My 1st grow...domacica..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Pa bolaaaaaaaaaaaaaaan zar tu ima neke matematike ? uzmesh limenku i makaze i fino je razrezesh uzduz a da bi bilo lakshe prvo odrezesh dno i poklopac limenke..chuj slike LOL

Nego drugi put kad budesh sadio, stavi pijeska i vishe stiropora i skroz ga izmrvi, i sve to fino dobro promijeshaj, vjeruj mix je najvazniji ,drenaza mora bit dobra da bi korijen mogao doci do kisika i da se voda nebi zadrzavala.
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
ahahha...ok, pokusacu .. :vb_kez:
ovo mi je samo prvi experimentalni grow...sl. put ce biti sve bolje..i vise biljaka..

cisto da naucim sve.. :read:
pozdrav...video sam biljku..lepo napreduje...kad dodje do neke vece promene stavljam jos slika.....
pozz..

:hippy:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
pusti zemlju i da se isuši skroz gurni prst dva do tri cm u zemlju pazeći da ne oštetiš korjenje znači negdje sa strane pa probaj jel dole vlažno ako je nemoj i zalit pa onda zali imat ćeš manje problema ako joj ne napraviš pri dnu blato ...
zaboravi bilokakvu prihranu jos jer zemlja ima dovoljno u sebi za sad
tek kad pocne bujat vegetacija da vidiš da raste iz dana u dan sve rapidnije onda ju eventualno zagnoji ili samo preseli u veći pot sa josh zemlje i to ti je to za sljedećih 3 tjedna sve sto bi trebao raditi ...

pozz
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Pa brate sve naj ti zelim u growu nisi obavestio al ok bio mi komp u kvaru nekih nedelju dana u servisu itd.Da se vratim na temu:des kupio stedne koliko kesa?Pozz i nek uzivaju.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
drzi se onog sto smo ti rekli ...nemoj ju terorizirat...samo ju pusti da radi svoje ...i zali samo kad se zemlja isusi....
znam kako ti je i da ju svaki dan gledas mazis i pazis ...ali suzdrzi se od prtjerane paznje ...nekad im smeta previse ljubavi ;D...
nadam se da ces uskoro dobit ovo....
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
Tnx botanicar... prestao sam vec sa preteranom paznjom.. :))))
Tnx Holsten...
a stedne sam kupio tu kod mene na kanarevom (rakovica)...
ima neka prodavnica...ove od 20W kostaju 370din, a ova druga 350din...


:sun2:
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
35
Sretno,makar mislim da ti ovo svijetlo nije dosta...ja sam nekidan imo biljku na istim svjetlima....2x 20 i 1 od 15 stedna zarulja...10dana je bilo dobro a poslije je pocela jako sporo rast i sasusila se...vjerujem da od ph vode,ali ono....probaj jos sijalica dodati...peace
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
haha..pa nece..al makar ce pomoci malo... :))))
pa za koji dan opet...eh da vidis tih 2200 lm...hehe

peace..
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
35
bongash je napisao(la):
E baš će te tih 1000 lumena spasit ... :vb_kez:

hehe...nist vise za rec... =)
MOzda mu i ispadne ok....vidjet cemo.....stavi joj ispred boxa bibliju nek cita pa joj mozda vise sile pomognu :D:punch:
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
braka skupi jos 100kn ili kolko vec dinara i kupi si jos 3 stedne 827 crvenog spektra.... imas tri 865 jos 3 827 i mozda i bude nesto ...sa 7000lu za jednu biljku ces vec nesto izmudrovat , ali gledaj da kako biljka bude rasla da ces samo morat dodavat svjetla ...i nemoj zaboravit na LST jer u takvim uvjetima bez -a jednostavno nemas dovoljno lumena , a nemas ni neku prodornost svjetla tako da moras max. iskoristiti to sto imas ...
nadam se da ces izgurat do kraja i da ce bit smrdljiva, dlakava ,masna i debela kuja.....
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
Tnx na savetima...
Da..kupicu jos koju..
zalepicu i alu foliju...
i napravicu reflektor kako znam i umem...

evo i nekih slika...
zabrinjava me beba...listovi su se malo nakrivili...
pogledajte pa pricajte sta da radim... :bong7bp:




 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.