My bike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Kak sam danas fino tresnuo s bajka, bilo bi šteta ne pohvaliti se. Čak su mi na hitnoj rekli da sam fenomen :). Uglavnom sam se sam sebi smijao :D. Slomio sam dva prsta na ruci, jedan na nozi. Istegao ligamente desne noge. Zaradio 4 šava na bradi i 6 na arkadi. Pregrižena usnica, obraz mi je ostao na asfaltu, a i dio kože sa uha. Koljena i zglobovi prstiju desne ruke sve oderano i krvavo, a uz to mi od struganja facom po betonu došlo do pucanja očnih kapilara i oštećenja desnog oka, koje je sad zatvoreno od hematoma na desnoj strani lica. Da stvar bude još gora od udarca prsima u cestu sad se nemogu nakašljati, kihnuti, nasmijati ili udahnuti punim plućima.
Što je najsmiješnije pao sam s bica pri brzini od 6 km na sat. To je prosječna brzina hoda malo višljih osoba, a na hitnoj su mi rekli da bi po ozljedama prije zaključili da sam pao pod kamion, haha. Meni bitno da bicu nije ništa ;).
Eto tako ja završih još jedni bikersku sezonu u zavojima, gazama, sa imobilizatorima po prstima i polupokretan. Ali da nebude sve crno i dalje mogu smotati pljugu bez ičije pomoći, evo za 15 min ovakav kljakav sfrkao, a sad ću da testiram kako ova natučena pluća reagiraju na dim.
Peace brothers, sad sam na bolovanju do daljnjeg, juhuuuu:banana_rasta:.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Jesi li siguran da si vozio bicikl?:D Ako ništa odmori uz motanje pljuga. Želim brz, lagan i siguran oporavak uz mnogo dima.:spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

chaktus

Aktivan Član
16.12.2015
120
290
63
54
Moji ljubimci u koloritu ;)
2vshydz.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Haha, svaka čast Ven za offroad pothvat po tom blatu :thumb:. Ja probah danas, dođem na ulaz u šumu i predomislim se kad sam ispitao sićuejšen. Al sam zato poderao 94km po cesti u nešt više od 5 sati aktivnog pedalanja. Kakav lud dan usred zime sa temperaturom od 18 stupnjeva bilo bi šteta to propustiti ;) .
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
No Joke,ma ovaj offroad se nije desio ovih dana nego prošlu jesen.Sada bi to bila nemoguća misija,obzirom na količinu oborina zadnjih dana.
Iskreno rečeno ... nisam sjeo na biciklo ima dosta dugo :)
Neka prvo malo otopli i neka se osuše putovi pa ćemo onda :D
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ma dajte... Ja danas vidim sunce i 18 stepeni... Otopio se snijeg. Duva jugo,nosi krovove... Upadnem u garazu... Eh... Prazna prednja guma. Naduvam (naravno samo gumu jer sam sinoc poduv'o zadnji top) i nije izdrzala ni 10 minuta. Jeb'ga... Moram kupit novu unutrsnju. Crkla izgleda od stajanja i zime. neka kineska valjda...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
No Joke,ma ovaj offroad se nije desio ovih dana nego prošlu jesen.Sada bi to bila nemoguća misija,obzirom na količinu oborina zadnjih dana.
Iskreno rečeno ... nisam sjeo na biciklo ima dosta dugo :)
Neka prvo malo otopli i neka se osuše putovi pa ćemo onda :D
Jao kako si se naduvao, gasiš džoju na lulu upravljača i još ga stavljaš u džep.:D Paranoja da šta ne zapališ ili da neko ne nađe opušak? A ne znam kako niko nije primjetio komentare tipa: "Stvarno se želim spustiti 10 m u slobodnom padu" ili "Da li desno ili lijevo?" :lol:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ajde barem netko da ima ripnjace i da ima blata po njima.
Alergican sam na ove hipstere kaj daju soma eura za bajk sa gumama debljim neg na mom autu a sa asfalta nisu sisli nikad.
Ne shvacaju da je 5x teze pedalirat na asfaltu sa ripnjacama nego sa city gumama.....glavno da pise michelin ili schwable i da su ripne sto vece pa onda sa bajkom od crnomerca do trga :D