My first grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
Lumilux je napisao(la):
Pozdrav svima!!
Puno visim na ovoj stranici :icon_lol: i mogu reci da je informativna.
Tako da sam se i ja bacio u rad.Svega je bilo indoor i na kraju outdoor.
Vrsta nebih znao koja je ...valjda sativa.
Evo par slikica: pa bacite kom!

http://img368.imageshack.us/gal.php?g=24838065.jpg

Zanima me kada bih mogao da je vadim ?
(jer se lose vrijeme sprema)


sativa nije a za vreme pozovite opet tarot :rofl:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
A ti ćeš nam reći po čemu si ti zaključio da to nije sativa?
Previše krivo govoriš ljudima.. aj se suzdrži ak ne znaš
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ta biljka je po mome mišljenju blago dominantna sativa.
Al pošto vjerojatno nisi vidio mnogo indica i sativa outdoor top cola ti to ne znaš.. Možda sam i u krivu...


Al stvarno.. već si par puta israo masu gluposti.. sjebat ćeš nekoga, aj nemoj ak nisi 100% ziher, bar kod ljudi koji trebaju stvarnu pomoć.

edit..
lumi, ne ti :D
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
Tarki je napisao(la):
Ta biljka je po mome mišljenju blago dominantna sativa.
Al pošto vjerojatno nisi vidio mnogo indica i sativa outdoor top cola ti to ne znaš.. Možda sam i u krivu...


Al stvarno.. već si par puta israo masu gluposti.. sjebat ćeš nekoga, aj nemoj ak nisi 100% ziher, bar kod ljudi koji trebaju stvarnu pomoć.

edit..
lumi, ne ti :D

slazem se,sativa dominira,al oped to je moje misljenje teglica mozda si u pravu al mislim da si zabrijoc,ti majti majti groweru..i ako grjesim isprika unaprjed:vb_whip:
poz..
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
prijatelju puno si zabrinut za svoju biljku al te u potpunosti razumijem svi smo mi takvi prema nasim bebicama,moj savjet ti je da se malo opustis uz dim i cekas da ona odradi svoje kad si krenuo idi do kraja jos neznas koja je sorta i neznas joj rad ako je jos uberes ranije mogao bi dobiti skroz mali postotak thc i sta ce ti sijeno ako ti treba 20gr da samo osjetis thc samo se trujes,ovo ti je moj savjet a ti kako hoces uglavnom sretno...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ostavi ti to još..
najvjerojatnije će ti se desiti ko i meni prošle godine kad sam imo malu sativu da ćeš brati oko 10. 11.

sretno ;)

edit
vadi ak počne truljenje/buđavljenje
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
je, je.. pogle mjesto di ti raste taj osuseni list, tojest pocetak lista, i vidit ces trulezzz. malo hed rasiri i sa skaricama to van izrezi
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
Ja bi to ostavio jos ovu nedelju da uhvati ovaj zadnji talas toplote i sunca... Dosta kristala ima... Cupni joj neku grancicu i par velikih listova da od stresa dobije jos kristala i pre nego sto je iseces minimum 2-3 dana pre da ne pada kisa... I onda cepaj...

To ti je moj savet... Pa ti vidi...
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ja ti mogu reč da capneš hedove koji su buđavi jel če ti se to proširit jako brzo i uništit i ovo što imaš,izreži tih par hedića koji su pljesnivi a ostatak ostavi još tjedan dana i dobro je,nije veliko zlo