljeg pa se preko njih uvik nadje dobar cvijetak...npr nedavno u kvartu je lik dobija par kila stvarno vrhunske trave,bez simena puna meda,i lipo reka 50 grama -100 eura pa ko želi može...i da vam kažem nestalo to u par dana,dat ću i 200 ako znam da valja...
tako to većinom funkcionira u splitu...
..osim kad padne koja veća riba pa bude zatišje koju nedilju...
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Nucleus Roots je napisao(la):
U zagrebu uvijek ima dobre vutre samo treba znat ljude


pa baš uvijek...hmm
vjerojatno ti lakše jer si cili život tu,al moram ti reć da imam dilera u zagrebu (koji je druga ruka) i dogodi se da po 3 tjedna čekam pravu stvar...evo već dva tjedna pušim prašinu šta mi ostala od prošle kese...
..u zegeu ima dosta haša i to svakakvog...bljak
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Šaman Šandor je napisao(la):
Ma štajaznam meni problem što ja neznam nikog ko se baš bavis tim izravno i tak to pa onda bude svakako

pa da čuo sam da je u Vladivostoku kriza vutre :hehe: :hehe:
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Imam ortaka u novom sadu i znam da je tamo lako dostupno, ima svega..skank,holandija, domacica, siptar...sta god zelite...
Mogu samo da zamislim kakva je situacija u bgd-u, uostalom videcemo za par meseci :sick: :sun2:
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Cannebosanac pogresno si me shvatio, ja sam mislio reci kako ove zime dobijes vise nego presle i predplosle jer su bile sushe a ove godine nije bila ni jedna susha u mom gradu a dilera pun ***** na to sam mislio
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Pozdrav iz Podgorice (Crna Gora). Ovdje situacija cesto zna da bude jadna, jer vlast potencira heroin. Ljudi ovdje ne razlikuju mnogo vutru. Ne zna se koja je Albanaka, koja je unutrasnja, ili bilo sta... samo se zna trava - skunk - hashish.
Cesto se desavalo da neko ispali za vutru i ponese pare. Jednom je diler kojeg smo cekali pao ispred ulaza, na nase oci, sa 80 eura trave.
Zadnji put smo uzeli 200gr kod jednog lika sa sela, cuva je u stali. Ispala je mnogo dobra, evo i par slika.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Očito industrijska , reklo bi se na izgled da nema puno sjemena ali ima ga kad počneš stiskat cvjetove ima da iskaču ko kokice . A smole slabo skroz, ni za lijeka.
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
cannebosanac je napisao(la):
Očito industrijska , reklo bi se na izgled da nema puno sjemena ali ima ga kad počneš stiskat cvjetove ima da iskaču ko kokice . A smole slabo skroz, ni za lijeka.

Ma neka ne bih se ja bunio...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ne kontam se osobito dobro al meni ono gore ljepo izgleda sigurno bolje od prašine koju ja pušim
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
cannebosanac je napisao(la):
Očito industrijska , reklo bi se na izgled da nema puno sjemena ali ima ga kad počneš stiskat cvjetove ima da iskaču ko kokice . A smole slabo skroz, ni za lijeka.

Eh upravo pušim takvu vutru,i uooopće nije loša,onako kad je mrviš izgleda ko da nema ništa meda,al očito se il puno sušila il nešto al drži dosta dugo,ne visoko al dugo...:goldmaryjane: :goldmaryjane: :rasta1:
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Pazite, ona ima odlican rad. Prelijepa je... :D i istina je, ima bobica, samo par komada po cvijetu.
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
Chmaka je napisao(la):
Pazite, ona ima odlican rad. Prelijepa je... :D i istina je, ima bobica, samo par komada po cvijetu.

ovo pre dobro izgleda sta se sve daje pod vutru...par sjembi po hedu je i vise nego zadovoljavajuce buduci da se dobivaju hedovi od grancice,sjemenki i sjemenkinih ovojnica...
 
09.08.2005
46
1
0
Meni ona gore stvarno odlično izgleda.Jel to on a kad slomiš ili prerežeš vrh pa ono unutra sva ljepljiva ili?
KOd nas u Istri je uvijek jebena situacija preko zime.Malo je trave i skupa je.Ali meni jedan tip prodava šta dovuče iz njemačke.
Samo pušite...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.