Myspace

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.02.2008
14
0
0
35
strasiladbk.blog.hr
e ovako ako itko moze pomoc...pravimo o bendu na myspaceu...uglavnom vec smo bili pravili jedan put pa odjebali...nego sad su nes promjenili sto se tice pravljenja profila uopce neznam gdje da pocmem...kad se logaš gdje treba ic u blog(ono u control panelu) ili Profile Editor...samo Profile Editoru mi izbaci neka sranja gdje se nemicem s mjesta barem da mi neko rece kako sredi backgraund
HITNO:crash::crash::crash::sad2:
 

Anarhoster

Aktivan Član
22.10.2007
100
8
18
45
Pa ako ste vec registrirani onda na pocetnoj stranici imas edit profile i tamo uredjujes sve. Interests and personality...
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
vidi ovako, prvo odes na google, upises myspace layouts, nadjes lejaut koji ti pase, kopiras kod, odes na majspejs u profile edit i pastas kod u about me sekciju...
i imas dizajn koji si odabrao.
opet, mozes napraviti svoj layout, ali ti je za to potrebno malo znanja htmla ;)
 
29.02.2008
14
0
0
35
strasiladbk.blog.hr
jao ne kontate me ja sam vec jedan put napravi myspace profile o bendu i izbriso ga....sad ,nakon godinu dana doso je neki izi vej za napravi profile meni treba info samo gdje da pocmem kao sto sam reko kad se logaš gdje treba ic u blog(ono u control panelu) ili Profile Editor...samo Profile Editoru mi izbaci neka sranja gdje se nemicem s mjesta