Mucnina od drage nama biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
oprez je napisao(la):
U svakom slucaju, alkohol i trava ne idu zajedno, pogotovo ako se pretjera s alkoholom.
istina, pogotovo ako krenes sa pivom, nastavis sa vinom i zavrsis na zestici. jos ako je zatvoreni prostor u pitanju..... totalku dozivis.
ali ak si u prirodi, lagani rostilj, pivica i vutra idu bez problema.
bez ikakvih nuspojava.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Meni je samo jednom bilo loše od vutre, ali popušio sam cijeli joint direkt u pluca na ferarija(kroz ruku onako) bio sam "mlad i blesav lol" Haha :), prvo mi je bilo super, ali kasnije sve losije i losije dok nisam zavrsio 2 sata u skoli glavom pod ruke i nisam se micao, dok bi zmirio doslovno koda sam tripovo, i tako sam mislio vise nikad necu sitpu, i eto ti drugo jutro, zapalio jutarnji :D i nis se nije promijenilo, A par puta mi se desilo, neznam jel to placebo il nije, ali nakon konstantnog pusenja, popijem neki alkic, i koda mi protjera THC, fkt neznam, al alkohol je zlo, tako da, gotovo s time :) A sta se tice secera, tu nema problema, tak i tak nakon pusenja potamanim cijeli ormar slatkoga doma, tako da secera ima i previse :D
 
23.10.2011
23
1
0
34
vutroslav012 je napisao(la):
Treba mi pomoc stvarno ... Ovako ide prica ... Srolao ja sa drugom dzoint od celog grama i cele cigare (nije nam prvi put) i povarili to , i meni je krenulo da bude muka, i krenem da povracam, malaksao sam, vrti me se u glavi ... Zbog cega mi se to desilo ?

Si je uzeo sa ulice ? Ako jesi , verovatno je prskana, trebas se paziti od koga uzimas sve vise i vise stavljaju svakakve hemikalije....
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
ZeleniSaPetListova je napisao(la):
Si je uzeo sa ulice ? Ako jesi , verovatno je prskana, trebas se paziti od koga uzimas sve vise i vise stavljaju svakakve hemikalije,uskoro ces pusiti travu a unutra ce biti krek ili ekstazi ;)
nebuloze
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ulicarke se pojacavaju sa pesticidima i slicnim glupostima od kojih boli glava da bi se stvorio osjecaj "jakosti"...a ne sintetickim drogama...pa tko ima novaca za to...
 
01.05.2012
13
2
3
32
Zdravo ekipa!
Evo tek sam poceo pusit prije otprilike pola godine a vec duze vrijeme citam ovaj forum pa me zanima jel se itko susreo sa ovakvim problemom jer nisan nigdje procitao nesto slicno, osim na jednom postu od nekog, nesican se koga, da je provao neki jaki strain iz holandije pa je povracao dva sata. Mene nakon sta popusin digne i onda nakon pola sata do sat vremena nekako uhvati mučnina i osjecam se da mi je najbolje povratit, pa to i napravim. Onda me spusti odma kad krenem povračat. Prijatelj mi kaze da mozda uvlacin u drob pa da mi to iziritira želudac il tako nesto, al ja sam 100% siguran da ide sve u pluca. To mi se ne dašava svaki put nego otprilike svaki peti. Ako ima netko neki savjet oko ovoga, tipa da nista ne jeden prije pusenja il bilo sta jer provao sam ne jesti prije pa opet mi dodje da povratin iako neman sta. Isto mislim da ima neke veze sa duhanom sa kojim se mješa jer koji put se ni ne sitin da povratim. Ovo mi nebi bas nesto ni smetalo da me ne spusti nakon toga. Usput jos moram napomenuti da mi se desilo 3-4 puta da san povratio odmah kad sam povukao dva dima, pa neznan jel mi je zeludac nesto slab il sta mi je?
 
01.05.2012
13
2
3
32
Dođe mi samo jednostavno nemogu zaustavit, a i mislija san da nije mozda zbog toga sta popijem stvarno dosta vode kad mi se osuše usta. Hvala na ovom savjetu za nesto slatko cini mi se dobra ideja, a duhan ću svakako mijenjat pa vidit mozda mi je do njega
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Vidio sam vise puta na vlastite oci povracanje od trave hahaha i nije lijep prizor. Blago receno.
Al tu se radilo uglavnom o prenapusavanju ili da su pojeli nesto lose prije pusenja pa je izazvalo iritaciju.

Osobno nikad nisam rigao od trave, ne znam zasto ljudi rigaju od nje al eto... nisi jedini ak te kaj tjesi. Savjet ti ne znam dat osim pazi kaj pusis i po mogucnosti pusi svoje a ne tude.
 
01.05.2012
13
2
3
32
Evo sljedeći put cu provat promjenit duhan (ili bez njega) i pojest nesto slatko pa cu vidit sta ce se desiti. Izvinite radi nekorištenja trazilice ovu temu sam vec trazio u šesti mjesec pa nisam nasao sta mi treba, a sad sam se tek sjetio da bi mogao pitati nekog ko ima vise iskustva. Sad sam poceo slagati box jer mi se neda placati za vutru sumljive kvalitete i visoke cjene cjene. Tako da mozete ocekivati od mene neki dnevnik ubrzo
 
01.09.2012
7
0
0
29
Blade je napisao(la):
Nemoj silovati pušenje-puši onoliko koliko je ugodno ako forsiraš sam sebe normalno da ti je zlo

Poslušaj čovjeka.
I ja sam imao problema sa povračanjem nakon đugnja,ne treba pretjerivati,duvaš kolko možeš,a poslje udaraš next level shit :cool44:
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
pad secera, promjena pritiska, prejaka trava, duvan, sve to moze biti
ja pusim cigare a vu jos vise, nikad mi nije bilo lose zbog duvana
u pocetku me jeste zabadalo jer tada organizam nije podnosio toliko thc.. ali nisam povracao
alkohol i vu su druga prica, ali ko je navikao mjesati moze boga oca popiti i poduvati to iz licnog iskustva govorim...
fala bogu duze vrijeme ne pijem, i ne pamtim kada mi je bilo lose od vu, prije godinu i nesto sam pao u nesvjest u sred busa :/ hahaha ali to je bilo zbog pada secera(2 sedmice prije toga nenormalno duvanje i naravno losa navika kad smo high losaishrana) zato sam fino otisao u market potrosio malo vise na kekse cokolade i sokove i popravim se uz kafu, kao da se nista nije desilo kasnije tog dana...
a trenutno hajmo reci da u zivotu nisam ovoliko pusio kao trenutno, zna se desiti cistake po nekoliko gr da pusimo nas dvojca da ne spominjem bong itd.... i nije mi lose nikako... sve stvar uma i organizma, zdrava ishrana ciste misli su ono sto ce ti dati dobar high i naravno dobra vu
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
znalo me izokrenit, to svakako.. pretjerivanje najviše sje** dok se tilo ne navikne.. no nedavno san razmišljala da mi nekad možda nije bilo loše radi tlaka, radi cukra, nego radi besmislenih priča kojih bi se naslušala tu večer.. al to san samo ja..