Mucnina od drage nama biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.08.2014
42
13
8
ne znam za vas dal vam se dogadjalo da vam jezik potpuno utrne,meni se to jednom dogodilo (bila neka dobra) sta sam tada soka popio to su potoci bili,cim progutam odma opet utrne i tako stalno zasipao dok nakon 3 sata nije pustilo haha...?
 
28.03.2015
5
5
3
30
Ljudi zna li neko zasto svi na nekom od prvih pusenja povracamo? Preko 20 ljidi je probalo sa mnom i svako je kao pocetnik imao bar jednu urnebesnu noc, pocne neartikulisano skakanje, smijeh, buka, euforija, a posle puno povracanja pa zabadanje. Zanima me je li to neki trip prociscenja kao kad prvi put uzmes ili samo to sto stomak nije navikao na katran?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Sve je u glavi,ja mislim ... malo straha,malo nekog žešćeg dima a tijelo mlado i nenaviklo ... pa je to valja ta reakcija.
Uglavnom sada nakon 25 godina i koja više od prvih pljugi... više ne povraćam :D
 
28.03.2015
5
5
3
30
Da, ali i likovi koji su iskusni, pa zapale posle duze pauze isto mogu da upanu u takav trip, mislim da se ispovracaju i da im bude lose, ne da povilene potpuno kao sto biva kod klinaca, ne znam sto se to svima desava, ja sam npr samo pijan od buksne povracao, ali me cudi sto skoro svima dodje u pocetku da povrate samo od nje. Hvala na odg


* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Upravo ima i toga,sjećam se toga povraćanja i nije bilo samo povraćanje nego i znojenje na niskoj temperaturi vani iza diska .... bio neki hašiš,pa fino odvalio prvi,pa smotali kolega i ja drugi ,pa treći ... i onda je počelo.
Rigo je i on.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ruiiKole

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Nikad povratio od drage nam biljke ,ni na alkohol kad puhnem ,al samo shit preferiram na puno alkohola,otrijezni te za sekundu :)

Cim prvi put povratim ,nece opte biti do biljke :)