Munchies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Joj kako volim taj osjecaj, od koje vas trave najvise hvata? Smeta li vam, volite li to?
Ja recimo obozavam onako zapaliti jednu malu frulicu i onda navaliti na klopu... Obozavam to...
Imam jednu domacicu (jedva je nasao) koja otvara apetit ko luda, ono... bas moram nesto pojest nakon sto je zapalim... stravaaa :) :)
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
xexe...

Primetio sam da posle sative moram da pojedem nesto. A da posle stond rada moram da spavam pa tek onda da jedem.

Inace sam se pomocu munchies-a ugojio oko 10 kila...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
10 kila, nije lose :) :lol: Ajde nekima je to i korsno, ljudima sa sjebanim apetitom (najcesce od stresa)...
Pa nema boljeg lijeka za poremecaje u apetitu... VU zakon!
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
6 godina redovito pljugam i dobivam opaki apetit.
dobio 0 kg :((( a bas bi mi dobro došla koja kila.

ali više se volim prije najest a onda zapalit, tak da mogu uživat u osjeæaju namiru a ne da mi je hrana napameti.
a i hrana nakon pljuganja mi brzo poništi djelovanje tak da to izbjegavam.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
sve zavisi o organizmu,a zna se da svako ima drugaciji tak da je ovo uzaludno govorit ja dobio 10 ,a ovaj drugi 0.
znam ljude koji bez vutre jedu ko zivotinje,ali enormno ogromne kolicine hrane i nemogu se udebljati...
neznam kako to ,ali te kiseline sto ti se nalaze u zeludcu znaju kod nekih ljudi biti jako 'kisele' pa samo spale hranu,i moras stalno jesti...

ali munchies mi je najbolji,kad se zaletimo do mcdonalda
na royal cheese,mcchicken ,pomfri ili nesto drugo sto ti padne na pamet...mmm...
imam frenda koji je imao tamo frendicu pa smo jedno vrijeme brutalno zderali u mc-ku.
:p
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
delboy je napisao(la):
sve zavisi o organizmu,a zna se da svako ima drugaciji tak da je ovo uzaludno govorit ja dobio 10 ,a ovaj drugi 0.
znam ljude koji bez vutre jedu ko zivotinje,ali enormno ogromne kolicine hrane i nemogu se udebljati... :p
hello!thats me
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
ista stvar samnom, mogu "zderat" sve i svasta, nikad ni grama masti na meni... zahvaljujem Bogu, starcima i dobrim genima na tome... Inace bi bio prasac... :lol: