Multiplaskleroza ozdravljenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.02.2014
3
0
0
Pozdravljam sve forumaše

Poštovani čitajući članke povodom svjetskog dana borbe protiv raka naišao sam na tvrdnju i video isječak serije provjereno da se jedan gospodin osobno kako on tvrdi izlječio od raka tako da je konzumirao ulje od kanabisa e sad što bih ja vas zamolio
Dali itko ima ikakva saznanja odnosno dali mi itko ako zna može reči sa sigurnošću da to isto ulje stvarno lječi jer naime moja punica koju ja iznimno poštujem kao osobu i kao majku moje supruge boluje od multipleskleroze a negdje sam vidio da to ulje lječi i tu bolest pa vas ovim putem molim dali mi netko sa sigurnošću može potvrditi da se stvarno sa tim uljem može barem usporiti bolest jer mojoj punici je iz dana u dan sve teže i teže pred mojim očima,očima moje supruge i moje djece ona svaki dan biva sve više i više prikovana za krevet
Želim samo reči da se nešalim stvarno molim samo iskrene odgovore

Pozz
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Kratak rezime bi bio da nitko sa 100% sigurnošću ne može,a i bilo bi jako neozbiljno da kaže da može..Uglavnom,ima jako puno ljudi koji su uljem kanabisa izlječili smrtonosne ili kronične bolesti,a još ih više ima kojima je to isto ulje bitno olakšalo i popravilo kvalitet života.
Ako nešto pogrešno napišem,molim da me ispravite...
Kod liječenja uljem kanabisa jako je važno na što se cilja? Ima sve više i više sorti kanabisa koji imaju različite omjere THC-a i CBD-a. To su najvažniji sastojci,iako i oni ostali nisu zanemarivi! Imamo dvije osnovne vrste kanabisa :Indica https://hr.wikipedia.org/wiki/Cannabis_indica
i sativa https://hr.wikipedia.org/wiki/Indijska_konoplja_(Cannabis_sativa) iako ova wikipedija i nje baš opisala sve kako treba,ali zato je tu vutra.org :)
Godinama se od starih i originalnih (old school) sorti križanjem dobilo puno različitih hibrida tih dviju genetskih tipova tako da danas imamo kombinacije 50/50 % indica sativa ili sl. varijacije na temu koje su više,manje ili jednako bogate i thc-om i cbd-om. Za multiplasklerozu je trenutno jako aktualan proizvođač sjemena CBD crew i njihovi hibridi Z6 i Z7,zatim CBD skunk haze,itd.Naravno ima još puno drugih proizvođača sjemena,ali bi bilo glupo da ih nabrajam...Bilo bi jako dobro malo proučiti i pročitati "smoke report" od potencijalnih vrsta,jer obično korisnici napišu osnovne karakteristike djelovanja pojedine sorte . Neke su odlične kao ublaživači bolova(smiruju bol gdje ni morfij ne može),pomažu kod nesanica,neke povećavaju apetit i podižu raspoloženje,potiču na kretanje i poticanje kreativnosti.Neke na jedan vrlo poseban način djeluju meditativno i dovode organizam u balans,itd...Za početak obavezno pročitati što je cijenjeni PowerSeed naveo :respect: ,a onda pomalo širiti vidike koristeći google,ili postaviti pitanje na forumu.Ovdje ima puno nas kojima je kanabis sve samo ne droga,i koji zahvaljujući toj predivnoj biljci funkcioniramo bolje nego mnogi "normalni"!!!
eto toliko od mene...
lp,i sretno
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
mičurin je napisao(la):
Ovdje ima puno nas kojima je kanabis sve samo ne droga,i koji zahvaljujući toj predivnoj biljci funkcioniramo bolje nego mnogi "normalni"!!!
Možda sam već negdje postao, ali neka još jednom...
Bio je jedan manji skup MSovaca travara, i potegla se tema zašto pušim. Onda je jedan počeo:" Pa kako to misliš? Zašto pušim?" i onda je sam britko odgovorio i razvalio ekipu: "Pa pušim jer sam onda bolji čovjek!"
Kraj priče.... :vb_wave: