MUNCHIES

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
huanita draga, nisam ni mislio da me ti prozivas. lako je procitati ko mi je u ovoj temi spomenuo ime. peace & love... keks & caj
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Ja i draga smo se znali naoruzavat svaki dan u jednom trgovackom centru.. cca 100kn grickalica i slatkog.. :) I onda udri more micu po glav.. :)
Sjecam se onih prvih pocetaka kada te opere pa ti sve pre fino.. Jednom sam se tolko prezdero da sam zavrsio lezuci u krevetu i 2h cvileci koliko me stomak bolio i nije mi bilo dobro..Mislio sam da cu umrjet, ne od paranoje vec kolko mi bilo lose od silne hrane...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
lijepo je kad se ima, meni je dnevnica 100 kuna, jest da radim malo, svega 4 do 6 sati dnevno ali opet jako malo ljudi na balkanu zaradi toliko.
ja imam razvijenu ovisnost o čokoladi, većinom napušen satirem bilo šta čokoladno. kad bih morao birati da se odreknem trave ili čokolade za cijeli život odluka bi mi bila laka i definitivno bih se odrekao trave.
najgore je što mi ništa nemože zamjeniti čokoladu kad me opali kriza za njom, nikakvi kolači ni bakarači, osim normalno nekih čokoladnih.
Rekord mi je skoro kila čokolade u jednom obroku, točnije 22 snickersa, čak sam dobio iz uk galaxy čokoladu od kile od frenda i maznuo je na dva puta u jednom danu.
San mi je otputovati u alpe u neku domaću tvorničicu čokolade koja radi sa tradicijom, leći ispod onog slapa čokolade i otvoriti usta dok se ne zadavim, haha :D
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Pasulj na tavche dok ne zazalim sutra. Keva u fazonu "A be sinko jos li ce jedes". Izbegavajte slatko, osim ako baba nije pravila neke kolache.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Stvarno prvi put čujem za takvu zapršku,evo na vutrici još puno toga ima za naučiti :)
Samo genjo nemoj da probam pa mi pokvariš ručak....zadavim te hahaha :)
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
lijepo je kad se ima, meni je dnevnica 100 kuna, jest da radim malo, svega 4 do 6 sati dnevno ali opet jako malo ljudi na balkanu zaradi toliko.
ja imam razvijenu ovisnost o čokoladi, većinom napušen satirem bilo šta čokoladno. kad bih morao birati da se odreknem trave ili čokolade za cijeli život odluka bi mi bila laka i definitivno bih se odrekao trave.
najgore je što mi ništa nemože zamjeniti čokoladu kad me opali kriza za njom, nikakvi kolači ni bakarači, osim normalno nekih čokoladnih.
Rekord mi je skoro kila čokolade u jednom obroku, točnije 22 snickersa, čak sam dobio iz uk galaxy čokoladu od kile od frenda i maznuo je na dva puta u jednom danu.
San mi je otputovati u alpe u neku domaću tvorničicu čokolade koja radi sa tradicijom, leći ispod onog slapa čokolade i otvoriti usta dok se ne zadavim, haha :D
Prijatelju nisi pozorno cito.. IMALO se.. nekad.. Moj rekord je 25 cao cao biskvitnih cokoladica +1l cok mlijeka non high.. sta da kazem 100ka sam.. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Stvarno prvi put čujem za takvu zapršku,evo na vutrici još puno toga ima za naučiti :)
Samo genjo nemoj da probam pa mi pokvariš ručak....zadavim te hahaha :)


Pokvarit necu sigurno. Svi ce reci kako je dobar pasulj. Samo nemoj pretjerat jedna shtangla cokolade za kuvanje. Ssshhhh to je tajni recept :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
@Vutragenjo nemoj klat?! stvarno? čokolada u grah/pasulj?!? really? prvi put čujem, ne mogu ni zamislit kako to izgleda, tojest ima okus...nekako sam skeptičan, ali sunce ti ljubim ne da mi vrag mira i brijem da ću morat probat to sad...nadam se da se sad ne smijes u sebi kako cemo mi neki slagat face dok jedemo to hahahahaha :p
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ja sam malo prije srknuo dva komadića, zajedno bi dalI jedan dobar :joint2: Onda sam došao doma, i obrijao dvije knedle mesa od domaćeg teleta.... nije se žalilo ni na domaćem siru, a sve je poprimilo potpunu formu sa domaćim raženim hljebom, od domaćeg brašna :cool: Zatim sam smakao i pola čokolade, Svis Lajon marke! Nijesam još utvrdio da li duvam kao konj, zmaj ili krava, ali definitivno jedem kao Lav.... posebo kad sam nadimljen:cool23:
 
28.04.2015
4
2
3
112
Jupiter
Aauauuaa..ja jedem vec godinama kako hocu i kad hocu (cak kad ne duvam imam jako los apetit,mogla bi rec da mi je to lijek :p ) i dalje sam na 50kg(154 cm ponosnih ahhha)...a inace obozavam kuhati i kuhinju pa mi ta inspiracija jos bolje dode-homemade tortilje,razne paste zapecene il ne,lazanje ,cupavci...moj decko bude najsretniji haha :D
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
jedno jutro u Dublinu u irskoj krenuo na posao gladan ,odradio smjenu gladan,idem kući i onakav gladan uđem u špar trgovinu i vidim kinder bueno na akciji 50 centi ,pita trgovac koliko ćeš kinder buena , ja si razmišljam u hrvatskoj si nikad nisam mogo priušti 40 komada ,ma ja kažem daj mi 40 komada ,i on kaže pa to je box kindera ,ma daj i box sline mi cure,tako da sam ja pojeo 40 kinder buena i zaspo u 3 popodne i probudio sutra u 9 ujutro,sa vjetrovima koji su bili nepodnošljivi za suživot mojih kolega