n00b

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.06.2008
8
0
0
41
evo oprostite mi ako je ovo vec netko pitao...kolko sam vidio nije:S
to je nekako individualan problem iako mislim da ga imaju i drugi...

naime, jeli normalno da se prilikom prvog puta pusenja skunka jave takve halucinacije i takva tjeskoba i paranoja da je to nezamislivo. ZAbrijo sam da me prijatelj zeli ubiti i pobjego sam od ekipe...po putu sam vidio crne macke kako me slijede i stalno sam imao dojam da me netko slijedi...eh sad, dali je to normalno neznam.
Zato sam se obratio vama starim vukovima:D

pls help
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
balcan_smoke je napisao(la):
tu mač men
ju tuk tu mač
tu mač tu mač

rotflmao.. ovako se vec dugo nisam nasmijao hehehe.. dje ga nadje, dje ga nadje..

btw, @MARCHI, sorry al brijem da malo izmisljas stvari...Ako mene pitas to je nemoguce.. Pa pobogu nije to LSD! Kad bi se teoretski i uspio napusiti toliko da haluciniras opako, siguran sam da nebi bio u stanju ustati a kamoli ici doma tako da... take the red pill & return to reality

or was it the blue pill? hm..
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma moguće je, uglavnom bude što ljudima previše padne tlak i neočekivano ih lupi i ko zna zbog čega još ali zna se dogodit istina jako rijetko
Imaj uvijek vode sa sobom a i nešto slatko neće biti naodmet ali ovako nešto nije normalna pojava od marihuane
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
36
joj moj prvi put,skank prvoklasni,jaci nisam probao,kada sam zavario...srce hoce da iskoci iz tela :D
a trip ... vrh :hehe:
 

High Times

Aktivan Član
05.12.2007
78
3
0
73
MARCHI danas registriran,prvi post i odma izasran,e pa ja ti virujem,to se dogadja ali se sakriva,ako neko ima agorafobiju od pusenja mu se pojacava isto i klaustrofobija,neurastenija ili obicna anksioznost,imas li inace slicne prisilne misli,traume iz djetinjstva,nasilje u familiji,osjecaj manje vrijednosti,ne obaziri se na ove zvekane i ne odustaj,pisi malo opsirnije ne boj se.PS mislija sam na zvekane koji te ismijavaju.
 
26.06.2008
8
0
0
41
naah nije izmisljotina...e pa sad je vise mislim da je to od prenaduvanja samo...
High Times, moguce je da je rijec o agorafobiji...lako moguce, jer kad sam doso doma je bilo sve ok:S

hvala na pomoci ;)
sorry na smetnji
 
11.07.2008
1
0
0
35
iman jedan problem i sad da ne otvaran temu ode cu vas pitat,evo ovako nas 4 smo si nabavili malo trave(malo vise 7 cvijetova) ili kako se vec zovu,niko od nas nije neki pusac svi mozda po 1,2 puta sta ja treban dalje,namjeravan to zdrobit ali ne znam kako i te seme pa ako bi ko pomoga bia bi vrlo zahvalan
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja sam cuo jednom da su sumamed i marihuana imali seksualnu interakciju..
Srecom stari gad suma je koristio kondom tak da je mala jos uvijek sensi..