My first grow - domacica (zvucnik-box) :)))))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
jasno mi je da neces muskatle uzgajati al mi nije jasno zasto nastavljas novi grow koji nije ni krenuo u temi staroj 5 godina koja usput nije ni zavrsena. frend, to jednostavno receno nema smisla. ajd kazi, sta je problem da otvoris novu temu u dnevnicima i odradis ovaj grow od pocetka do kraja kako treba, kog ce ti nastavak na 14 strana teksta od pre 5 godina. to nije praksa niti se to radi. nezavrsen dnevnik ide u nezavrsene a novi dnevnici se otvaraju u dnevnicima unutrasnjeg ili vanjskog uzgoja, stvari su jasne i jednosatvne, a meni je stvarno zao ako nemas sta palit, no znas da tu ne mogu pomoci. i iskreno mnogo si dosadan sa tim vredjanjem, sta ja imam sa tim, zasto nisi prijavio kada se to desilo. nemam vremena niti vidim svrhu citanja 14 strana nezavrsenog dnevnika da bih video da li neko nekog vredja u skoro 300 ispisanih postova od pre 5 godina, to je proslo vreme a ako te sada neko bude vredjao izvoli prijavi ako vidis da niko od modertatora to nije primetio i stvari ce biti sredjene


edit:
"NAPISAO SAM DA SE OVAJ DNEVNIK PREBACI U ZAVRSENE jos davno jer sam napravio novi box."

ajd probaj da pogledas razlike izmedju dnevnika koji su zavrseni i onih koji nisu, mozda skontas zasto ovo nije u zavrsenim

Druze nije problem meni otvoriti novi, to bi i uradio, nego je bizo rekao da ce prepraviti naslov, da ne bi otvarao novi, jel sad shvatas sta je u pitanju.. Trebate se vi izmedju sebe dogovoriti kako cete raditi, nisam ja kriv ako sam napisao high report i zavrsio sa jednim growom i rekao da se stavi u gotove, medjutim nije stavljeno, i iz tog razloga nisam odma otvorio novi, jer je ovaj nezavrsen, i taman kad sam se ipak odlucio da otvorim novi bez obzira sto ovaj nije gotov, bizzo je rekao da ce prepraviti naslov, neki postovi su nestali, i doslo je do nesporazuma, ja se izvinjavam opet ako sam nekoga uvrijedio i uradio nesto sto nije trebalo, mada su mene provocirali ali sam opet iskulirao... I nikog nisam uvrijedio, ma joj nemam vise volje da se raspravljam, glupa nam je ova sva diskusija ali eto, najbolje nek ovo neko ovo obrise, ja se necu ljutiti nimalo, cak ce mi i odgovarati, a ja cu mozda otvorit novi. PEACE!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ovaj ide pod ključ.
Ako imaš grow u planu otvori novu temu u dnevnicima.
Ako se dogodi da se ne kontate, zbog toga
nema potreba po nervozi!

Samo opusteno:):cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.