Murija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
:) necu puno samo rec dve oko "cene" cannabisa jer je Kezman BG rekao da nije skupa...

Kezmane BG ako zelis mogu da ti kopiram PVMSG sa Alien foruma od e$kob@r@ gde kaze da je u Holandiji gram EXTRA KVALITETA od 5-49 eura

ovo sam napisao jer je njima mnogo lakse da gaje nego nama a opet cena...
 
30.09.2006
0
2
0
cyco-liman je napisao(la):
Ma te civile najvise mrzim.

Pre neko vece smo sve popusili i prilazi nam neki chicha sa cvikerima i baca spiku kao:
"E ja vas volim sto pijete i pusite na ulici, imate neke dzojuse?"
I drug se primio na spiku, lik srao kako ima 43 godine kako stalno bleji na ulici i kako bi kao duvao sad. I trazi pljugu i pita da li imamo dzokavac i mi kao nemamo i ode. Prosetam se ja malo i vidim ga sa neka dva grmalja 2 sa 2. :shock: Kasnije ga drug video kako ulazi u policijsku stanicu :x :x :x


joj stari sjebani su murjaci sam sam se bas veceras nafuro da dolazi murija (mi smo vani bili)samo kad vidim bijela auto odmah se neugodno osjecam a veceras je bilo mnogo bijeli kola. Nemogu zamisliti kako bi meni tako neki lik priso sta bi uradio? Stari ja bi spusio murjaka da nebi znao gdje je :lol:
 
18.10.2006
0
0
0
Ne nebrini ako ti nisu nis nasli mogu da ti ga cuclaju a jebes ti njihove sumlje nema od toga nis na sudu ti se trazi cvrst dokaz TJ. Paket vutre,joint i tako to....
Evo i ja sam imao jedan ispad umalo da padnem ali nis od toga....

Bila je motorijada ove godine ja i moja zenska samo navrnuli na pice i dosao mi je "frend" mada ga izbjegavam ( vidjeti cete zasto ). i kada je dosao rekao je ajde idemo zapaliti jednu i reko adje idemo kada smo dosli spusili smo se ko stoke i vratili smo se tamo. Kada smo stigli uspjeo sam samo zapaliti cigaretu, odjedno 5 likova i 1 zenska u civilki dodjose do nas i pokazuju isprave i ajmo na pretres,
otisli smo do njihovog kombija i istresli. a prije no su dosli do nas "frend" je bacio vutru tu odmah na pod. No nisu nis nasli i pustili su nas ja i djevojka smo otisli popiti pice a "frend" je otisao negdje nije prosla ni minuta vidim kak ga vode 2 drota stavili mu lisice i ja kazem curi ajde idemo odavdje ( i ona je imala vutru kod sebe ) kada smo stigli kuci ja joj kazem daj da sakrijem vutru u kuci. samo sto sam ostavio cujem auto u dvoristu kontam evo drotova i izadjem vani kad stvarno oni...
mislim sam u sebi majku li vam sta hocete i kaze ti meni drot moras u stanicu da te ispitamo ja ga pitam zasto kad on meni kaze "pa nasli smo vutru i tvoj frend kaze da je tvoja" a ja ti njemu kazem "pa zasto ste njega uhitili ako je moja vutra", tu je i usutio. kada smo otisli u stanicu malo su ispitivali i to je to bez galame i bez ista. tako da se nebrines jer bez dokaza ti mogu pusiti racku cuvaj se u buduce i pazi skim i gdje pusis :D
 

hah

15.02.2007
25
4
0
zao mi je sto budim stari post...

murjaci ak si mladi od 18 nemogu ti ama bas nista napravit, ak te uvate s vutrom nikaj ne govori to je najvaznije...Nisi smijo im nista dati jel oduzimanje imovine ti je ilegalno bez naloga, ak su ti uzeli mobitel to nisu smjeli napravit...
Lagat nemoj osim ak je nuzno ak vec mislis lagat, trebas znati lagat sad za laganje mozes na internetu naci pun ***** stvari, ali najbolje ti je govorit polu istine, znaci npr doso sam do gma iso se popisat(dok sam naso)i zgazio u ***** (laz)...
bacit ti nije pre pametno ako nemozes pojedi al pazi kakav je paketic dal ces moci progutat heh...
vutru skrivas u gacama al s onim depom to je najbolje, ako ne onda u carapi al ne ispod nego kod noge, ne nategni onda carapu jel tako uvjek znaju nek ti bude spljostena...
i pazi ak si vec popusio takoder ti nemogu ***** napravit, ak padnes na thc nemogu ti ***** napravit...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma stvar je u tome što ti murjaci nesmiju uzet mobitel i tak ali šta ti možeš ako im tražiš brojeve znački ili će ti se smijat il ćeš dobit šamar ili će te prebit ko psa
Nemojte nikad na takim mjestima pušit ili unutra ili negdje izvan grada di se ne okupljaju ekipe nikake i tak to i nemojte nikad tamo vrpu ljudi dovodit.
Mene zanima ak je legi stari našo djoint i zna neke murjake i oni neslužbeno došli jel bi oni mogli zvat starce onima za koje znaju da su pušili s njim jer su mu time prijetili dok nije prizno da je sve on napravio što je bila ultra žrtva od njega
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Šaman Šandor je napisao(la):
Mene zanima ak je legi stari našo djoint i zna neke murjake i oni neslužbeno došli jel bi oni mogli zvat starce onima za koje znaju da su pušili s njim jer su mu time prijetili dok nije prizno da je sve on napravio što je bila ultra žrtva od njega


Ma mogu da vam puse ***** jer dok vam ne nadju dzoint, ket ili tako nesto ne mogu na sudu da vas dobiju. E sad mogli bi da te drukaju tvojima i cisto da te zaplase ali u praksi ne bave se oni takvim stvarima...



PANDURU GLUPI STO CITAS OVE REDOVE DA ZNAS DA TI U OVOM TRENUTKU ***** SVE NAJMILIJE. a.c.a.b.

:2flip:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A čujte i oni rade ono što moraju ali problem je što mnogi iskorištavaju svoju poziciju i rade mnoge stvari koje nebi smjeli
Nisam baš ja za taj a.c.a.b. ipak i oni zarađuju sam za život ko i svi ostali i nisu svi gamad ima ih poštenih sam su taki rijetki u odjelu za narkotike
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
jesi se vratio po dzibu?steta da dva njapa propadnu... xDD

nego evo ti par savjeta...
ako rollas na otvorenome,nadji mjesto koje je u 3 picke materine(tipa vrtova,tu kod nas ih ima previse,nitko nikad ne dolazi),nikad blizu ikakvih prolaznika ili ceste..nikad....

ako imate dzibe kod sebe....odvojite si za pusit,ovo ostalo odma zbunksajte negdje...ako dodju murjaci ovo sto ste odvojili bacite,odpuhnite,zgazite...bilosto...a ovo drugo dobro zbuksajte i sve je u redu...NIKAD ne drzi kod sebe...NIKAD...samo kad nosis...

ako vas je vise nek 1-2-3 ojca uvjek paze...cim netko ide odma skrivaj sve....ako ide prema vama odma bacaj((ili pojedi u slucaju moje ekipe....^^[i mi smo skoro pali s frulom hasha i 2 kockice(oko 10g) ali frend je pojeo dvije kocke a ovaj drugi frend ugasio pljugu otrgnuo filter i gornji zagoreni dio i pojeo duhan i hash unutra^^..... xD]
neznam...pazi se...nezelis past u ovim godinama...pogotovo ak te krenu na testove slat i te gluposti....uzas je to....

sam se cuvaj...uvjek probaj nac neko zabito mjesto bogu iza nogu...nepusis da bi te ljudi vidjeli da pusis...pusi za svoj gust....jebes izlozeno..nadjite si neku buksu u nekoj sumi ili negdje.....
pozz

p.s. kaj se tice murjaka...ma debili jebeni....nemaju te pravo tuc i da si imo ista kod sebe....mater im ***** bahatu.....da si imo vjerovatno bi ti frajer to uzeo i popusili bi to njih trojca...debili jebeni..
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
ma kerovi su posebna prica, iz pouzdanih razloga znam da je jedan od glavnih inspektora u gradu gde ja zivim provereni narkoman..eto toliko o onim forama "policija bez korupcije,mita i tih sranja", zajebi to.


OD OBIJACA TRAFIKA DO MINISTRA POLICIJE!
SRBIJA-ZEMLJA VELIKIH MOGUCNOSTI?!
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
HAHA
misliš da je to nešto strašno?
ne nije..prošo si savršeno..

a šta bi reko na ovo što sam vidio...

Čovjek sjedi sa djetetom od 4 ili 3 godine..drži je u krilu u kaficu i pije kavu....3 krim policajca upadnu unutra bog zna zašto...jedan mu uzme dijete i stavi sa strane i drži mu dijete a ova dva ubiju boga u njemu pred djetetom....na mrtvo ime ga ubiju...
a šta bi onda reko za tako nešto?
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ja ih mrzim organski bem im mamu oni su 95% pichke samo gledaju kako bi tukli maloljetnike ili one kojima su stavili lisice, i tako ih bespomocne tuku, izivljavaju se na njima a vamo glume pred narodom da rade svoj posao profesionalnoa ni u jednoj zemlji nije dozvoljeno tuci samo u slucaju da ih neko napadne pichke jedne bem im svima mamu
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Narquila je napisao(la):
Ja ih mrzim organski bem im mamu oni su 95% pichke samo gledaju kako bi tukli maloljetnike ili one kojima su stavili lisice, i tako ih bespomocne tuku, izivljavaju se na njima a vamo glume pred narodom da rade svoj posao profesionalnoa ni u jednoj zemlji nije dozvoljeno tuci samo u slucaju da ih neko napadne pichke jedne bem im svima mamu

hehe ko da sam ja pisao :D
 
17.02.2007
4
0
0
panduri ti mogu šta oče ali samo ako su ti našli vutru kod tebe.Socjalna radnica te može nazvat u vezi toga za godinu dana,ali koliko sam ja skužio kod vas vutru nisu našli,onda se nemaš zbog čega brinuti,ako su ti sjebali mobitel a još te i tukli onda apsolutno nemaju niš protiv vas.Meni se nedavno bilo desilo,kad smo nas petoro pušili neku ful jaku vutru i to deset grama.Baba je trebala uć u zgradu ali mi se nismo makli več joj je moj prijatelj je još babi puhnuo u lice takvu dimćinu da se skoro srušila kad je vidjela onaj gusti dim i onaj jaki miris,zvala je panduriju.I panduri kako je poznato da su jako inteligentni upalili rotirku i sirenu(još su to bili stari i debeli panduri)nisu ni izašli iza auta mi smo se lagano prošetali još je moj bratić skinuo hlaće i pokazao im guzicu.A kad su izašli mi smo stali pustili ih da nam dođu na 7-8 metara smijali im se u facu još sam frendici uspio dat šotku.Kad su došli ful blizu udarili smo šturu,a oni su nam psovali mater narkomansku,i govorili :"da če kad nas ulove da nam jebu majku"!MI smo se potrgali.A te dve debilćine su se vratile u auto i otišli......koji kreteni...............
 
17.02.2007
4
0
0
imported_wwwwww je napisao(la):
Pitas jel oni to smiju, a ne pitas sebe jel ti to smijes. Od kuda vam novac za sve to? Vi jos ne smijete raditi. Pa da roditelji. Roditelji rade svaki dan barem 8 sati na bi vi pusili travu i da bi oni kod kojih ste ju kupili mogli voziti mercedese. To se zove zahvalnost roditeljima.
Svaka cas policajcima. Jos par puta tako pa da vidimo hocete li i dalje uzivati u "biljci za Bogove".

Socijalna radnica, ne znam ali bilo bi super. Mnogi vise ne bi dobijali djeparac.

KEZMAN_BG ima pravo ,a ti si kompa budala jer to misliš,zašto si se uopšte registrirao?Da bi srao drugim ljudima?Postoje lijekovi i lijećilišta ze tebe i tebi slićne,a ne internet.Ljudi ovde ne vole da im svako soli pamet pa takve stvari više nemoj pisat jer nisi u pravu.Ako ovi dečki oče pušit bost se i bilo šta ti nisi taj koji če im srat zbog toga.I mislim da se većina ovdje slaže samnom!!!!!!!!!!