MRZIM DILERE!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.01.2006
10
0
0
Kod nas u Senti (grad u vojvodini) jako je losa situacije sto se nabavke vuje tice. Lokalnih dilera je sve manje uvaljuju ti sve i svasta pocev od trodonuse pa do divljakuse, da sadim ne mogu (nemam uslova) pa bar da vam se izjadam. Juce odem do dilera zavrsim za 1000 para cat. Stignem kuci uljucim Kanter da se malo pucam, smotam dzonglu, popusim 1,2,3,4... grebe grlo, boli me glava od dima ali nista se ne desava. Bacim sve u qrac!!!! I odem da spavam. :x :x :x :x Kako se vi snalazite u ova zla vremena?
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Ja sam u okolici azgreba, ali moram ti reci da je situacija slicna. Stvarno je tesko naci dobru ziku. Evo bas mi je sad uletila neka jebena, inace svakakvog sranja vidjam. Od panjeva velicine kutije sibica do panja od 15 grama a sve lisce.. Bas me jucer lupilo kao sto vec dugo vremena nije.. Naduvao sam se u sobi, pustio N.W.A. i zalegao na krevet. Slusao sam tak mjuzu jedno sat vremena i cijelo vrijeme imao osjecaj da lebdim iznad kreveta. Sad mi je zao pusiti jos tu ziku da ne nestane :)
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ja sam sa hvara, a nabavljam iz splita(sat vremena gliserom)... jedan prijetelj je tamo u skoli pa tako on dode svaki petak i donese... i bude ok vutra... nekad bolja nekad losija ali ok!!!
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
i nekidan mi taj prijatelj koji mi je nabavljao, reko da sad jedno vrijeme nece nista donosit, jer da se previse proculo po gradu da se u nasoj ekipi pusi... zivim u malom gradu, i tu se svi znaju, i sve se zna tko sta radi... mama mi radi u policiji i rekla je da joj je neko od policije reko da pusimo itd... i sad moram nac nekoga novoga da mi nabavlja!!!! :( sranjeeeee.... sad ko zna do kad necu pusit....
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ona tamo radi putovnice, osobne i sl... ali zna sve policajce, i ostale ludake...
ma ok je ode policija, nitko nema sranja sa njima, mogli bi pusit ispred policijske stanice i nista...
ali saznalo se da se u mojoj ekipi pusi, ja mislim da je to rekao sin od jednog pandura, kojega bi trebalo malo pretuc.... :twisted: :evil:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ma toga cu ja prebit da vise nece moc srat... :evil:
ma lako je to rijesit... vise se ne pusi dok je on u blizini i to je to.. a rijetko je sa nama...

...nego problem je, ko ce mi sad nosit vutruuuu....
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Da Guru ajd ako ti nije tesko donesi i meni neko granje iz Amstera?
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
sektor je napisao(la):
Brate strpi se malo do sledecje sezone outdoora,pa kad pochupam biljke chastim te sa jedno 200gr odlichne robe :dj_zhurka:

baš se ima? Mogao bi da zoveš nekad na koji dim. Iz kog si dela NS - a? ja sam sa bulevara.
 
15.07.2006
3
0
0
Uvek prièa o dilerima zvuèi veoma slièno predhodnoj... Ebi ga ako se ne potrudiš retko ko æe te zgotivit. I ja imam sl problema sa dilersuzima al naleti i po koji dobar lik samo što ne opstane dugo. Šteta što nemam uslova za ``sam svoj majstor``. Dok sam bio sam u stanu ekstra je bilo...nada je tu...skontaæu ja sebi veæ nešto...ovako ne ide...zaradim repa (veoma teško) da bi svaki treæi put od dilera dobio par dzoja od kojih se mogu navariti)za ekkkkstemno visoku cenu...Pozz!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
edited by admin: pravilnik, član 5.

Zato haveru, uzgoji svoje i pokažeš onda tim likovima, da vidiš sjebaaadeee.... juèe kod mene bio haver inaèe radi na 100gr i više... kad je vidio ovo kod mene sjebo se... mislim na moju tu ljubav prema biljkama, kako sam od nièega napravio nešto ipak koliko-toliko... i to sve u sobi gdje sam non-stop i preko dana i noci.
Kaže on meni, eeee da imam i ja ovo sve, kako bi ja to (a pojma nema posaditi paradajz, a kamoli šta drugo...nije da se hvalim ja nešto i ja sam taraba isto, al' u poreðenju s njim sam botanièar pravi :)) jooo jedva èekam kad ovo sazre i da on vidi :))
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Hahahaa... Bezze brate taj feeling bit æe majka. To i je primaran razloga zašto bi volio i sam svoje sadit: doæ dileru i pokazat mu da je njegovoa vutra nakraju još i sranje i odjebat ih sve... Ah, slatke li pomisli :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.