Mutacije i deformacije Cannabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Daj joj sansu koji dan jos, losa je to genetika svi imaju probleme i moja je imala "retardirani" list. Gotovo svi imaju neki problem s ovim straion, od mutacija raznoraznih, do hermica.
gorilla-breath-jpg.337398


EDIT:Ubaci jos jednu ali nemoj bacit ovu, ako uspije lako zguras sve 3 imas mjestau boxu a i svijetla ne fali, stetada propadne ako moze uspjet jer strain je fkt dobar, Skinuo sam 2 tjedna prije kraja jer je bacila jaja, curja se samo 10-tak dana a 2-3 pljuge zakucaju toliko da ti se nista neda osim chilat u fotelji i dimit dalje :razvaljen::
 
Poslednja izmena:

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
da primetio sam da gorila cesto pravi problem growerima,uopsteno ovi novi streinovi totalno su nestabilni...
ne secam se da je naprimer nekom pohermio tek tako tutankamon,bluebery,cheese,ti stariji osnovni streinovi...
sad sve nesto umiksano,u jednom streinu imas 5 nekih drugih,nisu uniformisane i boli ih tuki,samo da marnu lovu...marketing...ccccc
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
da primetio sam da gorila cesto pravi problem growerima,uopsteno ovi novi streinovi totalno su nestabilni...
ne secam se da je naprimer nekom pohermio tek tako tutankamon,bluebery,cheese,ti stariji osnovni streinovi...
sad sve nesto umiksano,u jednom streinu imas 5 nekih drugih,nisu uniformisane i boli ih tuki,samo da marnu lovu...marketing...ccccc
Slazem se u porpunosti. A i vidi crosove za gorilu breath i koliko ih ima :D

Badi sad budi njezan i oprezan da ne ugledas jaja u boxu :)