Na nargilu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
stavis marihuanu u komoricu, iznad prekrijes s alufolijom, izbusis par rupica, zagrijes ugljen i stavis ga na alu.. i duvas.
 
10.02.2010
2
0
0
35
Jeste vi to sami napravili? Jer ja jesam i ne ide.
Duhan koji se pusi na nargilu je vlazan i kompaktan, pa ne propada kroz donje rupice u komori.
Probala sam i obican duhan, za probu da vidim kako cu s travom, i on je propao kroz rupice.
Pa sam skuzila da bi bilo dobro dolje staviti alu foliju, na te donje rupice u komori i probusiti na njima sitnije rupe da trava ne moze upasti. Pa sam napravila tako, no ugljen nije uspio zagrijati travu. Pa se netko u ekipi sjetio da bi bilo dobro zapaliti travu direktno, no nismo, nego smo stavili ugljen direktno na travu, e to je radilo, ali je trava pocrnila u roku 20sek.
 
31.12.2006
36
5
8
ovak nesto je i mene zanimalo ovih dana...

planirao sam staviti vutru izmedju dva tanja sloja mirisnog duhana (za nargilu) , prekriti alu-folijom(s rupicama) i gore bacit ugljen...
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Ja sam skoro pušio travu na nargili u kombinaciji sa duvanom od suvog grožđa. Vrhunska je kombinacija i toplo je preporučujem. Malo je teže naći duvan, ovaj je stigao čak iz Mostara. Pomešate vutru i duvan, stavite na vrh nargile, preko stavite foliju i probušite par rupica, i preko stavite briket.