N.N. automatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gedža

Aktivan Član
Znam da je CocaCola losa, i da ce samo da naskodi biljci, ali mislio sam bas u kraj cvetanja da dodam malo zbog ukusa. Nego danas sam gledao biljku i nesto razmisljam da li da je vratim u box ispod HPS 110W, na rezimu 12-12, a i tu je jedan list koji mnogo smeta, zbog njega mi se jedan vrh izduzio, i mislio sam da ga odsecem. Plasim se da ne napravim hermafrodita.

Dajte neki savet. Ako je moguce stariji i iskusniji clanovi, ali ni savet novajlija nije na odmet.

Hvala!!!! :kiss:
 

Gedža

Aktivan Član
26 Dan

Biljke su slikane juce, ali nisam stigo da ih izbacim, jer sam se napio i bio u nekoj guzvi.

Ovo je zenka koja se sunca na terasi
dscn4128copy.jpg


I sa strane
dscn4129copy.jpg


Odradjen LST i za koji dan cu da je prihranim nekim tecnim djubrivom za cvet, jos nisam kupio pa ne znam ni koje ce da bude. Mislim da cu uzeti Substral.

Ovo su mudonje u plasteniku
60626937.jpg


Veci
dscn4133copy.jpg


I manji
dscn4135copy.jpg


Svaki savet je dobrodosao!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
šta na analizu? šta bi te rođeni otac prijavio policiji?
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Sad ti nema druge nego priznati i obećati da nećeš više.Baš šteta, super su krenule.Srećno sa starim.
 

Gedža

Aktivan Član
Situacija je sledeca. Danas sam bio na faks a cale usao u plastenik i nasao, usao u kucu i kenjao kevi kako zna da sejem a njemu ne govori i hteo da zove muriju, kaze keva da ga je jedna ubedila da ne zove. Moja prica je da sam seme nasao u hrani za hrcka i da je ovo industriska.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
e jbg. prilicno si se opustio... muske si trebao pocupati a curu zasaditi nedge vani... ako imas jos semena nadji neki sajt i zabi direkt u zemlju (eventualno nek ti proklija u maramici), ima jos vremena... i mani se takvih experimenata na posedu i pred ocima matoraca, sad si i kevi napravio sranje jer si od starta mislio da matori nema pojma, nemoj se zezati vise... i pazi di sadis, nisu ljudi bas tako naivni i n eupuceni kako se mozda cini ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
kakva sad murija, jel ti murija bila u kuci... sta sad pricas, pa nije matori toliko bas blesav da sina prijavi muriji, malo se istutnjao, pokazao autoritet i sad ga vise ne provociraj... a box ti na zalost i tako vise ne treba... sad nakon ovog excesa ne bi imao gde sa njim, jbg. udri outdoor al na sigurnoj udaljenosti ;)
edit:
a prsti, naravno da mirisu, biljke su bilo skoro mesec dana stare, pune sokova i u cvetu, jbg. teraj iz pocetka
 

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
tako sam i ja umalo najebo.. stara uletjela uvece u sobu u ormaru bio boks.. i ono nesto svijetli slabo sam odradio ligth trapove.. i zove ona starog.. u roku od 30 sekundi 4 biljke su bile ispod kreveta.. sva sreca da sam imao kivi unutra :D tako da sam se izvukao .. ali indoor vise nikad necu radit.. barem ne dok se ne uselim u svoju kucu .. nemoj se bedirat .. malo se stari raspizdio ali proci ce ga.. nije ni on lud da mu cijelo selo zna da mu je sin diler ili pitaj boga sta sve ljudi znaju rec.. i drugi put pazi se znam o cemu pricem.. outdoor i pici brale ;) .. sretno i javi kako je sve proslo
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
šteta prijatelju.. imaš vremena pukni van i btk.. čim dalje od ljudi, nađi dobar sajt nemoj sad odustat:) peeace
 

Gedža

Aktivan Član
Ova godina je za mene zavrsena sto se tice grow-a. Nemam semena a da narucujem mi je kasno a i ne znam sta bih narucio, box je polomljen a nov nemam gde da stavim. Izgleda da cu i ove godine ostati bez svoje biljke. :icon_sad: Vama svima hvala na pomoci i savetima. Najjaca ste organizacija i samo tako nastavite. Moje sledece javljanje ce biti otvoreni grow a to ce biti kada nadjem seme i kada bude bio pocetak sezone za out. Do tada vam zelim sve najbollje!
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Pa nemoj biti lud... Nije ti jos kasno za out.
Ako do pocetka 6. cak i kasnije dodjes do
nekog sjemena stavi u zemlju, bit ce nesto od toga.
Nije ti jos kasno, samo naprijed.
 

Gedža

Aktivan Član
Da zavrsim dnevnik sa malim zakasnjenjem. Shupa sa drvima za ogrev je bila zakljucana neko vreme i ja nisam imao sa cime da slikam ostatak box-a. Danas je uspesno izvedena akcija slikanja i spasavanja onog sto je ostalo (par prekidaca, i bravica)

Evo slike
scaled.php


Planiram da napravim jedan PC box ili u komodici za posteljinu. Tada me nece provaliti niko. Jedina prepreka je tih ventilator (besuman), i nadam se da cu naci i kupiti ga. U mom gradu ga nema. Hvala svima na pomoci!!!!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
au jeb****, baš ti je stari razvalio box...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.