My Grow From Cold Slovenia

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
odličan outdoor , ma možeš ih slobodno ubrat sve i obrati pozornost na to da ih pravilno osušiš i obavezno curing , imat češ odličnu travu samo ak ju fino osušiš i to je to

a ništa već sam ti reko da dolazim na pljugu :D
 
10.07.2008
13
0
0
35
eo malo pre sam ih obrao al ostavio sam tri poštu imaju još bele dlačice
sad ču sušit to kod kolega
i negde sva našla da ču stavit headove u škatlu i gde je temperatura oko 20 stepenjie i vlažnost manja od 60%. i 5 puta na dan se otvori kutija
ali kažite vi šta mislite i šta je to curing??( pogledo sam svigde na netu al neznam)

ananas čim osuši dođi da se napušimo :p
 
07.10.2008
4
0
0
40
:smoke18:pa zar ne kontate da je mafija povezana sa vladom uzrok suzbijanja legalizacije , oni bi pukli brdo kesa kad bi se dozvvoolliilla upootreba
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
možeš od lišća haš ili maslac napravit
a curing ti je nakon što se biljka osuši ubaciš to sve fino u tegle staklene i zatvoriš , i pustiš da stoji 2 tjedna (može i više , što više bolje) i da vidiš onda veselja

http://forums.vutra.org/unutrasnje-...-i-curing-metoda.html?highlight=curing+metoda
eo čitaj

http://forums.vutra.org/upotreba/2930-hash-pomocu-vode.html?highlight=curing+metoda
eo za haš ima i filmić s tube

http://forums.vutra.org/kulinarstvo/23-marihuana-puter-4.html
i za maslac

pretraga čini čuda

ajd pozdrav i nemoj pocepat sve prije nego se osuši dobro :)))
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
meni se cine na 90% DO BRANJA s tim da je ona ljubicasta zrela za harvest....
nenam brate ja da sam na tvom mjestu ....NEBI vise ceko , ja bi ubro pa sta bude ...ne isplati se cekat jos tjedan dva jer vrijeme je samo sve gore i gore a nece bit ni toplije a ni sunce se nece vratit do nagodinu ...tako da je moj neiskusni savjet B E R I ! ! ! ! ! !
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
e steta kako je has dobar i kako je zanimljivo ga praviti drugi put citaj!!!!! salim se samo steta..
aj reci nesto o ljubicastoj zanima me pa da se dimi i lizla slini pozzz..
 
10.07.2008
13
0
0
35
e hvala svima na svakome komenatru danas sam obrao 6 biljaku u večini one ljubičaste pošto su bile takve zbog mraza. ovaj za haš trebaš puno listova pa ču jih dati mom kolegu da malo pojedemo koji kuki. :D. sad se suše u kutiji kako sam več reko. temperatura oko 20 stepeni i mala vlažnost i napunio sam dve kutiji za cipele. za masu ču još da vam kažem a sledeče godine idem bolje sa iskustvom jer su ove posađene krajem juna.znači za 3-4 meseci je uspeo ovaj rad
nečete ništa upropastiti za smoke report ču sve da vam kažem od a do ž ;)
 
10.07.2008
13
0
0
35
smoek report:p
večinu jih jo šušim al izabro sam neke da jih probam i da nije neštvo vrlo jako. pošto je možda domači i nisam ni imao ništa iskustva i to..
baš ovako je jak da 1g nasmije laganio mene i kolega :p
ajj vozdra :D