MUNCHIES

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.05.2015
5
3
3
36
ne jesti i duvat kako ces to izvest ,kad se nadimis a gladan si ubjes kuhinju dok si reko keks ,zato bolje malo prije gricnut ako si bas gladan ,a i kad si gladan a naduvas se i onda ides jest samo te pljuga prije pusti ,zato ja kad duvam ne jedem nista niti pijem da nebi doso ksebi hehe
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Kako od koje sorte, sve sto mi padne pod ruku al najvise slatkog... a do sada sam najvise zderao i bio gladan poslje Fruit Spirita
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Pušim skoro svakodnevno dvije godine, a rekreativno 30-tak sa manjim ili većim pauzama, i do prije godinu dana bio sam "uvijek gladan" poslije đoksa.....naravno kao i većini, život mi je pitao slatko, i naravno kilaža je išla usporedno sa godinama....naviše:mad:
U posljednjih godinu dana, slatku hranu sam zamijenio sokom od višnje (maraske) popijem 1-1,5 litru poslije đoksa, i život mi više ne pita jesti.
Uspio sam skinuti 16 kg u godinu dana, bez dijeta, bez odricanja i gladovanja.....bolestan nisam (bar se za sada ne osjećam tako) ;)
Malo više kontrole što i kada se jede, sport i rekreacija (u mom slučaju maslinik) i nema više problema sa viškom kilograma.