My hps 150 low budget grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

www

26.05.2015
18
16
3
33
Evo ljudi odlučio sam da i ja predstavim grow box koji radim za zimu,odlučio sam otvorit temu da mi pomognete,nikad do sad nisam imo hps..
Znači imam jedan kuhinjski ormarić neznam točne dimenzije budem izmjerio,pa napišem..
Imam nešto para,i planiram si pribavit osnovno
Hps 150 komplet sve što je potrebno za uporabu-300kn
Ventilator za ispuh zraka 100-150kn
pc vent spojen na 12v punjač koji će puhat po biljki il dvije-30kn
tajmer-50kn
sprej bijele boje umjesto refleksivne folije 30kn
550kn
Evo to je to kj planiram kupit,imate koji prijedlog,jel treba još šta kupit,dobro gnojivo,zemlja,vaze to sve kužim,i neću šparat na tome nego nešto što bi mi olakšalo posao,npr mjerač vlage,temperature,ph metar,jel to baš obavezno il bi mogo imat u boxu posudu sa vodom za vlagu,a za temperaturu se nebrinem jer radim box za zimu?,I da pitam koje bi bile najbolje dimenzije ormarića za tu lampu,i jel treba reflektor?
Box ću krenut radit kad me vi savjetujete i kad si napravim skicu u paintu da vi vitite jel bi to funkcioniralo
 

www

26.05.2015
18
16
3
33
Tnx power,al predomislio sam se i uzimam hps i mh 70w,nemam tako velik ormarić,pa da pitam ormar je 5cm viši od kučišta od kompa,10cm širi,i 5cm dublji,čini mi se da je pisac radio u takvom sa cfl 125,jel trebam kupovat neki poseban ventilator il bi 12v iz pca mogo ispuhavat,upuh pasivan i 1 vent bi puho po biljci,inače sam sa cfl 60w uredno spaljivo biljke pa me tolko brine ventilacija,a nebi htio kupovat ventove koji neće radit svoj posao...Admini može molim vas promjena naslova u hps 70w grow box...