N2O - Rajski plin

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Cuo sam da se N2O koristi pri punjenju onih boca za šlag, i vrecica od cipsa, pogledajte malo po tim proizvodima za E947 pa mi PM ako nadete nešto.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ma gluposti vjeruj
prije jedno uf bogami sada deset godina,dosla neka ekipa iz paname ,bili su kod mene na stan u baru,uvoz izvoz luka bar,biznismeni,jedan ludak cije je pola paname i imao je tada jedno 40 god,dok smo cekali tada jos dobru albanusu,kaze ajmo do robne kuce,aj rekoh,
uze covjek paket gotovog slaga pod pritiskom u bocama limenim
,ja ga gledam reko bice nekih sponzorusa za perverzije,ja klinac 16/17 god sta mi drugo pada na pamet :)
kad se skupila ekipa,krenu zajebancija i stize albanija,ali oni prvo uzese slag
a trip je sledeci
stavis usta kratku cijev uz koje izlazi slag i polako pritiskas da ne izadje slag vec samo gas
onda te opali kao mladog majmuna i (barem meni se sve zacrvenjelo) fles traje plafon 10sek i obicno je sranje koje nikada nisam skapirao,trovanje sjeb po glavi bez ikakvog smisla,samo przis mozak dok ne zagori

ZNACI NEMA SMISLA NIKAKVOG I NE POKUSAVAJTE JER SAMO PRZI MOZAK I IMA SVAKAVOG SRANJA U TOM GASU I TRAJE KRATKO A NIJE NI SLATKO

p.s.bolje je pojesti taj slag :)
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Ja se bas prije par dana zainteresirao za N2O i odlucio probat. Neznam di naci.

"Prži" mozak je laz, nista ne przi mozak. Cak sam sad procitao na Erowidu da vjerojatno cak ni stetu koju drugi disocijativi rade oaj vjerojatno ne radi:


Olney's Lesions: there is little to no evidence that Nitrous Oxide use causes the brain lesions described in William White's "This is your Brain on Dissociatives" and, without further evidence, this hypothesis should be considered invalid for Nitrous Oxide.

Sa prevelikom upotrebom dolazi do smanjenja B vitamina sto nije dobro. Moze se sprijeciti, cime drugim nego uzimanje B vitamina. Al koga briga kad ionako nismo glupi da pretjerujemo, bar se nadam.

Ako se pravilno udise (ne iz spremnika nego prvo u balon pa onda u usta, i disat normalan zrak izmedju hitova) jedina losa strana je umjereni potancijal za psiholosku ovisnost.

Nisam mislio da ima ikakve spoznajne vrijednosti, al kad sam procitao par iskustava, opa!

Ak iko zna di ima za kupit punjenja nek kaze. Ovo gore opisano da uzimaju iz šlaga nije previlan nacin, i nece rezultirati zeljenim efektima. Erowid takodjer kaze da nitros za aute definitivno nije za udisanje jer ima jos svacega unutra
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
Ja kad bih mogla bar jedan radni dan da ga ne udisem bila bih presrecna :):) ali na zalost,to je NEMOGUCE :(
I tacno je ,izaziva slabu sedaciju i malo te "obrljavi" ali mu je osnovno ,dejstvo ANALGETICKO ! Ne moze da dovede do nekog stanja ekstaze ili nekih tripova.Da moze poprilicno bi ga zloupotrebljavali u medicini sto nije slucaj ( za razliku od halotana).
Ali ako si bas naumio da ga probas,odi na neku operaciju i udisaces ga sasvim sigurno,samo ne znam da li ces se secati posle :)
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Nego...:icon_lol::icon_lol::icon_lol: neurotransmiter...zato se ti mene ne sjećaš...

pa daaaaaa....:eek:hno:

P E A C E !:maryjane:
 
31.12.2006
36
5
8
Ras Tafari je napisao(la):
Cuo sam da se N2O koristi pri punjenju onih boca za šlag, i vrecica od cipsa, pogledajte malo po tim proizvodima za E947 pa mi PM ako nadete nešto.

da, istina. (forum hr)

al je n2o jebeno topljiv u mastima, pa sve izađe van skupa sa šlagom....
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Na faxu su redovno uzimali to i dan danas mi je drago sto nisam uzimao. Kad sam pitao na vrhu posta zasto treba, pitao sam sa razlogom. Ovakvim temama nije mjesto odje i ako nemate sto lose da kazete onda nemojte nista ni reci. MI smo izjavili milion puta kakav je nas stav prema hemiji i imali smo velikih broj slicnih tema na hemiji forumu prosle godine...ako se ko sjeca. Pa smo ukinuli cjeli forum jer svako je imao teoriju da "pa kao nije lose samo ti dobro bude" MI SMO POVUKLI CRTU. Hemiju ne priznajemo ako se koriste iz "high" razloga. Postoje hemijski lijekovi koji su ljudima spasili zivote i pomogli na sto nacina i ostavite ih da budu tu dje im je i mjesto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.