Na more il u planine?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Kud idete ovo ljeto?Jel se ide s ekipom,curom,ženom i djecom ili samo vi i vaša biljka?

Ja idem s curom i travom.Moram isprobat neke tehnike morskog napušavanja pa kad se vratim onda vam kažem!!???

Pozdrav.Bistro.Slomite nogu dok se budete penjali u planine.Sretno.Cuvajte se procvjetalog mora.

Dont drink and drive,smoke and dive(mislim da se tak piše dajv).
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Eh kojeg li pitanja...

Pa valjda se prvo popneš na planinu pa onda nakraju baciš u more da se oladiš :D



No, šalu na stranu, planine i šuma mislim da će bit ove godine...iako, jedan drugar spominje i odlaske nekim katamaranom...to kao sad jeftino, dobar naćin za stić negdje...
Gorski Kotar će bit sigurno, za ostalo ne želim još jer mnogo je tu planova čija realizacija ovisi jedino o tome dal ću nać nekog...sam se ne može nikamo, a svi nekako truli, lijeni...
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
najbolji način...
ja mislim navratit ove godine na Jadriju na festival i onda obić ekipu tamo okolo...ništa pretjerano...
vidiš o odlasku u planinie još nisam razmišljao...
 

vec

01.12.2006
49
0
0
uuu ja bi na prvić kod šibenika
u mjestu je jedan ducan i jedan kafic, a murje nigdje. cista idila za uzivanje sa curom i biljkom :D
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Partyjana na moru ko i svake godine. 2-3 tjedna u Dugoj Uvali koja mi je najdraze mjesto na svijetu, svijet za sebe, izolirana, netaknute prirode svugdje naokolo, a opet nocni zivot u blizini,. Kasnije jos mozda kod frenda u Malinsku ili tjedan dana u Opatiju. Bit ce super, zivim za ljeto cijele godine.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
na moru jesam i na moru cu ostati...mada da me se pita rado bi u planine malo se makla. jer kako je ljeto tu, turista ima sve vise pa ni jedna obala niti jedna plaza nije lisena samoce. moras se jako potruditi naci osamljeno mjesto izvan grada da te nitko ne smeta. ili ostat u okruzenju svoje kuce koja sva sreca ima vrt/ dvoriste pa se tamo ulogoriti, malo malo poprskat vodom da se osvjezis i sjest u hladu i noge u zrak:sun2:
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Za koji dan, Toroni, Halkidiki, Grčka. Žena, klinac i ja + prijatelji u istoj varijanti. To je jako malo mesto (jedva 300 ljudi stalno tu živi), plaža od 2km sa sitnim peskom i borova šuma iznad. Hm, biće komaraca.