Mučnina i povračanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Holyherb

Banned
Banovan
13.02.2012
6
1
0
37
Koliko nas je bljuvalo poslije dobre marihuane?Ili dobilo bad trip pa onda rigalo tri dana?Hahaha
Ne želim da se netko zgrozi al ipak je ovo za nepotrebne teme....
Što želim reći jednom sam dobio hed od prijatelja savršene boje i izgleda,svijetlo zeleni cvat sa full narančastim pistilima prepun šećera i uvijek je izgedao blistavo,kao iz bajke miris kao sve voće pomiješano sa malo relaksirajućim učinkom.Nikad to neću zaboravit...
To je dim koji je promijenio mene i cijeli tok moga razmišljanja o dimu a dogodilio se prije dobrih 5 god.
Nakon prvog dima sam se odvalio u smijeh a zatim u nekontrolirano treskanje sve se činilo drugačije zapravo ljepše...
Kao neko spiritualno iskustvo koje mi je dalo dovoljno ljubavi i razumijevanja za još više poštivanje naše drage nam biljke.
I tako je moj frend donio još jedan ogroman hed od kojih smo smotali još 6 komada i sve smo popušili u sat i pol vremena dok je on trebao ić na faks otišao je busem u neko selo i zaspao u kanalu,a dok sam ja doživio takav bed trip i bio u komi 8h uz učestalo riganje pucketanje u glavi,i svakojake vizije te ubrzani naleti senzacija od kojih sam blinko kao žmigavci od auta.Ne kontrolirana motorika sve se činilo ne moguće mislio sam da se bliži kraj ali sam daleko u sebi znao da je ovo samo jedna jaka biljka...Pokušao sam se ustat ali ništa nisam uspio vidjet samo mrak kad sam nazad sjeo opet bi rigo i tako unedogled.
Da li je netko doživio tak nešto sl??Zato je i otvorena ova tema....
sun2.gif
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Hvala što si odradio moj posao i odmah otvorio ovo u groblju :icon_lol:
Ime teme sam izmjenio, a ti malo pripazi na izražavanje, ok!?
Odgovor na temu: Prepušili ste se, ništa posebno.
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
6 komada u roku od sat i po vremena?! Daaaaaaj,je l' me zajebavas?! Pa ja nekad pusim jednu topchinu po dva sata...:icon_lol: A nekad znam i jedan hed da razvlacim tri dana... Nije ni cudo sto ti je tako bilo...Samo polako, nigde ne zuris... Probaj malo "racionalno", moj savet.. :)
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Nizak tlak, padne šećer. Pojest nešto slatko i pit vode, ne duvat na prazan želudac.:vomitwar:
 

Holyherb

Banned
Banovan
13.02.2012
6
1
0
37
Haha sory za izraz..Ali nekad duvam i po 15 gr.dnevno,nije šala.Znam se sad kontrolirat i popušit gomilu marihuane pa da vidiš onda senzacije i slično.....:sick:
 

Holyherb

Banned
Banovan
13.02.2012
6
1
0
37
Ne poznaješ me nimalo....Znam šta misliš...Pokušaj to sam pa ćeš vidit da nije teško
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Nema smisla toliko pušit prika...Da probaš ulje napravit!? Tako ćeš se barem na zdrav način odvalit...
 

Holyherb

Banned
Banovan
13.02.2012
6
1
0
37
Zato i planiram radit outdoor jer od prijašnjih indoorova nisam baš imo nešto.Prosijek je bio na dvije do tri biljke 150-200 gr a to mi je za zaradit malo a i da uživam...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Holyherb je napisao(la):
Ne poznaješ me nimalo....Znam šta misliš...Pokušaj to sam pa ćeš vidit da nije teško

ne poznajem te, istina, ali znam sta je 15 gr. a za one koji ne znaju, evo mali foto prilog. onaj hed je u odnosu 1:1 naspram upaljaca i tezak je 1.5 gr. i ti nam tvrdis da dnevno popusis takvih deset, alo? a da nam stavis neku fotku tog sto pusis.
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Holyherb je napisao(la):
Zato i planiram radit outdoor jer od prijašnjih indoorova nisam baš imo nešto.Prosijek je bio na dvije do tri biljke 150-200 gr a to mi je za zaradit malo a i da uživam...

Uzgoj u komercijalne svrhe vamo nije dozvoljen
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.