My Little Growe Room

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Koliko znam ph treba da bude 6,5. A te bubice ti se mogu pojaviti iz loše zemlje. Sretan grow i želim brzi mamin oporavak!:)
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
koliko kosta ova canna cure i sretan grow i brz oporavak tvojoj majci ulozio si puno para u opremu trebao si uzet i dobru zemlju a sto se tice hranjenja one dok su male imaju dovoljno hrane u zemlji za 2-3 tjedna nemoj ih hranit spalit ces ih pusti ih da se stabiliziraju sretno
 
14.03.2015
20
9
3
H
Koliko znam ph treba da bude 6,5. A te bubice ti se mogu pojaviti iz loše zemlje. Sretan grow i želim brzi mamin oporavak!:)
Hvala
koliko kosta ova canna cure i sretan grow i brz oporavak tvojoj majci

13 eura dode na amazonu sam je uzeo, imas link na glavnom postu. Je vise ih ne spricam osim s vodom. Nekako su mi malo posvjetlile, kao da im vode fali pa sam ih sada dobo naspricao. Dosao mi je tajmer svijetla prije 10 minuta, odmah sam ga namjestio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
Trebo si uzet HPS 400w, u Hempatiji sa Cooltubeom je 110 eura i jos kokos i gnojiva za to, za lampu bi dao više novaca, ali bi na kokosu i gnojivima uštedio. Ovaj put izguraj tako, ali sljedeci probaj to nabavit, isplati se, bez problema 1g+/W u takvom prostoru.
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
SRetno u grovu i izlječenju mame! Poslušaj samo sve savijete kaj ti je ekipa rekla i bit će to bomba!:djede:
I nek je što više ženskih!;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Buffalo
14.03.2015
20
9
3
DSC_0115.JPG DSC_0116.JPG DSC_0094.JPG Ok ekipa, blizim se kraju sa uzgojem. Sorry sta nisam bio aktivan - zivot...
Dakle nije me bilo mjesec i pol skoro sa mojom djecicom, mama je pazila na njih, kada sam dosao doma, 2 od njih su bile muske (ova 3 slika) pa sam jedva stigao da ih ubijem... Mozda sam ih mogao sacuvati za sjemenje da jedemo sa salatom, otom potom... Treca je curica, mala je, skratio sam joj prebrzo svijetlo sa 18 na 12... ona je treca izrasla, nju sam naknadno posadio jer mi je jedna bila (bile su tri na pocetku) pukla pa posto sam htio 3 nju sam zasadio kad su ove bile vec 15tak cm velike... Poceli su mi se listovi susiti odjedan put, nisam znao zasto, mozda nit sada ne znam... Ono sto znam je da je uzela energiju iz listova da zavrsi proces zrenja, vele da je to normalno, ispravite me ako grijsim molim vas. Ja sam pomislio da nema vode, pa sam joj dao puuunoooo vode pa sam sranje napravio, ali sam je nekako spasio. Bila mi je vlaga 70%... sada pada na od 50%-60% znam da je puno ali nemam ono da kupi vlagu...
Jos tjedan dva i gotova je , mislim ja tako. Nisam bio siguran vec sam zaboravio kakvo sam sjeme narucio, bit ce da ocito nisam narucio femi sjeme, jebi ga, ne pamtim to, a mislio sam da jesam...
Sve u svemu, moj prvi nadajmo se jos malo pa uspjesni growe, hranio sam je dobro, ima gore negdje u postu sam stavio hranu i sliku... sa cim je hranim, imao sam bube na pocetku ali sam ih se rijesio sa (isto sam stavio gore sliku ili link ubojice) preporucujem to svima...
Na redu je sada kada zavrsim prvi growe ocistiti growe room, i krenuti ispocetka, ovo ocito nije dovoljno za ulje... heheh
Nema veze bit cemo sretni. :) Moram samo jos novu lampu kupiti jer se bojim da mi ova ne krepa u sljedecem groweu...
Sta jos da nadodam,.... nisam koristio crveni i plavi spektar, koristim samo plavi koji sam kupio na amazonu i dobro je....
Recite mi nesto na ovo molim vas, Gdje sam pogrijesio?
 

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
14.03.2015
20
9
3
Pozdrav svima...
Evo, 4 mjeseca nakon, imam prvu berbu.
Katastrofa, napravio sam toliko pogresaka da ne znam nit dali da ih pisem...

POGRESKE:
Ostavio sam biljku mjesec dana samu, nije bila sama, mama ju je pazila ali nakon tih mjesec dana kad sam dosao doma, bile su u boxu 2 muske biljke i jedna koja tada mozda jos nije bila oplodena.
Ostala je dakle samo ta jedna...
Sve je bilo super do kraja 3 mjeseca kada je prestala rasti...
Ona je pocela bujati, skratio sam joj svjetlo na 12/12 pa kasnije na 8/16...
Previse vlage u zraku....
Listovi su unazad mjesec dana poceli zutiti, mislio sam mozda sam joj stavio previse vode, previse nutrijenata, nisam provjeravao PH vode... mozda je zbog "sranje" od zemlje koju sam kupio....
Danas sam je pobro jer nemam vise strpljenja...
Dobio sam malu biljcicu sa ne razvijenim u potpunosti budovima, i kad sam je isao sisat, primjetio sam ispod budova 2-3 sjemenke na svakom budu..
I sada, sta je musko, zensko, hemafrodit, transexualac....
Bilo kako bilo stavio bih slike al mob mi je crko, stavim danas-sutra slike od onoga sto sam pobrao....

REZULTAT:
Naucio sam da je jako vazno mjerit PH vode, i vlaznost zraka te je ne previse zaljevati... I naravno ne ostaviti je bez nadzora....

NEXT:
Pripremam box za ciscenje prvo, pa kroz tjedan dana sve pocistiti pripremit novu sadnju. Jos imam oko 5 sjemenki koje sam bio narucio. Plus ove nove... Sta s tim novima, jesu i one dobre za sadnju?

I tako.... Za iskustvo je ok, Nisam zadovoljan, nisam dobio ono sta mi treba za sta mi treba ali ide nova tura uskoro....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310