My first grow [3xdomaje] --> OUT2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.04.2014
11
25
0
Pozdrav vutraši ;)

evo i ja san se na savjet prijatelja oslonia na prijedlog otvaranja dnevnika, čitao sam malo forum, pravila ponašanja, razne načine održavanja biljoza i eto.. malo sam zakasnio s dnevnikom ali važno da sam ga otvorio pa da se nađe neko ko će mi uvalit koju kritiku, savjet, ili bilo kakvu pomoć u vezi growanja, unaprijed hvala

evo kao što sam naslov kaže radi se o 3 domaća sjemena jedne jako dobre smijaćice i nisam mogao odoljeti da im ne osiguram život na ovom prelijepom suncu, jer kako se kaže, kakva majka takva kćer :)


slike objavljujem kroz par satii idem se sada razveseliti s veselom družinom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zečetinadebela
18.04.2014
11
25
0
Puno hvala svima! :)

evo ih svih 3 na početku (5.april)



na dan presađivanja, jedna mi je ostala bez jednog lista preko noći, vjerovatno je neka životinja dovukla svoje dupe do nje :/



7 dana nakon presađivanja (18.april)

1.


2.


3.



Sve tri se izvrsno bore s raznim vremenskim i ostalim neprilikama, za sada sam zadovoljan a nadam se da ću takav ostati i do kraja

Pozdrav svima do sljedećeg update! :D
 
18.04.2014
11
25
0
Hvala svima puno! Sretan Uskrs svima! :)


@kanabis kid - koristim zemlju sa sajta (crvena zemlja) + PLANTELA LIST




naime imam problema s ovom cetvrtom domajom,ona nije posadena vec ostavljena u pitaru i nisam imao namjeru nju stavljat u dnevnik jer nisam imao slika od nje.naime neki je problem s njom ako malo pogledate na slikama vidite da joj listovi pocinju bit zuti.trebam savjet pomoc bilo sta..
 

Prilozi

  • 4.jpg
    4.jpg
    59,6 KB · Pregleda: 0
  • 4..jpg
    4..jpg
    61 KB · Pregleda: 0
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX