Mucnina od drage nama biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
"Ulična" .. tako san se tribala izrazit.. ocu reci, nepoznatog podrijetla..

Par puta se razocarala u te "sigurne" .. glavina me bolila..
 
06.06.2014
16
16
3
Jedno pitanje...
Sto se vutre tice,poceo sam prije nekih 7 mj. pusiti (tad sam prvi put probao).
Kroz taj period,znao sam zapaliti mozda 2x mjesecno i uvijek mi je bilo ,kako reci nego divno,smijanje,uzivanje,uglavnom sve super,nikakav bad trip ili nesto sl.
Prije 2 tjedna kupio sam 5gr ,prosli tjedan sam 3 dana za redom kurio,naravno ne sam,jedan joint na nas dvoje i sve je bilo super kao uvijek,onda jedan dan nisam i ponovno zapalim,ponovno sve 5,do prije 3 dana...
Zapalili,ispusili taj joint,ali mi je bila uzasno mucno,glavobolja,vrtoglavica,poslije toga nisam pusio. Od tad me u glavi drzi kao neki pritisak i zna me ponekad mucnina uhvatiti..

Sto mislite?
Da je spricana kakvom kemijom,uhvatilo bi me i u prva 3 jointa od te vutre,a ne samo u ovom zadnjem?
Pretjerao sam malo s obzirom da sam "pocetnik"?

P.S. da napomenem,nikad mi prije nije bilo mucno,osim prvi put,ali za prvi put je to normalna pojava..
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
A nego kako.. hhh.. vjerojatno ti je taj dan malo teže sjela..

ža mie.. al nemozemo mi znati jel trava bila prskana.. nismo je mi pusili niti smo ti je prodali..educiraj se o mirisu, boji i izgledu dobre vutrice pa se neces morati briniti.. ako ti izgleda sumnjivo i lose ti bude, bolje baci to u kantu nego da si zdravlje i psihu unistavas.. el tako..
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Sta san primjetila.. kod sebe.. da trava dosta dehidrira tijelo.. blago receno, iscrpi.. pij dosta vode opcenito i hrani se sta zdravije mozes i nebi tribalo bit pritiska...
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Ma zagasis joint , nije sram :) .

Odvojim cvetic cini mi se malo je , izmrvim ga, cini mi se mnogo je. Stavim u rizlu pomislim se da definitivno mnogo ima. Pokusam da skratim malo sebe odvojim par mrvica na stranu , sad mi se opet cini malo :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ruf87 and grouchy

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
cini ti se da je mnogo zato sto je presovano, ja moje nisam nikad presovo,
izgubi se nekako shmek,izgled.. :)

nego mene nikad nije bolela glava ili da mi je bilo mucnina
ni od moje kucno-planinske niti od ulicne kupovne :)
 

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje za vas da ne bih otvarao novu temu, izgleda mi ovaj post prikladan za ovo pitanje.
U mojoj sestrinoj skoli su delili neke knjige u vezi droga, zasto ne koristiti i koji su uticaji opijata. Ja uzmem da pogledam, i kada sa procitao o kanabisu malo sam se iznenadio.

Sve je bilo ok dok nisam procitao ovo: Postoje neke vrste marihuane koje su jace od drugih (skank) cije koriscenje mogu da izazovi sizofreniju!!
:sadbanana:

Kakva su vasa iskustva sa ovim i da li je zaista moguce dobiti sizofreniju od koriscenja marihuane?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mozes je dobiti samo ako ona vec cuci u tebi, znaci mara moze da bude u neku ruku "okidac" ako imas genetskih predispozicija, nikako uzrocnik. kakve veze ima tvoje pitanje sa mucninom od marihuane, u toj si temi
 
25.06.2014
16
7
0
Meni se u proslosti samo jednom desilo da smo i ja i drugar odma' posle buxne (nije nam prvi put) poceli da povracamo i bilo nam je muka a samo malo smo osecali po glavi rad, ispusili ceo paket u jednom dzoku, takodje moj cale je hteo pre nekoliko dana da proba da vidi kakva je to stvar itd a ja vidim da je pripit (pio je dosta) i ja rekoh ae ok, smotam dzok, ne previse veliki i jak, ispusimo zajedno i on je 5-6 minuta bio super (vidim i primecujem da dzidza radi svoje) i posle toga samo je otrcao do wc-a, ispovracao se i posle toga kaze da mu se vrtelo u glavi, bilo mu je muka i zaspao je, iskreno, mislim da je glavni krivac za to povracanje bio alkohol, a ono sa drugarom sto sam pusio jos davno verovatno je ulicno njesra prskano hemijom
 
06.08.2014
42
13
8
meni je bilo muka prvi put nedavno kad mi je pajdo donjeo haze a ja navikao na ovo nase ulicarsko sranje koje smotam cijeli jedan i nije ni upola bilo kao njegov 0.5 hazea za mene je to bilo nepoznato jako pa sam se bio uspanicio a nakon toga uvijek ludnica zesca,tako da je probleem ako ste navikli na slabiju pa probate neku "sortu" a ne halugu s ulice.