na neki nacin misterija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.08.2006
1
0
0
eh ovako,imam jedno pitanje , nesto cega sam se neku noc sjetio i to me kopka..ne da mi mira. eh ovako: kad sam bio u o.š s jaranima . mozda jedno 6 , 7 razred. kad obrijes jaja i u među tom muskom klapom poceses ih i kazes da si obrijo , jedan amir uvijek kaze : " nestace soli" i svi se odvale smijat . meni nije bilo jasno , ali hajd i ja se smijem.I tako uvijek kad neko se cese taj tip kaze "nestace soli" i opet se svi smiju.bog te jebo meni nista nije jasno.ja razmisljo razmisljo kakve veze jaja imaju i so i nista .... poslije ja pitam drugog jarana sta to znaci "nestace soli" , kad on nesto poce pricat bezze istom skrenu s teme ( ne zna ni on ) jos jednog ja pitam , isto tako skrece s teme ... i ja sam na to bio zaboravio , neku noc se je zdimio strasno ( dosla vutra iz spanije ) i sjetim se ja toga , sa mnom bio jedan od tih jarana iz osnovne , i ja to njemu ispricam , a on se fola ne sjeca toga .... *****u majku , jer se dobro sjecam da se i on smijao tome .... a ja ne mogu sad da nadjem tog amira i da ga pitam sta to znaci ,nema ga nigdje , fudbal trenira negdje u srbiji. i mene sad to muci ponovo .... mislim da bi jedino vi mogli dati kakav pametan odgovor , sta to treba da znaci , jer to me ubi
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
hm nebih znao odgovor na ovo pitanje
ali vidim vezu između soli i jaja :D mislim zar to nije preočito?
kažeš da ti je frend sportaš?moguće da je recimo imao loše higijenske navike
pa mu se sol iz znoja kristalizirala na stidnim dlačicama što je opet zbog nagrizanja kože
rezultiralo nekontroliranim smijehom(u kasnijim fazama možda i plačom)
svaki put kad bi ga zasvrbila **** bi hotmice rekao to sa soli
a kako je to bio smijeh epidemične prirode u tvojih prijatelja je s vremenima smijeh na tu rečenicu postao uvjetovani refleks(kao kad džipsiji dresiraju međede da hodaju na dvije noge tako što ih bacaju na žeravicu i lupaju po nečemu...
zapravo ne nije tako ali kad već serem zašto nebi išao u krajnosti...)
neznam kolko je sve ovo moguće, ionako ovo nisu moje riječi već moje podvojene ličnost po imenu srboljub.
(imam ih pun *****,točnije šest.
slažu se sve moje ličnosti...dobri smo mi kompići i tako to.vikendom zapalimo lulu mira.jedino me povremeno jebe to što imam podvojenu ličnost kiselog krastavca pa se znam ujutro budit s teglicama na glavi i ožiljcima na tijelu od pokušaja ulaženja u njih
no sve je ok dok ne postanem banana :b_hop:)
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ovo treba pretvorit u sticky :)
hahahaha...
mi ode kad jedemo jaja obavezno ih posolimo, obavezno...a cesanje **** zvuci kao kad solis nesto...i "nestace soli" aludira na to "predugo se ceses"...
kao kad si utripan pa uzmes jaje i solis ga i solis ga tako 5 minuti dok ne skuzis da je sva sol davno izasla i pokvarila ti jaja
moje dvije konvertibilne marke...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Gad taj amir!
Kad izvali shalu a ti ne znas.. trebo si palicom izvuc iz njega da zsto je to smjeshno :D