My first grow - domacica (zvucnik-box) :)))))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Nisi ti procitao izgleda ni pravila ovog foruma a kamol i sta drugo :), a da si procitao moj dnevnik ne bi pitao da li su to stedne sijalice.. bash si se predstavio u finom svjetlu ,ne palim se na te uvrede uopste, a nadam se da ce moderatori uraditi svoj dio posla, pozdrav i prijatno.
 
04.07.2009
9
0
0
35
m4r3 je napisao(la):
Nisi ti procitao izgleda ni pravila ovog foruma a kamol i sta drugo :), a da si procitao moj dnevnik ne bi pitao da li su to stedne sijalice.. bash si se predstavio u finom svjetlu ,ne palim se na te uvrede uopste, a nadam se da ce moderatori uraditi svoj dio posla, pozdrav i prijatno.

u svetlo se uopste ne razumem oko tih W,V ili K,zato te pitam a tebe sto je mrzelo da napises jesu stedne ili nisu stedne je krajnje jadno do tebe...glumis veliku nadmenost kao procitaj sto ja da ti kazem...
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Buraz imas sve napisano,malp potrazi i naci ces sve.I nedavi druge ljude.
 
04.07.2009
9
0
0
35
sto ga ja davim lepo sam ga pitao a on se kurci nesto kao prica da mene mrzi da procitam,mogu da se kladim da sam procitao vise od njega,on je seronja ne znam zasto ga branis vidis da je kreten,kurci se puno...
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
A koja ti je svrha šta si pročita više od njega? ccc...
Ako si pročita dnevnike, onda si mora pročitat i koju rasvjetu koristi.
Ispada da nisi ništa pročita; sorry, al tako zvući.
Malo bolje "prouči" textove i dnevnike po forumu...sve, al baš sve ima na forumu.
Peace :hippy:
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Na pocetku dnevnika u 3. redu pise ti da su stedne sijalice,tako da ispadne ili da neznas da citas ili da si corav.Eto zasto branim coveka.Zato nedavi nego citaj ili kupi naocare.
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
hahaha...tako je svima bilo,ja sam isto prvo pitao pa posle citao heheh,ali to samo u samom pocetku,idi vidi moj dnevnik pa ces videti sta je neznanje :p
Svi su u pravu m4r3 ne glumi nikakvo ludilo,a i sto bi ti neko pisao i davao sve na tacnu kad ti o5 neces da skontas!??
m4r3 fensi ti je biljcica :)
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
Linkin Park je napisao(la):
sto ga ja davim lepo sam ga pitao a on se kurci nesto kao prica da mene mrzi da procitam,mogu da se kladim da sam procitao vise od njega,on je seronja ne znam zasto ga branis vidis da je kreten,kurci se puno...

ako imaš tolko vremena pizditi i svađati se, onda bi trebao imati vremena naći na forumu što te zanima
ideš čovjeku spamati dnevnik i ispitivati pitanja koja tu ne spadaju, i onda se još nešto buniš i svađaš
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ma no comment!, jbt sad ja ispadoh seronja, i kreten, a ti mene vrijedjash haloooo ! :S al ja se ne spustam na taj nivo .. pogledaj malo sve moje postove i na ostalim dnevnicima i vidjet cesh da sam pomagao ljudima onoliko koliko je u mojoj moci ali onim ljudima koji NE zele sve na tacni kao ti nego ljudima koji se trude i koji zele da postanu pravi grooweri.De se malo skontaj ,sa tim uvredama i takvim rijecnikom necesh daleko stici ni na ovom ni na bilo kojem drugom normalnom forumu.Pozdrav.
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
Linkin Park je napisao(la):
Planiram da napravim slican box kao sto si ti imao na pocetku samo malo veci negde da visina bude 80cm,sirina 40cm i dubina 40cm,interesuje me da li bi moglo da bude dovoljno osvetljenje od 4 stedne sijalice od po 100W ili da ubacim 4 od po 200W,u box-u bi bila samo jedna boljka...molim vas odgovor,znam da ima negde na forumu ali nemam vremean stvarno da trazim,ovde je lakse kad vidim da se ti vec razumes sa osvetljenjem i vec ce sad da ti bude 3 grow pa sigurno imas dosta iskustva...
hvala unapred...

4 štedne sijalice od po 100w? 4 štedne sijalice od po 200w? prvo, ne znam da li uopće postoje od 100w (čisto sumnjam, koliko ja znam samo od 125)

osim što bi te 4 sijalice od 200w došle nekih 200€ ili više ne bi uopće ni stale u taj tvoj box :)

na taj prostor je dosta štedna od 125 ili 4-5 onih od 23-25w

inače, kao što si mogao shvatit iz reakcija "kolega" dnevnici nisu prava mjesta za ovaka pitanja, a mogao bi i pripazit na rječnik

lijepo podsjeti podforum unutarnje uzgajanja i tamo imaš većinu toga napisano, i lakše je to prolistat nego da, bez uvrede, ovdje ispadneš glup i nepristojan jer da si pročitao tih 5-6 dnevnika ne bi pitao ovakva pitanja

kažem, na tom podforum imaš sve fino napisano i to većinom sve strpano u stickyima, od rasvjete, zemlje, biljaka pa do CO2 generatora i sličnog...

pozdrav i sretno
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
CaNnabisCole je napisao(la):
hahaha...tako je svima bilo,ja sam isto prvo pitao pa posle citao heheh,ali to samo u samom pocetku,idi vidi moj dnevnik pa ces videti sta je neznanje :p
Svi su u pravu m4r3 ne glumi nikakvo ludilo,a i sto bi ti neko pisao i davao sve na tacnu kad ti o5 neces da skontas!??
m4r3 fensi ti je biljcica :)

Nije bash svima, ja sam prvo procitao pola foruma pa tek se onda bacio na posao, i ako mi kasnije nesto nije bilo jasno to sam pitao, a i ti si postavljao neka normalnija pitanja, imash svoj dnevnik i sto je najvaznije nisi vrijedjao nikog...

Hvala.
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
ne m4r3 nisi me skontao lepo,ja sam mislio da je svima tako bilo niko nije znao nista sa samog pocetka...(a ko je prvo pitao pa citao to stvarno ne znam)mada je istina za mene da sam prvo pitao pa posle citao ali jbg kad bi sve lakse da odradim.A cak i kad mi je neko nesto rekao ja nisam skapirao odmah,polako ucim sve vise i vise ne mozes krenuti da kopas sa 2m dubine a da pre toga nisi iskopao tih 2m da bi nastavio dalje =)
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
ja se sican svog pocetka 2006 godine. prvo sam cilu zimu citao ovaj forum pa tek par pitanja postavio. a ovi novi dodu i odma gluposti pitaju
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
ranrom to si upravu mnogi postavljaju pitanja mrsko im citati al mnogi od ovih novi neznaju se snalaziti na forumu pa pitaju sve i svasta i misle samo ubacis sjeme u zemlju i eto hedova,mislim da na svako pitanje ima po 10 odgovora al je i to nekima malo pa opet pitaju,
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
HazeSeeker je napisao(la):
m4r3 ima li kakih novih radnih pobjeda?

Malo sam pauzirao, imao sam obaveza, a sad ima dobrih shema i dobre kvalitete za kupit i to dosta jeftino pa mi je iskreno bilo malo i mrsko xD, uskoro cu u veliki box (onaj sa neonkama) ubacit hps 250 w, a prije toga cu odradit josh 1 grow u ovom zvucnik-boxu, et bash juce sam stavio sjemenke na klijanje od neke vrlo opasne sative sa ulice ,miris me podsjeca na neki skunk mada nije cisti skunk, mozda nesto ukrstano sa skunkom, a high je slican skunku.Posto sam izgubio fotoaparat a i mob ovaj sa boljom kamerom je u defektu, bit cete obavjesteni samo slovima zasad :D, u svakom slucaju bit ce slike dok dodje do cvjetanja... PEACE.
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ja mislim da ti ovaj post nisi pisao nenaduvan :sun2:
salji slike ASAP

sad cu i ja da zapalim :leafblunt:
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
3 biljcice su vec 2-3 cm visoke, 1 je ova skunky sto sam spominjao, jer mi je samo 1 sjemenka od tih proklijala :(, a druge 2 su iz neke mostly indike isto ulicnog porijekla i nimalo loshe.. napreduju fino rezim je 16/8 za sad.Nesto kontam da li da radim SCROG posto je to malo zeznuto sa ovim da nazovemo "lutrija" sjemenom jer mi je box mali a sjeme nije feminizirano i onda moram najmanje 3 biljcice imati da bi sigurno 1 bila zenka (al opet nije sigurno) koju treba presadit u veliku saksiju posto mi 3 takve vece saksije ne mogu ni u snu stati u box, moram ovako radit jbg.. sta mislite da li da stavim na 12/12 pa ako budem imao 1 zenku da je presadim ,vratim u vegetaciju i primjenim SCROG ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.