Na ćenifi

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

KönneR

Samo plivaj
20.06.2013
291
1.912
143
Tražim pa vidim nema teme :D

mozemo li oživit temu odmora na wc-u? Ima li vas još koji kupaonu gledaju kao raj na zemlji?
Onaj neprocjenjivi osjećaj kad zaključaš ona vrata, skineš gacurde i sjedneš na kraljevski stolac, haaa:kafa:
Šta se to zanimljivo sve može desit na ćenifi, šta vas veseli, šta vas mori, sve to podijelimo međusobno kolko nam forum dozvoli da se izrazimo, dok sjedimo na već ugrijanoj tabli ::banjahanje::

Sjetih se jednom za vrijeme srednje škole prijan i ja sastavili smo listu kenjkice i dobrano se nasmijali.
Jedan me posebno nasmijao, to je onaj sto brzinski izleti, ostaneš skroz čist a kenjavac pljusne u vodu pa te odmah opere!
Valjda ne bum dobila ban, ja bi samo još nekih kreativaca da se smijemo, kad smo na svetom mjestu :poop::love2:

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.727
28.163
1.098
Najbolje je odma ,cim se ustanes ujutro...buc nabrzaka. Miran cijeli dan :D
Trebalo bi smisliti nesto u lezecem polozaju,onda bi mozda i malo uzivao...al' ovako,nije nesto sjediti na wc solji.
Ili bar neka u obliku fotelje. Pa da sjednem ko' car a ne onaj standardni polozaj.
Bolje nabrzaka :D

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
94
387
53
36
ja si sjednem .... zapalin joint pa onda 7-8 min poslje cigaretu da malo dim ono ublaži.... uz to cjelo vrijeme igram igrice na mobu
pa poslje shvatim da je prošlo 45 minuta i da su mi noge utrnule ....... ni sex nije toliko dobar ( a bome u mom slucaju ni ne traje toliko hahahahaha )

trebalo mi malo da shvatim kaj je ćenifa ....... hahahaha
odakle ti samo idea Konner xD

10.12.2019
42
213
33
24
Smotam pre spavanja, kad se probudim - puštam muziku i svi putevi vode ka 'ćenifi' :lol:
Zatvorenih očiju 'gledam' u jednu tačku dok ne dodje kraj jointa :)
Dok sam čitao ovu temu na TV reklama za Board City (neverovatna koincidencija)
Screenshot_20191222_013533_com.huawei.himovie.overseas.jpg
Screenshot_20191222_013527_com.huawei.himovie.overseas.jpg

Prilozi

OP
OP
KönneR

KönneR

Samo plivaj
20.06.2013
291
1.912
143
Neki dan sam išla trazit ima li kakva takva tema dok sam masirala nožne prste o čupavi tepih u kupaoni čekajuć da završim, i nisam našla. Jučer sam se opustila :razvaljen:: uz čaj sva razvaljena od prehlade i jače od mene je bilo da Otvorim temu:joint:

nekak samo osjećala da bude materijala:rasta: jer:rolleyes: je stvarno vrh:D

@Yaichii Btw, nekad prije sam bila bas kreativna, možda me opet ovaj forum pozitivno pogura uz vas :thumb:

Poslednja izmena: