n00b

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
MARCHI je napisao(la):
evo oprostite mi ako je ovo vec netko pitao...kolko sam vidio nije:S
to je nekako individualan problem iako mislim da ga imaju i drugi...

naime, jeli normalno da se prilikom prvog puta pusenja skunka jave takve halucinacije i takva tjeskoba i paranoja da je to nezamislivo. ZAbrijo sam da me prijatelj zeli ubiti i pobjego sam od ekipe...po putu sam vidio crne macke kako me slijede i stalno sam imao dojam da me netko slijedi...eh sad, dali je to normalno neznam.
Zato sam se obratio vama starim vukovima:D

pls help
hahahaha pa šta se buniš :D
ja pušim travu samo zbog takvih efekta...
par puta sam pušio s nekom ekipicom "travara" pa kad ga pitam šta mu bude kad se napuši nezna reć :D jer mu niš očito ne bude osim što se malo smiri.
trebala mi je skoro godina dana prakse(s tim da sam rijetko pušio možda svaka tri tj)
i hašiš kako bi dosegnuo stadij šizofreničnosti da mi trava počne tako djelovat.
ugl mi je poboljšana vizualizacija,osjećam neki isti ritam u svemu što se događa,sjebu se proporcije malo,personificiram sve podražaje :D i dolazim u hedonistički raj otkrivenja potpuno nove dimenzije osjećaja :D al ga serem(mislim na stil),ali ponekad kad sam u dovoljno mračnom prostoru u kojem se ipak nešto vidi mi se znaju pričinjavat stvari recimo jedanput sam sve gledao nefokusirano a na frendovom licu je bila hrpa malih lica njega koja žele izać van,u valovima sam čuo nekakve uspavanke(suptilno) i na bijelom zidu svjetionika sam vidio crvene obrise
(i frend je potpuno isto doživio)...mislim nije to pravi trip :D al za travu je prilično jako.jer jedino na tom mjestu na obali koje je skriveno od ljudi i do kojeg moraš doć kroz šumu uspjem tako snažne efekte dobit inače mi trebaju inormne količine za isto :D
samo je jako nevjerojatno da si uspio prvi put takve efekte dobit :D
da nije to možda autosugestija bila? :D

a ako nije autosugestija moraš se samo riješit paranoja i bit će ti super na travi :D
...evo kako sam ja riješio kad sam imao period paranoičnosti.
napušio sam se ko mala svinjica,i sam išao kroz šumu doma put je dug oko tri km postajao sam sve paranoičniji dok ta paranoja nije dosegla vrhunca i valjda se istrošila kao osjećaj,nestala...kad sam izašao iz šume sam imao osjećaj kao da sam doživio katarzu.sad isto znam bit paranoičan
ali to je ono minimalno što je teško izbjeć.ali sad me ne jebe paranoja već pijato kojeg stalno čujem u pozadini da bahato kukuriče...mislim da ću po uzoru na ovu katarzu morat otić u kokošinjac ili tako nešto...

edit:a sad nakon svog ovog sranja što sam napisao mogu ti reć što se najvjerojatnije dogodilo..."frendovi" su ti zapravo bili hrpa civiliziranih kanibala koji su te željeli napušit
kako bi se opustio(da meso ne bude žilavo) ti si zbog odlične intuicije pobjegao od njih j na putu si naletio na pet crnih mačaka koje su zapravo bile pet crnih mačaka sa bijelim vrhom repa...imao si osjećaj da te netko prati jer si se nalazio na takvom mjestu da je tvoj glasni hod stvara jeku.
 

Loa

31.07.2008
7
0
0
35
Da ne otvaram novu temu, pitat ću ovdje. Nadam se da pitam na pravom mjestu :icon_smile:
Nisam baš neki ljubitelj pušenja makar tu i tamo s prijateljima zapalim, više volim jesti hranu sa travom:spcartman:. Zadnjih cca. pola godine u ZG ne mogu pronaći travu, samo skank i shit pa me zanima dal se može s time kuhat?
 

Loa

31.07.2008
7
0
0
35
Vutragenjo je napisao(la):
a odakle ti loooova frajeeruuu

Ako je ovo bilo upućeno meni, nisam frajer, ženskog sam spola :)
Nikad nisam za sebe kupila travu, imam sreće pa je svaki put dobijem od nekog. A ako kuhamo, ja kuham, drugi nabavljaju namirnice
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
kaj si normalna..radit od shita maslac? di je tu onaj fun pusenja hasha..dok ti cijela usta nisu smolasta od toliko preeeeeeeeeeeeeeeeeeeefinog dima...
 

Loa

31.07.2008
7
0
0
35
Yami_Raziel je napisao(la):
kaj si normalna..radit od shita maslac? di je tu onaj fun pusenja hasha..dok ti cijela usta nisu smolasta od toliko preeeeeeeeeeeeeeeeeeeefinog dima...

Da, i pluća su ti takva. I bez toga imam problema s plućima koja su poprilično uništena pa bi ipak radije radila maslac
 
04.08.2008
5
0
0
42
Pozdrav!

Pošto vidim da je ovdje svaštara i svi "da nebi otvarali novu temu" pitaju ovdje pa ću i ja praćen tim primjerom da nebi otvarao novu temu pitati ovdje.
Ima li ko iskustva sa narudžbama sjemenki iz ovog growshopa? Da li to može kod nas (ja sam u BiH) da stigne bez ikakve frke? I ako je neko već dobio takvu jednu isporuku, može li par rečenica iskustva sa tim sjemenkama - jesu li 100% uspješne biljčice?

Hvala!
 
07.02.2007
7
0
0
37
Ja kada sam prvi put pušio baš skunk.
Mene su halovi pucali, ali ne toliko koliko tebe.
A ja inače kad se bas dobro naduvam onda imam osječaj da me netko prati.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
GRASSKO je napisao(la):
Pozdrav!

Pošto vidim da je ovdje svaštara i svi "da nebi otvarali novu temu" pitaju ovdje pa ću i ja praćen tim primjerom da nebi otvarao novu temu pitati ovdje.
Hehehhehe to haveru svi jer kontaju da će im se post (tema) ili obrisati, ili da će možda biti kažnjeni :)
jbg, moderi rade svoj posao extra :) he heh he heh
GRASSKO je napisao(la):
Ima li ko iskustva sa narudžbama sjemenki iz ovog growshopa? Da li to može kod nas (ja sam u BiH) da stigne bez ikakve frke? I ako je neko već dobio takvu jednu isporuku, može li par rečenica iskustva sa tim sjemenkama - jesu li 100% uspješne biljčice?

Hvala!

Što se tiče sjemenki, u BIH dolaze rega, u SA normalno isto kao pismo, 14 dana od narudžbe (iz bilo koje "bankseeds"), isprobano više puta i imaš sve samo valja to naći i pročitati, bilo je davno priče o i kako naručiti.... (možda će ti to biti sljedeće pitanje?) :)

A jesu li uspješne, to zavisi od tebe naravno. Dobiješ ono što naručiš, (nekad dobiješ i gratis npr 2-3 još vrste po jednu ili dvije sjemenke) još ako naručiš feminizirane, onda ti je 99% sigurno (tako tu negdje....) da će biti ženka.... mada i ove koje naručiš, od 10 uvijek računaj omjer 1:1 (ili pola - pola) pa ako bude koja više super. Najgore je krenuti to sam uvijek govorio, i gledajući je kako raste, pa cvjeta .... eeeeee
Ali kao što rekoh, za ovo bi mogao dobiti -5 ili više zbog ne korištenja pretrage, jer sve je objašnjeno samo treba naći, kako naručiti, kako platiti, kako dolazi i ostalo :) he heh eh he :) ali pošto sam se trenutno "razobado" (jooo jesam ovu izvuk'o :) ha hah ) trenutno se našiljio ko mljaze, (hebo te, ne mogu da sastavim normala rečenicu sviju mi....) hehe heh he
šta ono htjedoh reći,.... ???????? :ludaci_lol: jah'
Pošto sam ja prvi ovoliko nasrao, preko tast. sviju mi, kad god se našiljim, pa ću i tebi naravno oprostiti.... :)
:family1:
 
04.08.2008
5
0
0
42
Hvala u svakom slučaju!
Iako mislim da nisam zaslužio ovakve kritike i da mi nemaš šta opraštati.. Pitao sam jednostavno pitanje da ako neko ima iskustva da mi odgovori, a to što ja nisam baš nešto spretan sa ovim forumima jbg. (jebiga nisam se sjetio pretraga, nego sam onako švrljo okolo tražeći šta me interesuje).
I da, neće biti sljedeće pitanje "kako naručiti?" Potrudiću se da koristim pretraživač u buduće!!
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
sto se tice teme paranoja i to..
kad se meni to dogodi kod pusenja najbolje mi je, par puta sam s balicom zamislio da iza dvorane gdje pusimo nekad curi voda i neki covijek stoji i sve se priblizava ali od mraka ga ne vidis... ugl najdraze mi je kad se strah probudi tada, ili vozit motor pod utjecajem, prestrasno.. ali to kad uzimam samo velike kolicine.. inace mi bude samo ugodan feeling smijem se i to.. al paranoja je prava. :D