Myspace???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Vutragenjo tebre, internet nije lichni zivot...to je virtuelni svet...myspace pogotovo...od koga se vi krijete uopshte???
Od sebe samih???
Ne razumem....ali bash ne razumem...
 
22.10.2007
8
0
0
34
Vutragenjo je napisao(la):
Bilo bi prilicno glupo da neko podjeli svoj licni zivot sa cjelim duvackim forumom...:read:

To Za sPacE nEmA vEzE sA TvoJim LiChniM ziVoToM, jEr dO tEbE kAo oSobE jE daL' cE nEkO zNaTi sHta jEdEsh, koGa jEbEsH, kAkVu vAriSh, s' KiM ZiViSh i miLioN oStaLiH stvAri, a nE dO nEtA... AkO ti Si tAkAv dA MozEsh PriChu svOg ziVotA da DijELiSh sA oNiMa koJe znAsh i kOje nE znAsH, to cEsh rAdiTi i u VirTueLnoM SvijEtu i Ochi u oChi, a AkO niSi tAkAv- DrugA spiKa.... :thankyou: ZatO sE opUsTi i mOJnE sE tiLtaSH BeZ pOtrEbE... ChuJ, nAjboLje dA svOj LichNi ZiVoT dijeLiM sA NeKiM, JedvA gA dijeLiM i oVaKo, a nE joSh i pRekO nEtA.... JedNostAvnO PO InDiVidUi ... SkuLirAj ...:popcorn:
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Ja nisam ni procito jer su me zapekle oci vec u prvom redu, al mora da je zanimljivo štivo dok si ti uspio procitat :)
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ledo je napisao(la):
Ja nisam ni procito jer su me zapekle oci vec u prvom redu, al mora da je zanimljivo štivo dok si ti uspio procitat :)

Nije zanimljivo, zajebao se ko i ja 2 puta pa isao citat. Kasnije samo preskaces postove... :D
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja mislim da su svi koji aktivno prate forum stavili MaRijU na ignore
jer je prvo nekultura takav način pisanja
drugo krajnje ne interesantno
i bole oči dok čitaš
tako da će marija pisati za goste jer je članovi ne vide
a baš je u fazonu :angry015:
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
xd..ma mene nervira i onaj facebook...fkt ne kontam svrhu toga..zajebancija, kazu mi? kakva...wtf?marij@... zena ima nerve, velike i teske xd
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
i moj kad smo vec na blogovima ..aktivan neko vrijeme.
nego...ja neam my space...adda-la bih te al iam samo facebook (i to ne bas aktivan -.-)