My bike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
opušteno vuvuzelagr :D
no,možda se netko i javi,nikad se nezna
uglavnom,poziv je upućen sa tvoje strane :)
sad jedino,jel' ti to misliš zaozbiljno il' se samo malo šališ ?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Danas odličan dan za vožnju, još bolji mi jer sam na godišnjem dva dana pa mogu gaziti duže etape, ima se vremena :) .
Odrađen laganini đir ukupne dužine 58km, iskapljene 2 litre vode za 4 sata, vratio se lakši kilu i pol ;)

P4151781.JPG

P4151779.JPG

P4151780.JPG

Sutra mountain po šumskim trailovima, bude i pokaja slika staze. Staza je zbilja boleština, nadam se da se vraćam u komadu :cool:.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
U samom videu je prikazano da biciklisti ne stradavaju jer ih vozači nevide, svi su osvjetljeni, nego stradavaju zato što vozači automobila nemaju obzira, jednostavno ignoriraju bicikliste. Treba promjeniti bonton kod vozača, utuvit im u glavu da je biciklist uvjek u prednosti. Dok god se ne promijeni nešt i dodatno ne educira vozače nikakav sprej nebude pomogao bajkerima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Haha, koja firma tu koga kopira, taj Ghost čista kopija moga Bergamonta. Jedina razlika je što nema var šipku od sica do štange. Gume iste, felge iste 29, osovina ista, vile iste, diskovi isti, čak i sic isti samo drugih boja, vjerujem da su i mašinice iste. All round je što je najbitnije i iz prve ruke ti odmah velim da je prava uživancija. Schwalbe gume jednostavno nepoderive, mođeš komotno po staklu i trnju bez brige ;)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Koji sam ja baksuz... Uspio sam jucer da slomijem svog "talijana" (onog sto sam pola zime sklapao) na pola :(
Pukao je tacno po srednjoj osovini. Ali zacudo,nije pukao na mjestu gdje je zavaren (fabricki) nego pored vara.
Mislim da je to bilo naceto odranije,pa se sad totalno odvojilo,jer nisam jucer nigdje silazio sa asfalta. (inace volim offroad voznju po sumi)
A koliko se sjecam nisam ni naletio na rupu. Sad se osjecam kao dijete kad mu oduzmes omiljenu igracku.
:plac:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stastopojo

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ma vjerovatno cu si skupljati pare za novi. I to podhitno,jerbo od varenja taj bajk nikad vise nece biti isti.
A nema teorije da ga spojim onako kako je bio. I samim tim bajk nece biti u istom balansu sto je jako bitno pri velikom brzinama. Ja se cesto spustam niz velike nizbrdice,tako da bih samo glavu mogao da izgubim. :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ajde sale budi sretan da ti se nije raspao na nekoj nizbrdici pa glavu izgubit. Neku buba šparu, malo pomalo pa si ubodeš nešta. Ima po oglasima dosta kvalitetnih i povoljnih očuvanih biceva za kupiti, uz malo cijenkanja možeš i spusti cijenu. Ja sam s frendom navlačio po njuškalu nekog tipa za Scotta skoro novog, prešao svega 1000 km. s njim. lik tražio 3800 kuna za njega, a na kraju mu frend platio 2400 kuna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ajde sale budi sretan da ti se nije raspao na nekoj nizbrdici pa glavu izgubit
No Joke, ja se najezim kad pomislim na ovo. Padalo mi to na pamet.
A to za nekog polovnjaka... I ja mislim da ih ima ko pljeve,mada,sad je sezona,pa su malo skuplji nego inace,ali moze se naletit na nekog povoljnog.
Bas pretrazujem neke oglase i zao mi sto sad nisam pri parama. Mozda odvojim novaca tek od iduce plate. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
Nikakvo varenje tu ne pomaze Sale ,možeš ga slobodno u staro gvožđe . Dešava se da pucaju ramovi , sve je to deo ovog lepog sporta :)
Super je sto si ziv i zdrav sto kazu drugari iznad , a bicikl ko bicikl , naleteće kinta za novi kad-tad , samo glavu gore .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ni ja nisam za to da ga varim. Vec sam gore napisao. Nije vise to to. A treba izdrzati do novog bajka,evo vec danas me lupa kriza jer nisam odvezao svoju uobicajenu rutu...:)
Sta ce tek biti za koji dan...
:objesen: