Mutacije i deformacije Cannabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Grane između ova dva sloja?
Oprosti jer nisam siguran da shvaćam najbolje
Brkam neke pojmove pa mi je bilo onako lakse se izrazit, glupo, znam
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Prije nekih 20 dana frend dosao po mene i odveo me kuci pokazao mi 3 biljke iz domaje( isto sjeme od mog nezavrsenog outdoor dnevnika 2017 ), biljoze je posadio vani u kamen takorec sredinom 8mj, i sad kad su pocele padat temp, on ih odlucio pokusat iskopat i završit pod clf+led27, odmah sam skuzio da je jedna od 3 hermi i savjetovo da je makne,s tim da sam bio skeptican i oko preostale 2 jer su bile svega 10-15cm visine samo s cvjetom na vrhu, kontam "ova hermić, sad ih u cvjetanju presađiva, s sunca ih unosi unutra itd, vjerovatno ce mu i ovo biti puno sjemena ali tvrdoglav je pa eto", rekao mu da nema sta, MORAŠ uzet timer i stavit ih na 12-12 i nadat se da nisu oprasene i da nece postat hermići jer ovoliko stresa tesko da ti se nece pohermit a jos ti nije fem sjeme. On govori "ma samo da izvucem desetak g s svake ja sretan, sta sam mogao, ostavit ih vani da ih led spali", nista,Pomogao sam mu postavit lampe i timer, rekao mu da ce najvjerovatnije biti hermići jer toliku kolicinu stresa tesko koja fem bi prezivila , kamoli random domaja, i objesnim mu da sad mora to sad ostavit u tom što je sad posadio i NE dirat nista vise i molit se da ne dobije grozdove sjemena,. To sam tad napravio i vise sve do jucer ih nisam vidio, ono što sam vidio kad sam dosao bas me ugodno iznenadilo s obzirom na što je to licilo kad ih je unio. Doslovno su bile samo desetak cm velike biljke a stare vise od 2mj, s samo 7-8 listova i pistilama na vrhu biljki. Dakle sinoc vidim ovo, biljka iako na rezimu 12-12 je odreagirala super po meni i u peterostručila se,kao da je nastavila vege i cvjetat zajedno, ok dao sam mu gnjojiva i supervit, presadio je u kvalitetnu zemlju ali opet mislim da je prosao bolje nego da je to isao s namjerom radit, pogledam vrh ove druge i sjetim se teme o mutacijama i deformacijama kanabisa, pomislim ovdje je o tome rjec i pocnem mu ja pametovat nesto o toj temi a potaknut ovim prizorom IMG_20171109_153045.jpg
, govorim mu kako je ovo nekakva mutacija i sad nastavljam o toj temi i kazem mu " znas koja ti je navodno jedna od najpoželjnijih mutacija-deformacija, kad ti iz jedne sjeme izbiju 2 klice", a on meni na to " pa to je meni bilo sad kad je ova big devil iskijala, 2 izvirile iz sjemenke, nisam bio siguran jesam lud pa ti nisam nista spominjao,ja to dok sam prpo po tom nesto zeznuo i ostala ta jedna,a sta bi bilo da sam ostavio" govorim mu " pa 2 biljke",usput taj big devil xl auto mu je tek izbio iz zemlje osim kotleodnih nema vise nista,dakle tek nikla, ja dok sam gledao ove njegove iz outa u ovim posudama na površini zemlje (plantela univresal) uočim nešto slično njegovom big d., u istoj fazi samo malo tanje djeluje IMG_20171109_170730_950.jpg ovo dole oznaceno crvenom..pokusam vidit koliko duboko ide( da nije nesto uneseno s tom zemljom iz outa) i vidim da je od povrsine gdje je cista plantela korjen koji ide samo 2-3cm prema dole i nije ni blizu te zemlje koju je unio s korjenom iz vana. Pretpostavim da mu je to ta druga klica i pricam mu o tome, on tvrdi da nema sta drugo biti ako je moguce to sta ja govorim. Pitao ga bi li mi dao pa cemo za par dana znat jel vutra ili ne, kaze "nosi slobodno", uzeo u njega malo plantele u časicu i izvadio tu klicu s korjenom, posadio u casu,odnio do svog boksa pod svjetlo pa cu valjda kroz dan-dva znati jesam li dobio besplatnog autosa ili obicnu poljsku travu. Evo slike i" toga", ja na osnovu ovog ne mogu skuzit jeli kanabis , posebno zato jer je samo pola lista virilo iz zemlje pa se klica izduzila, nenormalni uvjeti,listovi su svjetliji i tanji,ako netko vec po ovom to moze diagnozirat evo slike pa 20171109_172203.jpg
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
jednom kad sam htio uzgojit biljku izikla je mala biljka ali nikad nije bacila 1st set of true leaves, pa sam ju bacio, da li je uzrok tome loš odabir zemlje?
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ista ta sjemenka iz koje je izrasla biljka se samotopirala, nedsvno je stavio na klijanje drugu BD iz istog paketića i opet je pustila 2 klice,ovaj put je nakon što su izbile iz zemlje ispio ih razdvojit i sad mu rastu 2 BD iz 1 sjemenke. U pakovanju su bile 4 kom, ostale su jos 2, da li ce i te izbacit isto po 2 klice kao ptve 2 i hoce li se mozda samotopirat kao prva?
Jeli moguce da je cjela jedna linija tog sjemena s tom mutacijom?
 
Poslednja izmena od urednika:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Imam nju i criticala, ali imam jos jednu menku mazara pa mogu ponovno staviti na klijanje...nego sta je to tocno, i zasto je takva ako mozes molim te malo pojasniti:)? Zato je i kasnio sa klijanjem, odmah sam skuzio da je neka cudna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Hvala opa cupa. Znaci od ove nece biti nista? Da li smijem novu menku kad proklija posaditi u istu ovu zemlju?
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ma onda nista od toga, onda mala nastavlja...bit ce posebna, neka samo ima mjesta:thumb:. Ako stavim trecu, poslije ce bit guzva, ne zelim probleme kao prosli put:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.