Mucnina od drage nama biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mudri Mudrac

Aktivan Član
19.03.2014
106
103
43
Meni je trava kolko god to smesno zvuci nekako odkad je pusim alkohol mi se bukvalno zgadio i ne pijem ga uopste a trava me radi na glad i slatko tako da nikad nemam problema sto se toga tice :D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
vutra je najbolji lijek protiv mamurluka koji sam dosad isprobao. kad se probudim mamuran odmah zapalim jednu, tako reći iz kreveta, i nema mučnine. jedem normalno, glavobolja se smanji, a nakon dvije litre vode nestane potpuno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

boss117

Zen
01.03.2014
96
180
33
Tristan da Chunha
Stvarno... ja juce ustao i pijem kahvu kad zove me drug ajd na keca(joint), normalno nisam nista pojeo odem ja ispusimo mi, odjednom se pojavi znoj na celu, mucnina, i vrtoglavica sve kako su ovi opisivali. Zlo mi je bilo oko 2h i povracao sam 3 puta.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Normalno kad si pusio na prazan zeludac i mozda si previse popusio, a i u vecini slucajeva mucninu od jointa izaziva DUHAN u jointu a ne vutra, pogotovo ako ne pusis cigarete inaće....

Nemoj pusiti odma cim se dignes iz kreveta na prazan zeludac, pojedi sendvic, skuhaj kavu i zapali pljugu sa sto manje duhana i nece ti sigurno biti mucno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: metalmaniac

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Da ako mozes handlat :D

Nisu svi isti jelte... i mene je u srednjoj znalo izbacit ujutro pljuga iz takta, ali sad mogu zapalit topa na prazan zeludac i nema frke, koda sam dorucak pojeo i popio kavu isto mi dođe...

Nema boljeg neg kad ti pljuga ujutro "otvori oči" još ako je uz izlazak sunca, negdje na barki nasred pučine.... uf...

Ali, ne dolazi to odmah, treba malo prakse za to jeli :D
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Za sve treba malo vremena..pa ni oni sto mogu popiti dosta alkohola i nenapiti se ,i oni su se na pocetku napijali uz manju kolicinu alkohola..a sad kad se uvezbali mogu popiti koliko oni hocu,pa tako ide i sa vutrom ...ali pocetnici vremenom ce se navici i nece im smetati nista..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
SiD je napisao(la):
... ali ljudi, te jutarnje hardcore, wake 'n bake su najbolje :)

probudite se sa poluzatvorenim očima, i tako nastavite dan :)
Npr,nedjelja ujutro,7 sati,selendra spava još,sunce izašlo,ptičice cvrkuću ....zakuvaš si kavu,izađeš na terasu i zarolaš joint.
Zapališ,upališ laptop,vutra.org. ,taj jutarnji te odalami toliko da pomisliš...da'bog da svi spavali do podne :D
Neprocijenjivo,hehe...
 
26.06.2013
38
25
8
Povraćanje i osećaj muke nije neuobičajna pojava za nekog ko je prvi put probao marihuanu.
Dosta ljudi pravi joint tako što meša marihuanu sa duvanom, i onda se to puši bez filtera. Filteri na duvanskim cigaretama postoje sa razlogom.
Onda, marihuana na našim prostorima je u većini slučajeva jako lošeg kvaliteta. Kao što je neko napisao dosta se prska, i onda kada uvučeš dim ti uvučeš i malo pesticida.
I onda ako na sve ovo još i pre toga nisi pušač, znači da ti pluća nisu razvila rezistentnost na dim, nije ni čudo što ti je muka.

U ovim slučajevima ako želiš možeš da probaš konzumiranje marihuane putem vaporizera. Nisam čuo za osobu koja je kroz to probala marihuanu a da je imala neke takve nuspojave.
 

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
Nemam mučninu, iako se znalo i to dešavati prije kod onog prvog jutarnjeg, bez doručka, ali sad imam neki novi problem s kojim se prvi put susrećem :D
Gornja usnica mi je cijela izgorila, upaljena je iznutra, crveno onako, skoro pa krvavo i kad uvlačim peče dosta jako :O

Ne znam stvarno do čega bi moglo biti, uvijek je isti omjer duhana, puši se zadnjih par dana critical, rizle i te pizdarije su iste kao i uvijek...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
da nije od vrućeg dima? ono kad ide prema filteru a ti se zaneseš i povučeš ko sivonja pa te "ugrize" za usnu... :)

ako nije to, može biti da si herpes pokupio...
 

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
A bit će da je ovo prvo u pitanju, iako mi se to desilo sad prvi put, a radim to stalno :D
Mislim da nije herpes jer je ovo baš cijela gornja usnica spaljena, baš tamo di ide pljuga, a na krajevima je sve ok.

A jbg, proći će :smoke18:
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Prvi put cujen za ovako nesto.. :/ slusaj, bolje odi kod doktora.. i nemoj pusiti.. jel imas jos di kakve ranice?
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
moguće da su ti se usne osušile dok si pušio i filter/rizla ti se zaljepila na usne,pa kad si vadio pljugu iz usta da si potegao i kožu s usne oderao,to se možda inficiralo i proširilo...namaži to nekako labelom ili melemom,pričekaj dan/dva,do tad puši na rubovima gdje nije spaljeno/ozljeđeno...
 

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
@sativa diva nema nigdje drudje ranica, samo po sredini usne di pljuga ide, po rubovima je kao nova :D

@marihuana farmer može bit jer sam prekjučer cijeli dan vani bio i pušio, bez ijedne kapi tekućine, i navečer sam primijetio to na usnici. A stavljam si pljugicu onako među prste, pa uvlačim kroz ruku, ne znam kako bi drugačije opisao, ali znat će te o čemu govorim :D
Za sad je dobro, evo danas je znači 2. dan otkako sam to primijetio, nije se ništa proširilo, stoji na istom mjestu, samo što peče u dodiru s nečim toplim.. Još ću koji dan tako kroz ruku uvlačiti, možda malo i smanjiti pa ćemo vidjet šta će biti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
slušaj sativu i odi doktoru dok se nije nešto zakompliciralo. u usta unosimo jako puno bakterija i takva rana se može lako inficirati...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hejzoni

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
Nisam nikada povraćala od trave ali sto puta mi je bilo muka sa nekim osjećajem groznice, hladnog znoja i neke mučnine u želucu.. Ali kao što je neko već napisao, više imam osjećaj da je to bilo od duhana a ne od same trave.. ko će ti znati..
Svaki put kažem neću više pušiti ali prođe ta glupa misao vrlo brzo nakon što dođem sebi :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Duhan i smeće s ulice koje nije pravilno uzgojeno i puno je gnojiva, to je uzrok mučnina

I nemoj pusit na prazan zeludac ako nisi iskusna to ti uzrokuje hladan znoj