Muška ili ženska biljka?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Kako sam ja primjetio početnicima je često teško razlikovat kojeg je spola biljka.
Pa eto stavite u ovu temu primjere za oboje koje ste sami uzgojili i tako a i nek se tu pita jel muško i žensko da se ne zatrpava okolo.

Evo ja odma jedan poznanik s drugog foruma me zamolio da pitam jer ovo uopće procvjetalo i jer muško ili žensko pa ak je neko voljan reći?

Stavio sam linkove jer su u 800x600 rezolluciji pa onda da ne bude ogromno
http://i19.photobucket.com/albums/b174/Znam/DSC00105.jpg
http://i19.photobucket.com/albums/b174/Znam/DSC00110.jpg
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Bila je ova tema. I onda se nekako izgubila :(

Cini mi se da je zenka ako su to pistili.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Šaman Šandor je napisao(la):
Evo ja odma jedan poznanik s drugog foruma me zamolio da pitam jer ovo uopće procvjetalo i jer muško ili žensko pa ak je neko voljan reći?

Stavio sam linkove jer su u 800x600 rezolluciji pa onda da ne bude ogromno
http://i19.photobucket.com/albums/b174/Znam/DSC00105.jpg
http://i19.photobucket.com/albums/b174/Znam/DSC00110.jpg

Na onoj fotki dsc00105 lici da je Z ali je los ugao, druga fotka je po tom pitanju prakticno neupotrebljiva.
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
sto da radimo ak neznamo pri sadnji dali je muska ili zenska biljka ?
mnogi kazu da je najbolje klonirati i tako vidjet a majku ostavit u vegetaciji pa ako je majka zenska oda sam klonove od nje uzimat...dali je kloniranje prava stvar u tom pitanju ?ili nesta drugo ?
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Makaveli OS Jug 2 je napisao(la):
sto da radimo ak neznamo pri sadnji dali je muska ili zenska biljka ?
mnogi kazu da je najbolje klonirati i tako vidjet a majku ostavit u vegetaciji pa ako je majka zenska oda sam klonove od nje uzimat...dali je kloniranje prava stvar u tom pitanju ?ili nesta drugo ?

Nemozes znat spol biljke prije nego sto ona procvate, osim ako su upitanju feminizirane sjemenke. (postoje neke pretpostavke da prema obliku sjemenke možeš vidjet da li je muška ili ženska, negdje na forumu se nalazi slika o tome ).
Meni je uspješnost u ženkama nekih 70% sa tom metodom, ali ja sam imao na izbor par tisuća sjemenki, tak da.... možeš probat ako ti se da povecalom analizirat sjemenke :)

Kloniranje radis kada nađeš biljku koja ti se sviđa i čiju genetiku želiš zadržat.
To uglavnom podrazumjeva da bi trebao posaditi veci broj biljaka i imat ih u istim uvjetima, čekat dok ti se mužjaci ne pokažu, to ti je ujedno i otprilike najbolje vrijeme za klonirat ženke.
Ženku odabereš prema raznim faktorima, npr. jednostavno ti se sviđa ili ti je draga :) največa je, najgušća je, jednostavno odaberi jednu i kloniraju ju.

Tako sljedeći nasad možeš započet sa svim ženkama svoje najdraže biljke koji bi trebao ujedno prije sazrit jer klonovi kad puste korijenje vec imaju odradjen veliki dio vegetacije i puno su spremniji za cvjetanje.

Sretno, šta god da si naumio :)
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Po svemu sudeci,ja mislin da je ovo muska biljka..ali nisam siguran, pa mozete li mi reci tocno jeli muska ili nije da je mogu posjeci jer mi je kraj zenskih biljaka...!!??




 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
E moj trubacu.. lose si usliko. Slikaj sa macro funkcijom mjesto na stabljici odakle raste druga grana i list.. e ako su tu samo dlacice cura je, a ako mudo..
 

SvjetloIstine

Aktivan Član
26.06.2007
75
0
0
36
petero ih je optuzeno za pokusaj spolnog odnosa sa zenkama starim samo 30 dana, medutim, za razliku od razlicitih vlada - moja drzava vjeruje da svatko zasluzuje pravovaljano nepristrano sudenje.

dakle: molio bih potvrdu dali su ovo sve muskarci? (klik za povecanje slike)

osumnjicenik #1:


#2


#3 (navodni vodja cijelog gang rape pokusaja)


#4


(#5 je priznao krivnju)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.