Music in my soul

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
muzika mi je u srcu , muzika i u dusi ,muzika mi je sve ....
Stvarno bez muzike ne mogu ni dana i to mi je ovisnost velika a muzike skidam ko zmaj samo download download nevjerojatno koliki sam ovisnik o tome ne znam al me puca svjetski i mislim da su i mnogi navuceni jer muzika te moze spustit na zemlju , vinut u zrak do nebesa , mos plakat ako slusas tuzne , mos biti u transu stvarno najjaca stvar koju je covjek ikad izmislio..Ne znam barem je tako sa mnom djeluje kao hypnoza na mene ...A vama ?? :b_bow:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
One good thing about music
When it hits you feel no pain

- Bob Marley


Da, glazba je zbilja zanimljiv fenomen
Vjerujem da su ljudi koji puse ganju senzibilniji po pitanju muzeike
i da na njih pozitivna muzika utjece drukcije na ljude koji ne pljugaju

Jer kad malo pogledas neke civilizacijske zapise - tocnije Vede, koje nisu nikakava knjiga o religiji, vec (najkrace receno) zapis o utjecaju zvucnih valova na okolinu; i to spojis sa porijeklom marihuane (indija, il ta regija recimo to tako) mozes doci do zakljucka (ako vjerujes u kozmicku energiju i neke fenomene koje moderna znanost ne priznaje, ili ih ne zeli priznati jer im je sve to skupa nekako nejasno) da su marihuana i muzika zapravo jedan sinergijski spoj koji cini da se ljudi osjecaju dobro

Tu je i sam Bob, po meni najveci filozof modernog doba. Covjek je s ganjom i muzikom napravio vibru koja je ljude dirala u srce i ljudi koji su tada slusali tu muziku i brijali na to su se osjecali DOBRO i OSLOBODENO, bez fejk motiva i nozeva u ledja. JEdnostavno se sirila dobrota.. samo tako.

Pogle si koji clip sa nekog Bobovog koncerta pa vidi malo kako je muzika utjecala na te ljude.. u zraku se osjeti da je njima DOBRO...

eto takav utjecaj moze imat muzika na ljude
U jbt ja sam sprosro tu nekaj skroz deseto, al jbg :D

aj zzz
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
tarki dobro si i reko kad pogledas reko si da mnogi ljudi slusaju muziku i kako su ovisni i super im je ....malo sam i ja u blokadi al ok mislim jes dobro si reko hh..
 
24.02.2016
5
3
3
32
Nista bez muzike, bar kod mene. Nemoze da se desi dan da kada sam slobodan uzmem da odslusam par meni dragih pesama. Ponekad se zadesi da jednostavno nije ni mesto ni vreme za muziku a to mi iskreno mnogo tesko pada. Shvatio sam da sam zavisnik od muzike. :banana_rasta::mario:: MUSIC IS LIFE!!
 
14.04.2018
11
7
3
25
muzika mi je u srcu , muzika i u dusi ,muzika mi je sve ....
Stvarno bez muzike ne mogu ni dana i to mi je ovisnost velika a muzike skidam ko zmaj samo download download nevjerojatno koliki sam ovisnik o tome ne znam al me puca svjetski i mislim da su i mnogi navuceni jer muzika te moze spustit na zemlju , vinut u zrak do nebesa , mos plakat ako slusas tuzne , mos biti u transu stvarno najjaca stvar koju je covjek ikad izmislio..Ne znam barem je tako sa mnom djeluje kao hypnoza na mene ...A vama ?? :b_bow:

Muzika je takodjer moj stil života,nema dana da ne slusam pjesme,jednostavno mi godi i ne zelim da provedem dan bez muzike,sjeban sam kad je nema,...
Ne kazu bezveze:"dobro ozvučenje u autu je pola auta".✌
 
  • Haha
Reactions: Peroooooo