MRZIM DILERE!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
@gens - LOL dobar si....vjeruj mi da ima ljudi koji (i ja bio jedan od njih daaaavno) po 20 kom. spucaju i onda MORAJU (jebi ga trazi im organizam...) vuve... i ispusi se jedno par joint-a i onda kljucaaaanjeeee....
Et' ne znamo se...ali ti preporucujem ko drug, da bolje pretrpis bol od zuba, nego da uzimas cak i 1-2 tramala. To doktori prepisuju (Lumidol isto (sol.), mislim da Pliva pravi), tramale, trodone ljudima koji imaju rak, ljudima kojima su amputirani dijelovi tijela (cak i mali prst!!!)... takodje se daje (sad vise ne, ali narkomani jos uvijek koriste taj lijek) her. ovisnicima u samom pocetku krize (kako bi smanjili koliko toliko bol) ...
Zato kazem, tramal (i sve na bazi tramadola), mozda moze pomoci osobi koja je "tek" zagazila u her. ovisnost (na nos naravno...) te da je prvo, eventualno drugo skidanje (kasnije ne pomaze nista...mislim ako se opet navuce i konta da moze sa tramalima stalno....)
Da ne peglam vise, bjez' te ljudi od toga, kasnije to vodi (99%) heroinu!!!
 
15.08.2006
0
0
0
yo!
ja sam iz vinkovaca.
i kod nas isto bude kriza,al ja uvijek imam.
ne znam uopæe zašt sam odgovarao na ovo.
valjda sam naduvan,sigurno.
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
Bezze_Sa je napisao(la):
Et' ne znamo se...ali ti preporucujem ko drug, da bolje pretrpis bol od zuba, nego da uzimas cak i 1-2 tramala.

Hvala Bezze prijatelju... ali nisam ti ja baš neki za tablete i stvano ih izbjegavam, tada sam imao upalu zuba kao nikad. Bolilo me uho, grlo i cijela ta strana lica... ma ni sam više nisam znao što boli... tako da sam u Tramalu vidio spas jer je pisalo da ima analgetsko djelovanje.

Poslije sam skužio što su mi te dvije tablete napravile i išao pitat starog kakve su i zašto ih pije...
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
Evo da i ja kažem da imam sliènu prièu kao Bezze_Sa,samo da sam ja veè sedmu godinu na metadonski terapiji i pijem svaki dan 20 heptanona ili 100 mg metadona ali bez apaèa veè 4 godine.Sad sam odluèio da idem na detoksikaciju,prvo 6 tjedna zatvoren odijel i poslije 8 na pola otvoren.
To je to neèu ni ja da previše peglam,ali isto èu reèi držite se samo vuje.
lp
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Puno haveru 7 godina???? i na 100mg??? Puno ba sto jes' jes'...posije terapije, zapalis jedan džoks i ooodeee :) ja sam neko vrijeme preletio preko 20 tbl. i gurao tako, isto se osjecam i sad na 12tbl. kao i onda na 24tbl. Kontam lagano da spustam jebi ga... mogao sam i ja "dizati" (ko sto i jesam dizo) ali ne mislim toliko... 1.1.2006 bio sam na max. 26tbl. do tada sam sve dizao (kod nas max. mogu dignuti 1tbl. (5mg) odjednom, pa slijedeci put nakon par dana mozes opet, jer nedaju vise da ne bi kljucala raja :), i od 01.01.2006. nesto prenese me i poceo spustati...oni tehnicari nemogu vjerovati da ja sam spustam (bez dr.)...spustao sam po dvije sedmicno (znalo je i tako biti majke mi) i do 17.03.2006. meni dr. Pokrajac (šef na Crnom Vrhu, rece da "ohladim" malo. Znao je da u isto vrijeme pijem 10-15 (100-150mg) apaurina, (ili lexiliuma) i za THC (to kad je test) moja prica kako sam sjedio lafo kod havera i u sobi pusili ljudi...(nasmije se covjek samo :)). Fino mi je rek'o da stanem malo (tad 17.03.2006 dosao do 70mg) da ne letim, jer ko biva cu se vratiti gore za par mjeseci. Tako i bilo i sve od 03 mjeseca do sada samo sam 10mg (2 tbl.) spustio, i sad sam na 60mg. Planiram do kraja godine na 40mg najmanje.
Taj isti dr. prim. spec. neuropsihijatar Pokrajac (sta sve nije :)) fino mi rekao da zapalim joint umjesto što ovoliko pijem apaurina. To je još tada bilo. Kasnije dr. Marjanoviæ (žensko) isto mi rekla, i napravila mi kao "program" s kojim sedmicno bih trebao 1/4 tbl. smanjiti (tj. 2,5mg).
Zahvaljujuæi vuvi smanjio sam na 8tbl. Tih 8 pio sam cim ustanem i sve odjednom, sad 4 u jutro 4 navece s tim da smanjujem 2,5mg sedmicno. Rekla mi je da joj javim kad dodjem na 50mg (kao tad druga varijanta neka, sta ja znam...)
Samo vuva je stvarno jedinstvena po svemu.... !!! Nije to Bog stavio na zemlju da raste bezze, ona mora imati neku svoju funkciju na zemlji (osim što je mi :joint:)
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
iako je sve to malo OT moram reci da je lijepo dobivati savjete o prevenciji ovisnosti o teskim drogama iz prve ruke...i jos kad su ti ljudi vu aktivisti...mogli bi vi napravit neki program odvikavanja uz pomoc vu...i napravit nesto dobro za sebe(legalizacija) i ostatak svijeta(ovisnici)...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa vjeruj da sve ne vladine org. u borbi protiv (trenutno aktivnih droga na nasim prostorima, heroin-najvise...) vode sve ljudi koji su bivši ovisnici, i jedino on moze i zna kako je nekom ovisniku (ne bitno na kojoj je psiho.supst.) Jednom davno mi je doktor rekao:"Mi ne mozemo znati kako je VAMA, samo iz knjiga sto proèitamo i to je to..." - rjeci jednog neuropsihijatra koji vodi MST (Metadonski program) ovdje u SA. Dok org. UGPROI se sastoji od clanova koji su SVI bili prije ovisnici, te sad pomažu raji koja su zaglavila bas...bas. Kad kažem pomoæ, mislim na to da im prije nadju mjesto u bolnici (koje sam JA cekao 4 godine i koje je preduslov za metadon (hep). tj. DVA neuspjela lijeèenja, tek onda na kako oni zovu "Održavanje", jer ova terapija nije ogranièena vremenski, dok u bolnici (ne znam kako je kod ostalih, ali primjer Sarajeva je stvarno sramota). Samo u Sarajevu postoji ustanova za "MST" i jedno odjeljenje u bolnici (koje je tek napravljeno i ima 10 kreveta, od kojih 1 uvijek mora biti slobodan (za hitne sluèajeve...), tako da raja iz citave BIH (od Brèkog, BL, TZ, ZE, Mostar...)dolazi u SA u bolnicu (gdje ima 9 kreveta) (karantin 30 dana) i tu terapija traje 12-16 dana, s tim da svaki drugi dan smanjuju po 1tbl hep-a, kasnije 1 apaurin od 5mg i voooozdra, isto ko da iz svog džepa plaæaju, i naravno u mom sluèaju, to nije moglo pomoæi (ok dok je terapija bila i nekako, kasnije kad se pocela smanjivati, ja se ispalio)...
Što se tièe TZ (Terapijskih Zajednica - Komune) to je druga prièa, to ni u kom pogledu nije za mene (neko može, neko ne (ali i to se broji kao pokušaj lijeèenja)... mislim, ni jedna komuna neæe primiti nikoga ko ima fiz. krize od heroina!!! Prvo detoksikacija (u bolnici) i onda odmah (ako imate štele ili tooooliko sreæe da odmah imate mjesto u nekim od komuna)
Zato svima koji èitaju ovo, cuvajte se, heroin uzima SVE. Bolje sa kobrom da se igrate nego sa njim. Meni da nije bilo (sto jes' jes') hepa u komb. sa vuvom ko zna gdje bih ja sad bio...!!!
Cuvajte se i sretno
 
23.07.2006
0
3
0
Batice ti pijes dosta tih tableta , ja sam protiv hemije osim kad zaboli glava ,grip itd itd samo cista vutra u cvetovima koje ima sve manje i manje i dobra ishrana , malo sporta fudbal ili bazen i sauna.

Ciaooo 8)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
:) haveru, nisam ja rekao da ne pijem puno...i ja sam isto tako prije mrzio hemiju. Glavna izreka mi je bila (jebo hemiju, ovo je Bogom dato i prirodno...) aaa igle sam se bojao jos kao mali, dok nije dosla i ona na red!!! Ali ovo je nista, u odnosu kako je prije bilo :), lagano nastojim da naravno dodjem na 0
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Eee drug, dileri su veæ bili tu i prije nego se ja rodio.... nije baš to TO. Uhvatio se lošeg društva i kad sam skonto šta se dešava...... klinaaaaaac gotovo!!!
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
pa dobro to,društva,obièno to tako krene,ili to ili te nešto gadno sjebe u životu pa se uvatiš heroina.
Al nisi heroin kupovao u apoteci.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja sve "dobre" dilere koje sam poznavao, najebali su u životu, samo pièke od njih su ostali!!!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Anarchist je napisao(la):
pa dobro to,društva,obièno to tako krene,ili to ili te nešto gadno sjebe u životu pa se uvatiš heroina.
Al nisi heroin kupovao u apoteci.

Ma koliko da se covjek sjebe zbog necega u zivotu, ako nije u kontaktu sa takvim stvarima itd itd, ipak tesko je nabaviti ga ako nisi u tom okruženju, znas na sta mislim. Isto sad kad bi neko ko nikad nije nista uzimao, sportski tip (glava mu ko kopaèka :)) ostavi ga treba (djevojka) recimo i ovaj se ubije, ili trazi (obièno što jaèe) koje kakve droge i naravno pošto nije u tom društvu, najviše što nadje je neke tbl. od svojih ukuæana, koje kad popije 50kom. mora "pasti" kooo bekan što se kaze, ali takvi se izvuku 90%...
Ja nikog ne mogu kriviti, što sam se "pucao" 6 god. / snifanje 2 god. ne raèunam. Mislim ne mogu reæi :"Zbog njega ili nje sam se navukao itd itd", iako ima mnoooogo takvih slucajeva (ono frajer i treba, obicno jedno se puca, pitanje je samo kad ce i drugo poceti....
U SA ima ne vladina org. UGPROI koji su sve bivši (prije ratni) džanki, koji su èisti nekoliko god. i vode ovu org. Vjerujte ljudi, (mozda ima ovdje raje koja isto ili na nos ili injicira heroin, ali cistoca na ulici je 5 - 8%. Ja lièno nisam mogao vjerovati, ali to nije samo u SA, nego svugdje skoro... zato - MRZIM DILEEEERE :evil: :twisted:
Svaka cast pojedincima, kazem opet, ali za mene su dileri i njih bih pod nož isto bekana povalio (mislim na ove što rade žuto...)
Ipak ovi sto dilaju vuvu, pa kad nekad ne valja, raja se sjebu malo i to je to, a kod ovih, ako ne valja raja ne samo što se sjebaju nego što ih nadju u nekom jarku itd itd... i prièa kako je izvrno od over-a!!! Slavo ko prièa da možda u tom "panju" nije bilo mišomora itd itd.... fuj fuj, kako sad mrzim te ljude ne mogu vam reæi (ne ovisnike, naprotiv) nego dilere!!!!
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Sreo juce u gradu lika jednoga..ono dobri smo,piva tu i tamo..znate studentski zivot!
Pitam ga ja kakvo je stanje sa vujom kod ljudi koje poznaje,a odgovor me iznenadio full...prije si mogao doc do 1 dilera i nabavit pravu da jaja razbija :D
Sad i ti od kojih nabavlja imaju sranje da puca glava..kaze da ih pozna samo sto i oni dobiju sranje od uzgajivaca!Ti ljudi ocito nemaju dasku u glavi za uzgoj kad prave sranje..ovo nema naravno nikakve veze sa nama jer ipak kad ti pazis za sebe bude drukcije--Puuuno bolje! 8) 8) 8)
Nisam mu rekao nista,ali ako Bog da kad odgojim stvarno cu mu dat da proba..jer najvise na svijetu volim ljude koji znaju cjeniti necji trud!Jos ako dobro ispadne..to jednostavno nema cijene... :)
U neku ruku ona fora:
Zemlja 20kn
Sjemenke 100kn
Zarulje 400kn
Ukomiran napraviti totalnu budalu od sebe- NEPROCJENJIVO!!!!!! :D :D :D :D :D
Nisam vec dugo kupovao..koliko se dobije u panju 1? :?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Kod nas ti je od prilike 5€ panj u kojem imaš extra dobre (èièak sve, znaèi ništa "šinapra") vuve za jedno 5 dobrih :leaf_blunt: ali isto tako mozes naci za iste pare bezze vuvu i isto oko 4 :leaf_blunt: opet kako kod koga, kao i svugdje :)

P.S. Samo da napomenem, da se kod nas može uzeti i za 5km (2,5€) isto dobre vuve za jedno 2 fina jointa
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ah..i mislio sam..tu je bilo uvijek 50kn(6,7ojra) bilo da dobijes sjemenke,stabljiku,cicak ili mrvice!
Sad se vidi kaj nam radi *ebna EU!hahaha :p :p
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
GloSS_ZelenKy je napisao(la):
Ah..i mislio sam..tu je bilo uvijek 50kn(6,7ojra) bilo da dobijes sjemenke,stabljiku,cicak ili mrvice!
Sad se vidi kaj nam radi *ebna EU!hahaha :p :p

mislim da nije kriva EU nego takozvani uzgajvaèi...koji su jako ne obrazovani i nemarni u svom poslu...zamisli kad bi svi uzgajvaèi shiptarke i domacice(makedonija,albanija, pri tome dodajem i "uzgajvaèe u svim podrucjima yuge) jednostavno svaki puta(jednom godisnje zato sto oni uvijek sade outdoor) jednostavno posjekli muskarcine na vrijeme i time napravili da velik dio balkana ima vu bez fuckin sjemenki i time svi vise manje imaju super vu...koja je za x klasa bolja od sadasnje koju imamo...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Vecina tih "uzgajivaca" koji gaje da bi prodavali niti poseduje potrebno znanje,niti njih kvalitet preterano interesuje.oni to rade da bi zaradili.I nema tu sta dalje da se prica.A dileri su uglavnom papci pa nece da plate ni kad imaju priliku.Oni lepo kupe jeftinu robu koje ima svuda.I onda mogu da je prodaju jeftinije a da zarade bolje.Sve u svemu vecina ljudi koja kupuje od kojekakvih dilera kupuje sranje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.