murija me smara

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
ovako...nacuo sam nesto da se po policiji prica da znaju da imam negdje zasađeno bilje...za to sa moje strane zna samo jedna osoba kojoj sam vjerovao, ocito sam se prevario...isto tako znaju da sam prosle godine imao nesto posađeno i navodno da znaju da smo ja i frend pusili... e sada me zanima sta da ocekujem od njihove strane? sta ce oni sada poduzimat? hoce me pratit? i jel mi mogu na temelju tih prica uletit u kucu? hvala..
 
21.02.2010
13
0
0
33
moj kolega je imao 120 komada u podrumu, cak ni ja za to nisam znao dok ga nisam vidio u novinama, lik nikome nista nije spominjao a racija mu bane na vrata. kako,sto,zasto,nikome nije jasno...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ako si stvarno čuo čišćenje. Kad čuješ da oni znaju, onda znaj da znaju mnogo ranije. Teško če ti baniti tek tako bez dokaza, ali ako napolju recimo zapališ i čope te, mogao bi možda upoznati njihovog psa. Nije da te plašim ali pripazi. Izbjegavaj društva "pod nadzorom". U growu je najbolje sam, od sađenja do pušenja. Ostalo je rizik koji dopuštamo, makar samo zapalili s nekim.
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
nije struja...outdoor je..zivim u maloj sredini i odjednom su svi poceli brujat o tome...pa tako i murija..e sad...zanima me sta mi mogu na temelju tih prica?
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
Greenpower1 je napisao(la):
Ako si stvarno čuo čišćenje. Kad čuješ da oni znaju, onda znaj da znaju mnogo ranije. Teško če ti baniti tek tako bez dokaza, ali ako napolju recimo zapališ i čope te, mogao bi možda upoznati njihovog psa. Nije da te plašim ali pripazi. Izbjegavaj društva "pod nadzorom". U growu je najbolje sam, od sađenja do pušenja. Ostalo je rizik koji dopuštamo, makar samo zapalili s nekim.

hvala brate...od kuce sam sve sklonio, tako da ako bas dodju, nemam nista..jedini problem mi je sada otic do biljozi...ocito cu ih morat prepustiti prirodi.. hvala jos jednom...nadam se da ce sve proc ok.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
na temelju prica ti nemogu banut u kucu i pocet pretrazivat, jedino ako imaju kakav dokaz, to moze biti svjedok, neki materijal itd... sve u svemu u zaje***oj si situaciji... morat ces spavat s otvorenim oko i sto manje informacija dijeli s prijateljima i poznanicima, uvijek koristi neki paravan kad ides do sajta.... da beres cvijece, ili uzmes neku biljeznicu kao da pises poezicje, ili uzmes kameru pa kao slikas ptice, treba ti neka izlika za svaki slucaj ako te vec murija nadje pokraj sajta, a kad dodjes na sajt sto manje vremena iskrositi da napravis sve pravilno i kako treba... pravi se glup ako te ko pita dali pusis ili sadis, ti ni neznas sta je marihuana, jednom su ti nudili ali nikad nisi probo ;) i nebis trebo imat nikakvih problema... drzim fige :) sretno!