Na ovom forumu samo je zarada bitna!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dkuivtauj

Banned
Banovan
25.08.2011
0
0
0
100
sta je genjo????

nemozes da odgovoris????

tako sam i mislila!!!

nemoj da lazes javnost!!!!!!

dokazi svima lepo da nezaradjujes pa ugasi forum!!!!!!!

ajd sad mozes da me banujes kao i vecinu clanova!

nastavi s radom....






samo zarada je bitnaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!







p.s. na ovoj ip adresi se nalazi vas sajt 208.79.232.245

pa neka se policija malo poigra!!!!!ahahahahahaha

toliko o sigurnosti.....
 

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
Baš dobro da se neko sjetio otvorit ovu temu :) Iskoristit ću odmah ovu priliku da pojasnim kako sam stekao bogatsvo otkako sam član ovog foruma....a i svako od vas to može pa ću nesebično podijelit s vama svoje iskustvo...Kada sam se registrirao najviše sam čitao dnevnike i DIY sekciju i tako slučajno mi padne napamet kako neki ljudi skupljaju stvari koje drugima netrebaju pa ih prodaju na web-u ili buvljaku...ja sam pomislio kako bi bilo pametno sakupljat stare sijalice koje nikom netrebaju a iste su ovdje tražena roba,tako sam polako počeo prvo od frendova,susjeda,obitelji itd. ,svi su bili izuzetno susretljivi i davali mi svoje stare sijalice :) a ja sam onda lako nalazio njubere po forumu i jeftino im prodavao,oni sretni dobro prošli ja isto tako jer mala im nabavna cijena.Bilo je par slučajeva da se požale kao nisu dobili što su tražili al sam to glatko rješavao svojim naprednim komunikacijskim vještinama uz rezultirajuće obostrano zadovoljstvo :) Kada sam pomislio eto to je to šta si zaradio ,zaradio si....pojavio se novi sponzor na forumu..neki Snail šop....e tu sam odmah uvidio još jednu dobru prilliku koju u današnjim vremenima svakako treba maksimalno iskoristiti i ne prepustiti mašti ili budućim naraštajima.Lijepo sam ih nazvao i dogovorio da ću im svaki dan donositi svježe puževe jer to kod njih ide ko alva....opet nabavna cijena mala,profit 100%-tni :)Malo je nezgodno što se tiče puževa kad je ovakvo suho vrijeme,no ne brine me to past će kiša kad tad a meni nije teško ponekad protegnut noge do neke obližnje destinacije gdje pada kiša,tako sam jednom u Bosni nakupio pun sepet... Uglavnom hvala forumu na obilnim poslovnim prillikama a i vrijednim savjetima koje samo treba znati iskoristiti...Uskoro će mi izaći prva knjiga(neznam još naslov al ostalo sam napisao) u kojoj detaljno opisujem svoj put ka uspjehu i ZARADI .Naravno da se moja velikodušnost i nesebičnost proporcionalno povećavala sa mojim poslovnim uspjehom ovdje na forumu i to je još jedna dobra stvar za mene.Knjigu ćete moći kupiti po jako maloj cijeni ,čim izađe stavit ću obavijest tu na forum.. Pozdrav svima i makar se okušajte u ovim poduzetničkim vodama.... Živjeli sretno i berićetno :rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
može kakva pretplata na knjigu Data, da ti pomognem na putu do bogatstva...ja sam recimo zaradio na tome što sam pročitao puno korisnih stvari, puno tih stvari mogu nazvati bogatstvom, jer da toga nečega nije bilo danas nebih niti imao niti znao to što imam..hvala vutri što mi je omogučila tako lijepu zaradu znanja...p.s. a ti što sereš da genjo zarađuje, nemaš pojma, radije šuti i zavuci se tamo u svoju šumu iz koje si i ispuzao.. znamo ko si, i taj tvoj IP found ti neće pomoć oko ničega, jer si njubara
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
nište VI dragi ljudi njega skužili...pa ZNANJE je BOGATSTVO ;) ....
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Bogatsvo je za mene kada doma ima 20 teglica razlicitih strainova samo za sebe...
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Ja sam takodje zaradio preko foruma, uz pomoc imaginarnih prijatelja dobio sam 2 crvica iz njegovog heda.napravio sam akvarijum za orgije crva i eto ti para sada imam farmu crva, prodajem za pecanje i nosim samo armani.Samo tesko je bilo ubaciti polni organ od muskog crvica u zenski, tako da nije mi vutra pomogla za sve morao sam nesto i svojim rukama da uradim da se obogatim.
 

The

Aktivan Član
30.10.2009
82
19
8
33
www.flow.co.rs
"Al necete na vlasti vjecno biti, svi drugi su gladni vi ste siti, Sprema se oluja dosta bilo je suse, gledacu s merakom kako snovi vam se ruse!" Hahahahahh uaa vlasti foruma :)
 
26.04.2009
53
6
8
41
Ma ljudi sta vam sve smeta- STRASNO !!!Dodjes na sajt informises se lepo,ljudi objasne citko za svakog,naucis nesto sto nisi znao ... i jos mnogo super stvari...a uredjivacka politika MENE N E I N T E R E S U J E apsolutno !!! Admini samo rezite i blokajte ubacene spijune koji su stano nesto cangrizavi,nesto im nevalja !!! E da i chat nam netreba ako admini tako kazu-ja se slazem !!! veliki pozdrav svim prijateljima foruma !!!Zivela nam nasa biljkica!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.