mutant ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
odlicno! oko nje se najvise potrudi i vratice ti trostruko. preporucujem da je pustis jos dva kolena tako i onda toping. Izrasce tri nove grane i magija pocinje!





 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
To se zove valjda triploid ili tako nesto , uglavnom ubola te je dobra stvar , bice veci rod od nje a i preporucuju da se uzme klon jer u sledecoj generaciji tesko da ce ga biti . Gl i postaj slike kasnije da vidimo kako napreduje :thumb:
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
joj ja sam imao takvu i zavrsila je kod fenda koji se nije bas znao brinuti o njoj :(
 

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
Mene je isto obradovala, lijepo rasla i nastavila tako sve po tri umjesto dva.. I na moju zhalost nakon nekog vremena pokazala svoja lijepa muda. :( Pustio sam ga u prirodu. Sretno s tim, nadam se da ćeš imati vise sreće.
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Hi svima ja sam ovdje novi i evo već par godina growam indoor pa sam se odlučio da podijelim svama šta ja imam za reći.E ovako,trenutno imam 320w cooldaylight vegu i četri biljke,domaje koje sam stavio prije tjedan i pol dana...Zemlja je terra magma i plantela balkonia (terra je bolja iako nema perlit) jedna biljka je toppirana i sve su cropane..Ali razlog je zašto ovo pišem da vam kažem kakvog sam mutanta dobijo,čim nabavim fotić pokazat ću vam.Biljka je niknila sa tri supke a iz njih idu po dva vrha a iz ta dva po druga tri miriše nekako fruty intenzivno sad će na lst....Zanima me dal da je šibnem van jer već sad je stablijka jako debela i biljka se nenormalno razvija tak da nisam siguran dal da je ostavim u boxu.A kako je sunce vani krenilo mislim da bi to bilio uspiješno...Čim nabavim fotić ću se pohvalit.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.