Na ćenifi

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
1.945
6.686
258
Dobro je da ti nije neki pacov iskočio... hehehehe
(pa zagrizao ono što ne bi trebao) :D

09.03.2020
50
118
33
ekipa jedno pitanje, krenuo sam sa prvim grow-om prije par dana...
Pošto sam jutarnji tip, budim se oko 6-7 i večinom imam isti ritual kafica, comp čitanje portala, foruma.. ali... evo jutros je ovako krenulo
buđenje, kuhanje kavice, ostavljam, kavicu pokraj compa i idem u sobu sa boxom, sjedim i gledam biljčice jedno petnest dvadeset minuta, dali je to normalno? :rofl:

• Sviđa mi se
Reactions: .i.
OP
OP
KönneR

KönneR

Samo plivaj
20.06.2013
291
1.911
143
Ili preseli box u cenifu, gledaj i sjedi 20minuta slobodnog uma, uuuuzivancija :thumb:

Ne znam kak bi gledala vise na svakojake komentarčiće, bas sam neka osjetljiva biljka :D

ova ćenifa je isključivo zezancije radi, ako ima prostora za to, ako ne opet ništa

imam dojam da sam problem jer nisam neki grover Ili mi je to jedina zadaća ovdje ? :)

ako da, nijegreda, budem otišla i nikom nič:D

@Jednomsemora sve u svom tonu pa i outdoor ćenifa, treba biti instalirana u nadolazeće Dane :D Malo inspiracije kao

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
842
9.056
233
imam dojam da sam problem jer nisam neki grover Ili mi je to jedina zadaća ovdje ? :)
Nema tu problema nikakvih, samo opusteno i nije uslov da budes clan foruma ako si grower ili da postanes jedan od:thumb:tema nema veze sa growanjem al je tu sto se covjek moze malo i nasaliti:D danas sam se i ja upisao:)