murija na forumu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
kao sto kaze pravilo zabranjeno je poticanje na prodaju lalalala da sad neduzim
sigurno ima drotova po forumu, bilo bi cudno da ih nema, pa mi palo napamet zasto ne otvorit temu gdje bi članovi mogli pisat koji su im drugi članovi sumnjivi, koji su pitali za prodaju vutre itd itd itd
jer budimo realni, dodje drot na forujm, napravi acc, vice po pm-ovima da hoce kupit vutre, netko se ide nac snjim i pravac u postaju. sto se mene tice neka citaju onako ne pise ni odakle je tko ni gdje tocno uzgaja itd itd itd, ali cisto onako, nezz iz hajmo to tako nazvat, nekog osjecaja sigurnosti.
ako je fail brisite temu :rofl:
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
sve je to ok, ali za takve stvari postoji report tipka, to se javlja svim moderatorima i adminima foruma tako da oni to riješe po kratkom postupku...
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
trebao bi kao prvo biti retardiran da se ideš bilo s kim nalazit...kao drugo, prodaja je zabranjena te se banira... a za ovakvu temu bi i tebo osobno lupio jedno hlađenje...nhf
 
17.05.2011
0
0
0
31
moje misljenje je da ovdje bi i mogo dogovorit prodaju s nekim ko vec dugo pusi ... moji frendovi s kojima idem u skolu , stalno nes o travi i kao da ce pusi itd a ja nikad nisam -.- i nista neznam o tome itd i place mi se -.-
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
17 godina :* pročitaj pravilnik... ;D

(zašto se jednostavno sam ne prijaviš na policiju? ti bi sebi sredio prodaju -.- ja ne vjerujem... SPPPAAAAAAMMMMM!!!!!!)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.