Mucnina od drage nama biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vutroslav012

Banned
Banovan
05.07.2011
10
0
0
30
Treba mi pomoc stvarno ... Ovako ide prica ... Srolao ja sa drugom dzoint od celog grama i cele cigare (nije nam prvi put) i povarili to , i meni je krenulo da bude muka, i krenem da povracam, malaksao sam, vrti me se u glavi ... Zbog cega mi se to desilo ?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ajde molim vas... svi znamo da mu je loše od cigare. previše duhana prijatelju moj. cijela cigara? znaš ti kakvog sve smeća ima u punjenim cigarama? ako već pušite sa duhanom onda koristite duhan za motanje (preporučam Golden Virginia, ne reklamiram, samo preporučam jer ne kvari okus žike) i stavljajte puno manje duhana u odnosu na travu... ako inače ne pušiš pa potegneš dim iz obične cigare bit će ti loše, a pogotovo u jointu gdje nema filtera nego samo flop...

znači, zaključak je da ste stavili puno previše duhana, trebalo je samo 1/3 cigare pa vam ne bi bilo loše...
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Pričate gluposti,... konjina mu je dobro rekao. I već je bilo govora o ovom na forumu. (search)
Mnogo je razloga radi kojih bi se takvi simptomi mogli manifestirati.
A duhan i prskanje kemijom sigurno to nisu u ovom a ni u većini slučajeva.
 
12.09.2010
24
2
0
50
e ne znam za vas... ja iskreno ne volim duvan i ne pusim cigare.. al zato pusim ganzdu :) a kad sam jednom prilikom morao na zurci pusiti travu albansku sa nekim duvanom ruznim ne da sam se ispovracao nego nisam znao gde sam... ( do duse nije bio jedan joint u pitanju nego dosta njih - cela noc pusenja )
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
duhan je u većini slučajeva glavni krivac... probaj povuć samog duhana iz punjenih cigara bez filtera pa ćeš vidit o čemu pričam (uhvati te vrtoglavica žešća i još uz to mučnina, tjera te na povraćanje).

nije to nikakvo pomanjkanje šećera, onda bi mu bilo loše i prije pušenja...
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Moram te ispravit metalmaniac. Pod utjecajem trave mijenja se krvni tlak i organizmam pokazuje veću potražnju šećera. Ima tu veze i duhan (kod nepušača, kod pušača ne pošto su oni naviknuti na nikotin) ali u najvećoj mjeri je za vrtoglavicu, mučninu itd. odgovoran nedostatak šećera.
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Mislim da je konjina u pravu, u svakom slucaju treba pojesti nesto slatko, ako ne pre pusenja, onda posle...bar meni to uvek pomogne...i ako osetis dok varis da ti postaje lose, treba prekinuti a ne posaugati sve...moze nesto da se ostavi, pa posle pola sata dokrajciti :D
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Bilo kako bilo meni je mucnina i povracanje dolazilo samo posle neke kemije,mada i pad secera utice na to.Samo sto je pad secera uvek bio pad secera,bar kod mene.Sto znaci da je organizam trazio nesto slatko (na sta sam trosio, da budem iskren priblizno kolko i na vutru) i to slatko se lako nadoknadi.A taj pad secera nije nikad mogao da izazove mucninu ,povracanje,i malaksalost da bih se zapitao sta je to.

Toliko...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
zato ja i tvrdim da je duhan glavni krivac, pogotovo ako je iz punjenih cigareta a ne za motanje... znam kakvi su simptomi pada razine šećera u krvi a bogami i konzumiranja duhana... nisam pušač i nakon jedne cigarete mene baca na sve strane, soba se okreće, a krajnji rezultat je da prosipam i današnji i jučerašnji ručak u WC školjku...

zato je najbolje da nepušači konzumiraju čistu ili sa jako malo duhana, po mogućnosti neki lagani za motanje. (Golden Virginia[nije slab al je dobar] ili žuti Bali Shag[jako je lagan]). s duhanom za motanje nema teških nuspojava a i ljepše se mota...

u punjenim cigarama ima oko 4000 kemikalija kojih u duhanu za motanje nema. najgori neprijatelj je sumpor koji se stavlja kako bi punjene cigarete same gorile. (otuda i onaj odvratni smrad od dima i pepela običnih cigareta kojeg kod duhana za motanje nema.)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ova tema ima punobrojnih razloga, moze bit do osobe, moze bit do vutre... neki ljudi jednostavno zabriju u jednom trenutku da im je slabo i ne pustaju to iz glave, i slabo im je.... ja sam sa prijateljem pusio i njemu je bilo slabo meni nije... a isto smo popusili, jos sam ja vise ustvari jer on nije mogo... sve u svemu podsjeti vutrologa, objasni simptome i voila :)
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
E dobro kazes DJSoFast, i meni se bezbroj puta desavalo da se ortaku slosi a ja odvalim jos duplo i bude mi juuuu :D sve je to u glavi, samo se treba opustiti i prepustiti radu...a u svakom slucaju ako osetis da ti je previse, napravi pauzu i sve ce biti dobro :)
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
meni se isto par puta dogodilo, 2 puta malo teze :D
1. put san popija 5-6 piva, povuka 2 dima duvana iz nargile i zapalija 2 mrkve, sljedeci potez mi je bija zakljucati se u WC na 2h koja nisan ni osjetija i izriga dusu iz sebe...2. put mi je bilo na rođendanu, popija san pivu-2 zapalija 6-7 jointa za redom i kad san pusia taj sesti ruga san se prijatelju do sebe (koji je zapalija 1 vise od mene) kako ga je ubilo i on meni kaze nemoj tu pusit i ja ga nisan poslusa i mene zavidalo, opet 2h zagrljen sa WC školjkom...znaci moze biti i od mješavine alkohola i trave...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Uglavnom,trava nikog nije ubila...a to što smo većina nas ponekad i 'povratili',može biti sto razloga u datom momentu.

Znači muka mi je...loše se osjećam...trebam povratiti...crne misli lete glavom...tabut:)...svi uplakani u povorci:)....a ti se za pola sata/sat pojaviš iz sobe ili kupatila.......prošlo sve i mogao bi ponovo jednog zapalit:icon_lol: